Co Vám na Thalii vadí?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Musím se smát jinak to nejde a rozebírat to dál nebudu,protože to nemá cenu.Jsem klerik ne chlastač blivajzů.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Molly23 wrote:Tak to nepijte aby jste se neprozradili, jinak k tomu co jsem napsal... hlavu a patu to nemá, protože to je kravina, stejně jako si myslím, že je kravina schovávat efekty kouzel at už jakýchkoliv užitých v invisu nebo hidu, nebo prostě všude....
Souhlasím , naprosto zbytečné o tom diskutovat a můj názor už 3 roky je , že příliš silná alchymie ostřeluje Thálii a škodí jí , protože mění postavení a sílu klasů - povolání , ale tomu já naštěstí vůbec nerozumým tak se do toho nemýchám . Jen se divím že si ještě pijáci lektvarů stěžují, já vypil lektvar ve hře naposled pred asi dvěma rokama.
Menhiri Dierta
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Sem si nevšimnul,že bych někde zmiňoval alchymii
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Když tomu nerozumíš, tak o tom prosím nemluv. Může jí používat každej a jakkoli.. A je dostupná. Dobrým hráčům to dává možnost příjmat výzvy, na který by si nikdy nešáhli. A nepowerbuilderům to dovoluje brázdit běžný dungy, kam by si jinak nešáhli. Takže to je pořád o hráčích..
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
- Ajax the Great
- Poutník
- Posts: 87
- Joined: 18:48 16. May 2009
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Stejně to má i hide.
Snad v systému je daný, že když přecházíš lokaci, tvuj hide se zresetuje, tj. všichni tě uvidí bliknout.
A to se těžce využívá v metagame. Ale s tím se asi nedá nic dělat co?
Snad v systému je daný, že když přecházíš lokaci, tvuj hide se zresetuje, tj. všichni tě uvidí bliknout.
A to se těžce využívá v metagame. Ale s tím se asi nedá nic dělat co?
Artorius Meynolds
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Nemetagamit.Ajax the Great wrote:Stejně to má i hide.
Snad v systému je daný, že když přecházíš lokaci, tvuj hide se zresetuje, tj. všichni tě uvidí bliknout.
A to se těžce využívá v metagame. Ale s tím se asi nedá nic dělat co?
Ester Krejčí -- Moje vinná réva, sestry Janů, Vojtěch Verner, Jana Zlomilová a další. Netradiční inteligentní seriál z prostředí gymnázia.
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
- Ajax the Great
- Poutník
- Posts: 87
- Joined: 18:48 16. May 2009
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Myslím s tou věcí okolo hidu...davidsoft wrote:Nemetagamit.Ajax the Great wrote:Stejně to má i hide.
Snad v systému je daný, že když přecházíš lokaci, tvuj hide se zresetuje, tj. všichni tě uvidí bliknout.
A to se těžce využívá v metagame. Ale s tím se asi nedá nic dělat co?
Artorius Meynolds
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Co Vám na Thalii vadí?
To je fičura thalie. Nevím co to způsobuje ale jinde jsem to neviděl (myšleno na jiném serveru)Ajax the Great wrote:Stejně to má i hide.
Snad v systému je daný, že když přecházíš lokaci, tvuj hide se zresetuje, tj. všichni tě uvidí bliknout.
A to se těžce využívá v metagame. Ale s tím se asi nedá nic dělat co?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Prasokralik wrote:To je fičura thalie. Nevím co to způsobuje ale jinde jsem to neviděl (myšleno na jiném serveru)Ajax the Great wrote:Stejně to má i hide.
Snad v systému je daný, že když přecházíš lokaci, tvuj hide se zresetuje, tj. všichni tě uvidí bliknout.
A to se těžce využívá v metagame. Ale s tím se asi nedá nic dělat co?
To bych neřekl na EQ to dělá taky
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Co Vám na Thalii vadí?
tak jinak, fičura všech serverů, které na hide/ms nějakým způsobem sahaly, třeba kvůli sdčkům
na demoně se to neděje (jestli jo někdo mě opravte)
na demoně se to neděje (jestli jo někdo mě opravte)
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Tak se hold někdo prozradí no
chleba levnější nebude i tak 
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Spánek co bere kompletně meditaci kromě hastu.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Zdravim, pisi to spise jako vec na zamysleni pro DM. Chapu, ze po vypaleni Tartenu musi prijit odpoved povrchu (zesili se hlidky, snazi se zasypat vchody odkud ty bubaci lezou atd) . Ale proc jsou poustni psi v poctu 30 +/- kusu nekde v odlehle casti prahvozdu?
Prijde mi divne, kdyz pohroma postihla Karatske kralovstvi, aby se to takhle resilo i v elfi zemi. Navic oni sou na dost odlehlem miste , pres cely prales odriznuti od zasobovani, veleni atd. jen proto, aby cekali jestli nejakej bubak nahodou nevyleze z diry. Co tam hlidají? Prahvozd, ktery ma obrovskou rozlohu a sou tam jen stromy a zver?
Nemela by takova draha elita, za kterou poustni psy povazuju, byt vyuziti na nejakem efektivnejsim miste?
Proc treba nehlidkuji pred branou alwarielu? Bylo by to logictejsi i co se logistiky zasob a jineho tyce.
Nehlede na to, ze ted jste tomu zbytku podtemnaku, co dole zustalo sebrali expici oblast pro 20+ lvl a obavam se ze tech par lidi si s hafany neporadej.
Predem diky za odpoved od nekoho povolaneho.
EDIT: vse poreseno ve Spamu , neni treba se tim dale zaobirat
Prijde mi divne, kdyz pohroma postihla Karatske kralovstvi, aby se to takhle resilo i v elfi zemi. Navic oni sou na dost odlehlem miste , pres cely prales odriznuti od zasobovani, veleni atd. jen proto, aby cekali jestli nejakej bubak nahodou nevyleze z diry. Co tam hlidají? Prahvozd, ktery ma obrovskou rozlohu a sou tam jen stromy a zver?
Nemela by takova draha elita, za kterou poustni psy povazuju, byt vyuziti na nejakem efektivnejsim miste?
Proc treba nehlidkuji pred branou alwarielu? Bylo by to logictejsi i co se logistiky zasob a jineho tyce.
Nehlede na to, ze ted jste tomu zbytku podtemnaku, co dole zustalo sebrali expici oblast pro 20+ lvl a obavam se ze tech par lidi si s hafany neporadej.
Predem diky za odpoved od nekoho povolaneho.
EDIT: vse poreseno ve Spamu , neni treba se tim dale zaobirat
Ra'wirr - specialista na přežítí, podobný spíše kryse, se kterými dlouhá léta žil, než ušlechtilému drowovi
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
ideálně choď ještě s invisemAjax the Great wrote:Stejně to má i hide.
Snad v systému je daný, že když přecházíš lokaci, tvuj hide se zresetuje, tj. všichni tě uvidí bliknout.
A to se těžce využívá v metagame. Ale s tím se asi nedá nic dělat co?
Ale není to přesně jak popisuješ. Hide se neresetuje, jen si na odhalení ostatní házejí několikrát za sebou (což nevím čím to může být), proto možná jeden z hodů projde a následně opět neprojde, takže "problikneš".
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Co Vám na Thalii vadí?
zachy wrote:Ajax the Great wrote: Ale není to přesně jak popisuješ. Hide se neresetuje, jen si na odhalení ostatní házejí několikrát za sebou (což nevím čím to může být), proto možná jeden z hodů projde a následně opět neprojde, takže "problikneš".
Nevim jestli to pises spravne, jinde je to uvedeny jako bug ze se zviditelnis pri prechodu lokace (ne vzdy ale vetsinou, a neni tam nic o hodech). Kazdopadne ma knezka s vsimavosti jen z elfich bonusu vidi experty scouty coz je mam dojem naprosto nemozne si to hodit (?) s skillem kolem 8 proti 80 hide....