Je možno je někam přidat prosím?
A co epické pavézy,už si je můžeme koupit?
Ne,že bych ji neměl,ale pro sichr
Další otázka je ta,zda je možnost změnit čistě barvu namalovaného symbolu z použité barvy na zem?
Můžou být výraznější a na víc použití?Ty tmavé barvy dole nevyužijeme,když je všude tma jak v ř..i.