jak jsou v obchodech vitriny se zbozim tak na sobe maji navolenou cenu napr. 800
-moje postava ma odhac ceny na 8ce - pak se zeptam obchodnika na kolik by videl tu cenu toho predmetu co sem si vybral o on me zapocita muj odhad a rekne ze treba 740 - ovsem ja stejne zaplatim 800..
odhad ceny
Re: odhad ceny
A kde jako?V Praze na vlakaci, nebo kde?To je opravdu popsanej problem...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: odhad ceny
mila reakce...
urcite to bylo u klenotnika v karathe a myslim ze i u krejciho v karathe
urcite to bylo u klenotnika v karathe a myslim ze i u krejciho v karathe
nwn
Re: odhad ceny
Mila?Promin ale rekni sam.Ty bys v celem modulu nasel podle tve popisky problemu o co se jedna.A nehlede k tomu ze to tu uz psal Kucik nekolikrat at se vyjadrujete presneji.Pak se nikdo nemuze divit tomu ze se o to nikdo nezajima.
ps:zas tak hrozne jsem nereagoval,ne?
ps:zas tak hrozne jsem nereagoval,ne?
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: odhad ceny
to se bere s nadhledemSveneld wrote:mila reakce...
urcite to bylo u klenotnika v karathe a myslim ze i u krejciho v karathe
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe