Skyrim, že jo ?!Nalkanar wrote:...[/img]
Vtípky
Re: Vtípky
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Vtípky
Ne, StarWarsde Aers wrote:Skyrim, že jo ?!Nalkanar wrote:...[/img]
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Vtípky
Pffkucik wrote: Ne, StarWars
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Vtípky
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: Vtípky
Tohle je úplně úžasné.
Re: Vtípky
jak vyraz googlit ziskava uplne jiny rozmer
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 6597_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 6597_n.jpg
Ra'wirr - specialista na přežítí, podobný spíše kryse, se kterými dlouhá léta žil, než ušlechtilému drowovi
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
Re: Vtípky
Byli jsme oblečeni a připraveni odejít na Silvestrovskou party. Rozsvítili jsme noční světlo, zapnuli telefonní záznamník, zakryli klec s andulkou a vyhnali kočku na dvůr. Zavolali jsme do taxislužby a objednali taxíka. Taxík přijel a my jsme vyšli z domu předními dveřmi.
Když jsme vycházeli, kočka kterou jsme vyhnali na dvůr, proklouzla pod našima nohama zpět do domu. Nechtěli jsme aby zůstala uvnitř domu, protože se vždy když je tam sama, snaží sežrat andulku.
Manželka si šla sednout do taxíku, zatímco já jsem se vrátil dovnitř, abych vyhnal kočku z domu. Kočka mi ale vyběhla do patra a já jsem běžel za ní.
Manželka, která zatím čekala v taxíku nechtěla aby taxikář věděl že dům bude celou noc prázdný. Takže sdělila taxikáři že se hned vrátím, že jsem jenom šel dát dobrou noc své matce.
Po pár minutách jsem si sedl do taxíku vedle manželky. 'Lituji že mi to trvalo tak dlouho,' řekl jsem když jsme se rozjížděli. 'Ta kráva pitomá se schovávala pod postelí. Musel jsem ji šťouchat ramínkem do zadku, abych ji dostal ven! Snažila se mi utéct, tak jsem ji chytil pod krkem. Pak jsem ji musel zabalit do deky aby mě nepoškrábala. Povedlo se ale! Odtáhl jsem ji po schodech dolů a vyhodil zpět na dvorek! Doufám že se zase nevysere do zeleninového záhonu!' Ticho v taxíku bylo ohlušující.
Když jsme vycházeli, kočka kterou jsme vyhnali na dvůr, proklouzla pod našima nohama zpět do domu. Nechtěli jsme aby zůstala uvnitř domu, protože se vždy když je tam sama, snaží sežrat andulku.
Manželka si šla sednout do taxíku, zatímco já jsem se vrátil dovnitř, abych vyhnal kočku z domu. Kočka mi ale vyběhla do patra a já jsem běžel za ní.
Manželka, která zatím čekala v taxíku nechtěla aby taxikář věděl že dům bude celou noc prázdný. Takže sdělila taxikáři že se hned vrátím, že jsem jenom šel dát dobrou noc své matce.
Po pár minutách jsem si sedl do taxíku vedle manželky. 'Lituji že mi to trvalo tak dlouho,' řekl jsem když jsme se rozjížděli. 'Ta kráva pitomá se schovávala pod postelí. Musel jsem ji šťouchat ramínkem do zadku, abych ji dostal ven! Snažila se mi utéct, tak jsem ji chytil pod krkem. Pak jsem ji musel zabalit do deky aby mě nepoškrábala. Povedlo se ale! Odtáhl jsem ji po schodech dolů a vyhodil zpět na dvorek! Doufám že se zase nevysere do zeleninového záhonu!' Ticho v taxíku bylo ohlušující.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Vtípky
- Attachments
-
- 407865_2489572123517_1379151265_32130899_894322264_n.jpg (17.8 KiB) Viewed 3309 times
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Re: Vtípky
Tower: Have you got enough fuel or not?
Pilot: Yes.
Tower: Yes what?? Pilot: Yes, SIR!
Pilot: Tower, please call me a fuel truck.
Tower: Roger. You are a fuel truck.
Pilot:: Tower, give me a rough time check
Tower: It’s Thursday, Sir.
Tower: Hawk 20, is this the same aircraft declaring emergency about two hours ago ?
Pilot: Negativ, Sir. It’s only the same pilot.
Pilot: Tower, there’s a runway light burning.
Tower: I m sure there must be dozens of lights burning.
Pilot: Sorry, I mean it’s smoking.
Tower: Lufthansa 893, you are number one, check for workers on the taxiway.
Pilot: Roger ….. We’ve checked, they are all working.
Tower: Cannot read you, say again!
Pilot: Again!
Tower: What’s your heigth and position?
Pilot: Well, I m 6 foot tall and I m sitting front left.
Tower: Mission triple-three, do you have problems?
Pilot: I think, I have lost my compass.
Tower: Judging the way you are flying, you lost the whole instrument panel.
Pilot: Yes.
Tower: Yes what?? Pilot: Yes, SIR!
Pilot: Tower, please call me a fuel truck.
Tower: Roger. You are a fuel truck.
Pilot:: Tower, give me a rough time check
Tower: It’s Thursday, Sir.
Tower: Hawk 20, is this the same aircraft declaring emergency about two hours ago ?
Pilot: Negativ, Sir. It’s only the same pilot.
Pilot: Tower, there’s a runway light burning.
Tower: I m sure there must be dozens of lights burning.
Pilot: Sorry, I mean it’s smoking.
Tower: Lufthansa 893, you are number one, check for workers on the taxiway.
Pilot: Roger ….. We’ve checked, they are all working.
Tower: Cannot read you, say again!
Pilot: Again!
Tower: What’s your heigth and position?
Pilot: Well, I m 6 foot tall and I m sitting front left.
Tower: Mission triple-three, do you have problems?
Pilot: I think, I have lost my compass.
Tower: Judging the way you are flying, you lost the whole instrument panel.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Vtípky
Každé ráno vchádza pyšný kohút do kurína.
Nežne pobozká deväť z desiatich sliepok, ale desiatej vytrhne jedno pierko.
Takto to ide deň za dňom.
Na 14. deň má však desiata sliepka toho dosť,postaví sa kohútovi do cesty a zlostne na neho kričí:
"Každé ráno pobozkáš deväť mojich kolegýň, ale mne zakaždým vyšklbneš jedno pierko! Čo to má znamenať?!"
Kohút jej ticho pošepká do uška: "Teba chcem vidieť nahú, bejby!"
Nežne pobozká deväť z desiatich sliepok, ale desiatej vytrhne jedno pierko.
Takto to ide deň za dňom.
Na 14. deň má však desiata sliepka toho dosť,postaví sa kohútovi do cesty a zlostne na neho kričí:
"Každé ráno pobozkáš deväť mojich kolegýň, ale mne zakaždým vyšklbneš jedno pierko! Čo to má znamenať?!"
Kohút jej ticho pošepká do uška: "Teba chcem vidieť nahú, bejby!"
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
- Ajax the Great
- Poutník
- Posts: 87
- Joined: 18:48 16. May 2009
Re: Vtípky
Artorius Meynolds
Re: Vtípky
Haha, od tohodle vola jsem četl NTSB report, takže to není fake.Molly23 wrote:Tower: Hawk 20, is this the same aircraft declaring emergency about two hours ago ?
Pilot: Negativ, Sir. It’s only the same pilot.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Vtípky
Have you seen those warriors from sparta? They have curved swords.Curved! Swords!
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Vtípky
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.