super vlk
super vlk
dnes asi kolem 12:00 sem byl ve vlci jeskyni v dorenskym lese za propasti, a misto vudce smecky tam byl litej vlk jako vudce smecky plus dva lity vlci( to normalni - dinamickej spawn)
ale jeden z tech (z)litech vlku mel 352 hp( zamrazilo me kdys em to nakonec spocital diky bohu za knockown)
ten druhej (z)litej vlk mel neco kolem 80 a vudce tak 120( to se mi zda normalni)
tak bych se chtel teptat jestli je to chyba nebo to tak ma byt?
ale jeden z tech (z)litech vlku mel 352 hp( zamrazilo me kdys em to nakonec spocital diky bohu za knockown)
ten druhej (z)litej vlk mel neco kolem 80 a vudce tak 120( to se mi zda normalni)
tak bych se chtel teptat jestli je to chyba nebo to tak ma byt?
Re: super vlk
Stat se to mě tak jsem 12:00:15 tuhej jak veka a vedu učený diskuze s pánem podsvětí.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: super vlk
Jsi šikovný bojovník, jak jsem koukal. Nepřipadalo mi, že Ti to dělalo nějaký problém je pobít, jak si je postupně vylákával. Koukám, že každý chodí a počítá, že je na tom místě stále to samé.
Re: super vlk
To si nemyslím, spíš začínám trpět paranoidními stavy a čekám kdy se mi zezadu do krku zapíchne šíp. Oproti Thalii před Wipem jsem podstatně zpomali pohyb a i po lese jsem zjistil, že je bezpečnější chodit.Lorelei wrote:Jsi šikovný bojovník, jak jsem koukal. Nepřipadalo mi, že Ti to dělalo nějaký problém je pobít, jak si je postupně vylákával. Koukám, že každý chodí a počítá, že je na tom místě stále to samé.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: super vlk
Theogil I wrote:To si nemyslím, spíš začínám trpět paranoidními stavy a čekám kdy se mi zezadu do krku zapíchne šíp. Oproti Thalii před Wipem jsem podstatně zpomali pohyb a i po lese jsem zjistil, že je bezpečnější chodit.Lorelei wrote:Jsi šikovný bojovník, jak jsem koukal. Nepřipadalo mi, že Ti to dělalo nějaký problém je pobít, jak si je postupně vylákával. Koukám, že každý chodí a počítá, že je na tom místě stále to samé.
Nemluvím o tobě, ty si šikula
Re: super vlk
Jak tak ctu, tak to byla asi sps dalsi prace DM, co? NE dynamickej spawn
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: super vlk
Kiri wrote:Jak tak ctu, tak to byla asi sps dalsi prace DM, co? NE dynamickej spawn
Re: super vlk
zrovna tedka sem dovalcil s nejakym podivnym skretem....peknej boj, skoda ze padl server pri taktickem ustupu 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: super vlk
Nechapu, co se tu zase resi. Jestli DM neco pridal, co tam normalne neni... No a co?
Vedoucí týmu Thalie
Re: super vlk
nikdo nic neresi, jen sem odpovedel na otazku, ktera se mi zda vcelku zbytecnaRejty wrote:Nechapu, co se tu zase resi. Jestli DM neco pridal, co tam normalne neni... No a co?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: super vlk
Už bych to neřešil, zamkněte to
) Všichni se snaží, jak můžou, důležitá je zábava. Zamkněte to tu.