Jo ten tygr je z trojky

a je to děsná sranda... abys ho nenasral tak musíš jezdit rychle, ale bez bouraček a aby jsi ho uklidnil tak musíš dělat drifty

a jak on rád drifty tak ti občas hrábne do řízení hehe

.
Jinak Trojka je super, technicky lepší než dvojka, ale zase v rámci příběhu doporučuji si zahrát aspon dvojku. V Saint Row The Third je akorát takovej... hodně akční začátek, pak několik nudných misí a pak se zas pokračuje v příběhu... jako ale je to fakt šílenost... už jsem získal jako meelee zbran obouruční robertek ... jmenuje se "penetrator"
Doporučuju!