ps:jasne ze vim ale kdyz sem si s nima poprve neporadil, tak podruhe jsem byl opatrnejsi
dynamicky spawn
Re: dynamicky spawn
Me taky stve kdyz umru ale je vzdycky lepsi to nechat nadyl, myslim tim tyhle ukvapene nazory ze zlosti.
ps:jasne ze vim ale kdyz sem si s nima poprve neporadil, tak podruhe jsem byl opatrnejsi
ps:jasne ze vim ale kdyz sem si s nima poprve neporadil, tak podruhe jsem byl opatrnejsi
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: dynamicky spawn
jasne ze kazda smrt stve
akorat je smrt, kdy vim, ze sem to zvoral a pak smrt, kdy nevim co sem udelal blbe a stejne sem mrtvej...
tady pokud to z toho jasne nevyplynulo, tak sem videl hloucek banditu, coz je normalni, dalo se v nich poznat dva lucistniky a 3 normalne (a uplne stejne) vypadajici bandity
ve vetsine pripadu zadny problem
protoze vim, ze se tam obcas vyskytne nekdo silnejsi, tak jsem jednoho banditu vylakal, bezel za mnou sam, ostatni jsem diky tomu ztratil z dohledu... banditu sem bez problemu zabil a vzapeti, aniz bych se priblizil zpatky k mistu kde byl pred tim ten hloucek, jsem dostal paralyzu od maga v invisu, coz byla konecna...
fakt nevim co bylo blbe, jiny reseni nez cekat do rana nebylo, pokud bych videl ze tam je mag, tak bych asi cekal, ale to se dalo poznat az v okamziku, kdy uz jsem s tim nemohl nic delat
akorat je smrt, kdy vim, ze sem to zvoral a pak smrt, kdy nevim co sem udelal blbe a stejne sem mrtvej...
tady pokud to z toho jasne nevyplynulo, tak sem videl hloucek banditu, coz je normalni, dalo se v nich poznat dva lucistniky a 3 normalne (a uplne stejne) vypadajici bandity
protoze vim, ze se tam obcas vyskytne nekdo silnejsi, tak jsem jednoho banditu vylakal, bezel za mnou sam, ostatni jsem diky tomu ztratil z dohledu... banditu sem bez problemu zabil a vzapeti, aniz bych se priblizil zpatky k mistu kde byl pred tim ten hloucek, jsem dostal paralyzu od maga v invisu, coz byla konecna...
fakt nevim co bylo blbe, jiny reseni nez cekat do rana nebylo, pokud bych videl ze tam je mag, tak bych asi cekal, ale to se dalo poznat az v okamziku, kdy uz jsem s tim nemohl nic delat
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: dynamicky spawn
co ztoho tedy plyne za ponauceni? Rejty nas vsechyn stejne zabije, chodit se ma za svetla jako slusni lidi. Nebo nas/vas muze zabit bandita, stene vlka, Denis a jeho zviratko Berserk vam uriznou hlavicku....ci na vas spadne cistou nahodou nejakej sutr od Thala (tedy z nocni oblohy)
:D:D:D uz ej to vsem jasne?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: dynamicky spawn
Ja nevim fakt nad cim brecis, jestli to bylo moc obtizne,budiz.Ale jo to tak.A myslim ze to nikomu nevadi, ba naopak.Holt budes muset ziskat vice zkusenosti aby te neprekvapilo ani tohle.Takhle je ten svet daleko lepsi a hratelnejsu, kdyz si nemuzes bejt nicim jistej...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: dynamicky spawn
nebrecim, ja nemam nic proti dynamickymu spawnu, to sem psal hned na zacatku...
jenom naznacuju, ze na mistech, ktera se daji velmi obtizne obejit, by se to mozna melo vyladit tak, aby se tam neobjevovaly takhle silny monstra, protoze jsou pro vetsinu postav neprekonately a pak hraci nezbyde nic jinyho nez treba i hodinu cekat, nez bude moct projit a to hratelnosti asi moc neprida
jenom naznacuju, ze na mistech, ktera se daji velmi obtizne obejit, by se to mozna melo vyladit tak, aby se tam neobjevovaly takhle silny monstra, protoze jsou pro vetsinu postav neprekonately a pak hraci nezbyde nic jinyho nez treba i hodinu cekat, nez bude moct projit a to hratelnosti asi moc neprida
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: dynamicky spawn
noo hodinu bych nekdy tvrdil i driv, ale pravda je, ze kdyz sem byl na 1 lvlu tak sem pres noc neopousstel osidlene oblasti...asi z duvodu, ze by na me padla cast hvezdneho prachu... 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: dynamicky spawn
Neboj,nevim jak si na tom ted ale pockej za chvilku,budes je sekat jednou ranou a pak budes nadavat co je to za ksunty 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: dynamicky spawn
silent I kill you...a hlavu ti taky uriznu..hnuoeSorrow wrote:Neboj,nevim jak si na tom ted ale pockej za chvilku,budes je sekat jednou ranou a pak budes nadavat co je to za ksunty
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: dynamicky spawn
Aspon není nic tak jednoduché, cesty k večeru jsou prostě a jednoduše nebezpečné, nemělnil bych to, aspon se ted večír budeš bát jít ven a nemáš jisotu že se někam dostaneš v pořádku 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: dynamicky spawn
ty si taky moral...Krata wrote:Aspon není nic tak jednoduché, cesty k večeru jsou prostě a jednoduše nebezpečné, nemělnil bych to, aspon se ted večír budeš bát jít ven a nemáš jisotu že se někam dostaneš v pořádku
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: dynamicky spawn
no to je fajn, akorat ze noc v real casu neni zrovna kratka a cekat az se rozedni muze byt docela opruz...Krata wrote:Aspon není nic tak jednoduché, cesty k večeru jsou prostě a jednoduše nebezpečné, nemělnil bych to, aspon se ted večír budeš bát jít ven a nemáš jisotu že se někam dostaneš v pořádku
znova rikam, ze dynamicky spawn je urcite dobra vec, treba na rozcesti mezi karathou a ivory se docela casto objevuje lity vlk, akorat ze ten se da obejit, pokud si hrac da pozor, bandity bezpecnou cestou neobejdes a musis cekat, to nevim jestli je nejlepsi reseni
pripadne mit dusi svazanou s chramem v ivory a nechat se zabit
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: dynamicky spawn
Obist sa da skoro vsetko. Holt musite s tym ratat, ze niekedy sa objavi nieco silnejsie ako inokedy a davat si pozor. A to bude rad, ze si narazil v noci len na banditov.
Si uvedomte, ze v noci je to vonku nebezpecne a ze su nebezpecne casy.
Si uvedomte, ze v noci je to vonku nebezpecne a ze su nebezpecne casy.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: dynamicky spawn
porad nevim jestli si uplne rozumime, ja proti tomuhle nic nemamDaanri wrote: Si uvedomte, ze v noci je to vonku nebezpecne a ze su nebezpecne casy.
jediny co mi vadi je, kdyz je nebezpecno v mistech, ktera jsou hodne frekventovana a ktera, pokud se vubec daji obejit, tak jenom s mozna jeste vetsim rizikem...
pak hraci nezbyde casto nic jinyho, nez se odpojit, protoze sedet sam v hospode v karathe moc zabava neni
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: dynamicky spawn
Hele přid do podtemna na chvíli, tam by ses zbláznil
Přemejšlej, právě proto že to je častá a nejkratší cesta do Karathy, tak tam přepadávaj banditi, a třeba měli zrovna dost peněz a najmuli si mága.. maj přepadávat na té nejmín pužívané aby nic neulovili ?
Že si ho nepoznal? měl zdálky křičet "Hej já sem mág, rači to obrat" taky ve skutečnym životě nepoznáš lidi co dělaj.. teda krom matikářek, ty jejich pohledy sou stejný a asi je za to i platěj
Byli tam i před wipem a nikdo si nestěžoval tak pro to řešit ted, nechal bych to tak
Přemejšlej, právě proto že to je častá a nejkratší cesta do Karathy, tak tam přepadávaj banditi, a třeba měli zrovna dost peněz a najmuli si mága.. maj přepadávat na té nejmín pužívané aby nic neulovili ?
Že si ho nepoznal? měl zdálky křičet "Hej já sem mág, rači to obrat" taky ve skutečnym životě nepoznáš lidi co dělaj.. teda krom matikářek, ty jejich pohledy sou stejný a asi je za to i platěj
Byli tam i před wipem a nikdo si nestěžoval tak pro to řešit ted, nechal bych to tak
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: dynamicky spawn
Pockejte az vylezou ti hnusny zevla, o teprv bude dynamickej spawn
:D:D
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe