Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Ty první dvě anime jsou mi povědomé. Durarara! neznám, ale vypadá to celkem zajímavě, hodnocení je taky slušný a já už jsem dlouho neviděl nic novějšího (v tuto chvíli jedu spíš v mangách).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Americký snímek o Svatojakubské pouti (Camino de Santiago) známé také z knih Paula Coelha.
http://www.youtube.com/watch?v=PaFTIGGM ... ture=share
Shlédněte, sbalte krosnu a vydejte se na procházku
.
http://www.youtube.com/watch?v=PaFTIGGM ... ture=share
Shlédněte, sbalte krosnu a vydejte se na procházku
"Nikdo není beznadějněji zotročen než ten, kdo falešně věří, že je svobodný."
Johann Wolfgang von Goethe
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Velice zajímavý film nevhodný pro zaryté zastánce křestanství.
I jeden Islám vyznávající cizinec mi pověděl, že snímek uráží Ježíše, já jsem však nic takového nezaznamenal.
http://www.csfd.cz/film/235331-pozemstan/
I jeden Islám vyznávající cizinec mi pověděl, že snímek uráží Ježíše, já jsem však nic takového nezaznamenal.
http://www.csfd.cz/film/235331-pozemstan/
"Nikdo není beznadějněji zotročen než ten, kdo falešně věří, že je svobodný."
Johann Wolfgang von Goethe
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Doporucuju:
Spider Lilies (Ci qing)
Spider Lilies (Ci qing)
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Vím, že to asi nebude vás šálek čaje (můj ostatně taky ne), ale zaujal mě tenhle film: http://www.csfd.cz/film/277770-cernobily-svet/
Odehrává se v 60. letech v Jacksonu, Mississippi, a... co ještě říct, stejně si to v případě zájmu přečtete sami... jo, užila jsem si jejich jižanskou angličtinu
Odehrává se v 60. letech v Jacksonu, Mississippi, a... co ještě říct, stejně si to v případě zájmu přečtete sami... jo, užila jsem si jejich jižanskou angličtinu
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Ohledně toho Sherlocka, kdo seriál viděl, jaké máte teorie ohledně jeho "skonu" ?:)
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
jé vidíš..já si to chtěl stáhnout v pořádné kvalitě a kounout na to ještě jednou (mladá to měla v kvalitě asi na mobily )Braenn wrote:Ohledně toho Sherlocka, kdo seriál viděl, jaké máte teorie ohledně jeho "skonu" ?:)
Ale zatím co je 100% jasný, že zneužil Molly
ale jinak bych řekl, že Sherlock přišel na to, jak dokázal Moriarty napodobit Sherlocka (ta unesená holčička zjevně Sherlocka viděla) a přesně to udělal s tou mrtvolou co ležela na chodníku. Ale dosti zásadní bude přijít na to co dělal tu "minutku" než skočil. Je nadmíru jasné co tam ten cyklista dělal, takže Watson doopravdy nic neviděl...ale co ostatní obecenstvo? Pochybuju, že by Sherlock zaplatil tolik lidí(ale zase kámoše napadla sít bezdomovců (která by Sherlockovi určitě pomohla) plus mu v tom mohl pomoct i mycroft...Jen ted nevim co přesně viděl střelec...zda byl taky v tak blbém uhlu jako Watson (a pokud jo, tak jestloi to Sherlock věděl)
a ještě přijít na to jak zbrzdil pád...osobně doufám, že neskočil trapně do toho popelářského auta (jak si většina myslí
Ale taky to může být uplně jinak

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Já myslím že mu pomohla ta doktorka - protože on ji o něco žádal ale nebylo tam upřesněno o co. Tipl bych si že dostal tu substanci po které vypadá člověk jako mrtvý....
Když se přesně podíváš tak v čase 1:21:20 při padání je mnohem dál od domu než výsledně dopadl.
A jako poslední věc při seskoku tam stojí nákladní auto s pytly s odpadky, které ale hned po tom co skočil odjíždí. (což je naprosto nelogické, ten řidič by vyskočil jako první a zkontroloval ho - pokud to teda nebyla Molly
)
Když se přesně podíváš tak v čase 1:21:20 při padání je mnohem dál od domu než výsledně dopadl.
A jako poslední věc při seskoku tam stojí nákladní auto s pytly s odpadky, které ale hned po tom co skočil odjíždí. (což je naprosto nelogické, ten řidič by vyskočil jako první a zkontroloval ho - pokud to teda nebyla Molly
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Já taky typuju sherlockova dvojníka, nebo něco velmi podobného. Přeci jen, ta holčička neječela pro nic za nic a už k tomu nebylo nic řečeno!
Molly je samozřejmá, nepožádal by ji o pomoc jen tak. A když volal Moriartimu, sám si vybral místo i čas - na střeše nemocnice s pitevnou, kde Molly pracuje!
Odpadky těžko říct, ale byla tam nějaká zmínka o jakési rostlině, rhodo cosi, která dokáže zpomalit životní funkce. Ale nejvíc stejně sázím na to, že tam prostě kopl toho dvojníka. Byl by toho schopný.
Watson sražený cyklistou je jasný, a to jak si ho Sherlock nasměroval mobilem, kde přesně má stát? Vypadalo to, že kvůli střelci, ale...
Otázkou je - co Moriarty? Opravdu by se zastřelil, jen aby si užil - posmrtně - Sherlockovo dilema? Jestli on to nefingoval taky. Deptá mě délka čekání na další sérii.
x 
Molly je samozřejmá, nepožádal by ji o pomoc jen tak. A když volal Moriartimu, sám si vybral místo i čas - na střeše nemocnice s pitevnou, kde Molly pracuje!
Odpadky těžko říct, ale byla tam nějaká zmínka o jakési rostlině, rhodo cosi, která dokáže zpomalit životní funkce. Ale nejvíc stejně sázím na to, že tam prostě kopl toho dvojníka. Byl by toho schopný.
Watson sražený cyklistou je jasný, a to jak si ho Sherlock nasměroval mobilem, kde přesně má stát? Vypadalo to, že kvůli střelci, ale...
Otázkou je - co Moriarty? Opravdu by se zastřelil, jen aby si užil - posmrtně - Sherlockovo dilema? Jestli on to nefingoval taky. Deptá mě délka čekání na další sérii.
x 
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Zkouknul jsem to a je to skvělý.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Sákra, Chuck přibyl. Tak to to záporáci můžou rovnou zabalit.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Ten Chuck není zase až tak dobrá zprávaPrasokralik wrote:Sákra, Chuck přibyl. Tak to to záporáci můžou rovnou zabalit.
Viz:
http://tvavideo.o2active.cz/show.article.aspx?id=107652