Nápodobne i ja ďakujem Luthorovi za ochotu a trpezlivosť na Q

za pevné nervy pri možnostiach, kde všetko stojí na vlásku a na jednom zlom rozhodnutí (prípadne hodení kocky) sa môže zničiť komplet všetko ... za zvládanie stresu, nezodpovedaných otázok ... za krásne hranie charakteru ... za nádhernú ukážku vypitvania "ryby"
A hlavne za to, že to zvládaš s impulzívnou, náladovou Korou .. doteraz to zvládol málokto
A ďakujem mojej krásnej červenej 10 stennej kocke .. len tak ďalej, krásna moja! Hádž zle pre hráčov
PS: dúfam, že si také hry, napínaky, akčáky ako posledných niekoľko dní užijeme ešte pooodstatne viacej ... prosto hra s tebou je mňamka

*zacvaká zubami*