Díky všem zůčastněným, fotky budou.
Já jsem si to užil a budu jen rád když to někdy zopakujem, krásně jsem se vyblbnul.
A Kristýnka všem lenochům dala na frak, hrála i s ortézou! A šlo jí to.
Jo jako zase párty u tebe? No proč ne, tequila ještě zbyla?:) A mohli bychom i zopáknout aktivity, hehe. Já moc pokerová nejsem a Bahňák dorazí až po práci (odpolední), aby vás oškubal.kucik wrote:Libčice nad Vltavou.
Kucik je hrozný sadista, ale na druhou stranu, je to skoro jako kuřecí.Derken- wrote:Vy jste grilovali potkany?
Mám. Dám.Derken- wrote:Jdu do práce nakonec později, takže bych se asi i objevilAle mám finanční krizi, takže kdyby dorazil Joooooon a vrátil mi miliooon piv, tak se nebudu zlobit