vcera sem si pucil mulu v karete
zaparkoval se i sni v bezpecny oblasti a odlognul, po logu mula zmizela
postavu sem proi odlogu ukladal pres dusi
dnes sem is opet pucil mulu v karete pri prechodu do lokace me spadly nwn a po logu mula opet nikde
mezi koupi muly a temito zmizenimi neprobehl zadny restart ani pad servru
zdrhavá mula
Re: zdrhavá mula
Mno a nenapadlo te, ze ti ji treba nekdo ukradl, zabil a sezral? I mezi plysaky se takova zverstva mohou stat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: zdrhavá mula
vcera v noci jsme takovou chudaka osamocenou mulu zachranovali u hilskych rujn
nevim co mula provedla nebo cim byla nacichla ale docela nastvala vsechny operence
nikdy bych neverila co vsechno ty malinky ptacci dokazou kdyz se vnich probudi ten spravnej loveckej instinkt 
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Re: zdrhavá mula
neprobehl zadny restartRejty wrote:Mula nezustava pres restart...
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: zdrhavá mula
asi ji nekdo ukrad nebo zahnal
mam otazku, kdys mam mulu a odlognu, tak mula zustava ve hre nebo le pak loguje spolecne se mnou
to vo tom restartu vim
mam otazku, kdys mam mulu a odlognu, tak mula zustava ve hre nebo le pak loguje spolecne se mnou
to vo tom restartu vim
Re: zdrhavá mula
zustava ve hre
Re: zdrhavá mula
Ehmm... asi se budu opakovat ale tva mula se nestratila ani ji zadny DM nesebral ja ji taky videl jak na ni hejno vran utoci tak je pobiju at ti mula prezije a jdu dal stalo se to u rujn a tam to neni zadne bezpecna oblast a prej tam i strasi
.Proste si ji nechal na spatnem miste a po napadeni zveri te uteka tot vse 