U přiležitosti bliže nespecifikovane radostne udalosti si dovoluju pozvat šecky z Brna a okolí (třeba takovej Přerov *mrkne*) na pátek 29. kol šesté na slezinu do Brna. Dalši udaje (jako podnik, postýlky pro ne-uplně-brňáky a pododně) upřesnim dle toho kolik se nam tu sleze zajemcu. Možete to brat jako takej předmejdan k temu v sobotu s připadnym hromadnějšim přesunem posleze ;D
Tak. Kdo dorazí?
*hlásí se*
A nebude to enem z Thalie, někdo z EQ teš dorazi.... třeba ja
Teesha wrote:Pokud se v práci nic nevyvrbí, tak se za váma asi mrknu ))
Humpf to jako v pátek slezinka v Brně a v soboto jatýrka v Plzni to je na mě trošku příliš, škoda, že se to tak nějak blbě zcuklo na obě akce už nemám žaludek, játra, ledviny a ostatní orgány.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Teesha wrote:Pokud se v práci nic nevyvrbí, tak se za váma asi mrknu ))
Humpf to jako v pátek slezinka v Brně a v soboto jatýrka v Plzni to je na mě trošku příliš, škoda, že se to tak nějak blbě zcuklo na obě akce už nemám žaludek, játra, ledviny a ostatní orgány.
Jako spravnej trpaslik bys tydle prebytecny organy vubec nemel resit
Teesha wrote:Pokud se v práci nic nevyvrbí, tak se za váma asi mrknu ))
Humpf to jako v pátek slezinka v Brně a v soboto jatýrka v Plzni to je na mě trošku příliš, škoda, že se to tak nějak blbě zcuklo na obě akce už nemám žaludek, játra, ledviny a ostatní orgány.
Jako spravnej trpaslik bys tydle prebytecny organy vubec nemel resit
Tak jinak, já bych je možná neřešil, ale místní sbory dobrovolných pořádkových sil by se asi dost divili, kdy mě pak v sobotu chytli ... přece jen je to do Plzně pěkný lán cesty a to se nedá po probdělé noci bezpečně zvládnout.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Nemusime jet přes noc a nemusiš se vožrat..... dyš neceš. Konkrétně já pojedu v čoko a džusicich. *mrkne*
Ja toho prcka vazne nikdy nepochopim.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
jsem uctívač démonů jsem otec tvé smrti já vyvolávám dávné zlo já kontroluji každý jeho nádech já podněcuji vaše neštěstí zrozením i zabíjením já vyvolám armageddon krmen tisícem duší.
Hm, no jiny datum by se mi teda hodilo lepe.. jinak v brne bych se mozna pridal i v ten patek, ale prece jen pak jet v tu sobotu do te Plzne... nevim nevim.. co treba o tyden pozdeji a treba ctvrtek..
Brno je prece mesto studentu, a studneti na vikendy nebudou v te kupe smogu (...odjizdeji do horsiho smogu v Ostrave )
nomis_b wrote:Hm, no jiny datum by se mi teda hodilo lepe.. jinak v brne bych se mozna pridal i v ten patek, ale prece jen pak jet v tu sobotu do te Plzne... nevim nevim.. co treba o tyden pozdeji a treba ctvrtek..
Brno je prece mesto studentu, a studneti na vikendy nebudou v te kupe smogu (...odjizdeji do horsiho smogu v Ostrave )
To je sice hezký, ale nestudenti zase musí v pátek do práce, to je prašť jak liskni.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Taaakže vocad enem dva? Tedy jeden a půl... je hele, a samý holky. Teda *zahihňá se* holky... holek taky jeden a půl. Hi hi hi. Neee, vlastně moment! Si Kačka vezme dovču, ne? *usměje se* Z tebe jeden nic zajímavýho nevytáhne *zazubí se*
kokosak wrote:Taaakže vocad enem dva? Tedy jeden a půl... je hele, a samý holky. Teda *zahihňá se* holky... holek taky jeden a půl. Hi hi hi. Neee, vlastně moment! Si Kačka vezme dovču, ne? *usměje se* Z tebe jeden nic zajímavýho nevytáhne *zazubí se*
ale jo...vypadá to, že se ji nezbavím ani cestou do Brna...
Pořád ještě optimisticky doufám, že tu ulovím na Brněnský sraz nějakého dalšího ex-quilibriáka. Takže, pokud se snad najde nějaký váhavec.... tudle je současný seznámek EQ nicků co dorazí, dle pořadí přihlášenosti: