Na jakých PC hrách ujíždíte?

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Molly23 »

kucik wrote:Jo Sturmovika jsem už taky dlouho nehrál. Přijde mi, že pilot jsem fakt strašnej. Zvlášť co se vzdunejch soubojů týče.
Fakt mám chut si to s někým zase pěkně zahrát... bohužel už dávno dezertovali i moji dva velmi zkušení wingmani z jednoho německého serveru... s těma to byla lahoda lítat, protože jsme měli nastudovaný německý způsob boje a opravdu jsme toho využívali, jen byl problém, že jsme byli tři, takže jeden hold zůstal nekrytej a nebo jsme hold, udělali něco né příliš odlišného od obranného kruhu, teda ale používali jsme to k útoku :D.

ACH! Kdo by měl zájem, létám Il2 sturmovik s datáčema a s posledním patchem! Moc rád si zalítám a to klidně i nějakou kooperačku a klidně budu na čísle!
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Maya
Velmistr
Posts: 1053
Joined: 12:56 05. Dec 2010

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Maya »

de Aers wrote:
To na mém pc vydrželo opravdu krátkou chvilku :D Vytvořil jsem charakter chvíli bloumal jak to vypadá... zhrozil se a odinstaloval.
Fákt? Já se na to docela těšila, to mi ani neříkej...:(


Molly23 wrote:
kucik wrote:Jo Sturmovika jsem už taky dlouho nehrál. Přijde mi, že pilot jsem fakt strašnej. Zvlášť co se vzdunejch soubojů týče.
Fakt mám chut si to s někým zase pěkně zahrát... bohužel už dávno dezertovali i moji dva velmi zkušení wingmani z jednoho německého serveru... s těma to byla lahoda lítat, protože jsme měli nastudovaný německý způsob boje a opravdu jsme toho využívali, jen byl problém, že jsme byli tři, takže jeden hold zůstal nekrytej a nebo jsme hold, udělali něco né příliš odlišného od obranného kruhu, teda ale používali jsme to k útoku :D.

ACH! Kdo by měl zájem, létám Il2 sturmovik s datáčema a s posledním patchem! Moc rád si zalítám a to klidně i nějakou kooperačku a klidně budu na čísle!
Dá se to na NTB bez joisticku? Mám ráda lítačky, ale nemám momentálně u sebe JS a nedostanu se k němu...
_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Molly23 »

Když je nutnost tak to hraju také na klávesnici a ano dá se to. Jeden z těch mích wingmanů to lítal také na klávesnici a uměl to tak, že jsem to netušil, dokud mi to neřekl :D! Samozdřejmě je to trošku náročnější, protože postrádáš onu jemnost pohybu... ale jde to!

Hraju to na notebooku. Akorát přemýšlím jak to rozběhat... jestli nějak hamachi, nebo založit server na hyperlobby což je zas složité a mě to nikdy nefungovalo :D
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Bahnak »

-RoF- wrote:O víkendu mě chytlo vcelku tohle http://worldoftanks.com/ Je to zábavné.

S prvním Německým tankem jsem jel 20km v hodině a v očích smrt :D. Jsem si říkal, jestli to jako má někde dojet tak usnu. :) Ale pak jsem koupil lepší a už to jede.
Ta hra je ZLO!
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Fryn »

Bahnak wrote:
-RoF- wrote:O víkendu mě chytlo vcelku tohle http://worldoftanks.com/ Je to zábavné.

S prvním Německým tankem jsem jel 20km v hodině a v očích smrt :D. Jsem si říkal, jestli to jako má někde dojet tak usnu. :) Ale pak jsem koupil lepší a už to jede.
Ta hra je ZLO!
Neříkej, že už taky patříš mezi ty, které si odchytla.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Maya
Velmistr
Posts: 1053
Joined: 12:56 05. Dec 2010

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Maya »

Molly23 wrote:Když je nutnost tak to hraju také na klávesnici a ano dá se to. Jeden z těch mích wingmanů to lítal také na klávesnici a uměl to tak, že jsem to netušil, dokud mi to neřekl :D! Samozdřejmě je to trošku náročnější, protože postrádáš onu jemnost pohybu... ale jde to!

Hraju to na notebooku. Akorát přemýšlím jak to rozběhat... jestli nějak hamachi, nebo založit server na hyperlobby což je zas složité a mě to nikdy nefungovalo :D
Tungle to určitě jistí :-P
_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by -RoF- »

Fryn wrote:
Bahnak wrote:
-RoF- wrote:O víkendu mě chytlo vcelku tohle http://worldoftanks.com/ Je to zábavné.

S prvním Německým tankem jsem jel 20km v hodině a v očích smrt :D. Jsem si říkal, jestli to jako má někde dojet tak usnu. :) Ale pak jsem koupil lepší a už to jede.
Ta hra je ZLO!
Neříkej, že už taky patříš mezi ty, které si odchytla.
Cheche, ale já si tak při hře těch tanků říkal, jak je tma ten sníh, jaká musela být kosa v tom tanku. Brrr
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Molly23 »

Maya wrote:
Molly23 wrote:Když je nutnost tak to hraju také na klávesnici a ano dá se to. Jeden z těch mích wingmanů to lítal také na klávesnici a uměl to tak, že jsem to netušil, dokud mi to neřekl :D! Samozdřejmě je to trošku náročnější, protože postrádáš onu jemnost pohybu... ale jde to!

Hraju to na notebooku. Akorát přemýšlím jak to rozběhat... jestli nějak hamachi, nebo založit server na hyperlobby což je zas složité a mě to nikdy nefungovalo :D
Tungle to určitě jistí :-P
Jo to Tunngle zní zajímavě... tak dej vědět, já jsem připraven vždy létat! Rád bych ale stáhl nějakou mapu ala RedBull Air race :D nebo kdyby generátor uměl respawnovat boty... to by bylo cool... Nerad bych totiž aby to zase dopadlo, že se mnou nikdo nechce hrát :)...
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Bahnak »

Fryn wrote:Neříkej, že už taky patříš mezi ty, které si odchytla.
Trošku jo, ale nechytne to na dlouho, to věčné opakování map je divné...
Ale muj upgradovaný tančík (ten ruskej první nejmenší) s kanonem ráže 45 už zatopil nejednomu velkýmu tanku který ho podcenil :-D
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Prasokralik »

Shaco v jungli.... chacha chá. Našel jsem svůj nový životní smysl, můžu trolit lidi příme in game. Why so serious bro?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Fryn »

Bahnak wrote:Trošku jo, ale nechytne to na dlouho, to věčné opakování map je divné...
Ale muj upgradovaný tančík (ten ruskej první nejmenší) s kanonem ráže 45 už zatopil nejednomu velkýmu tanku který ho podcenil :-D
Tak mi pak napiš do PM pod jakým účtem hraješ, zkusíme zahrát společně.
Ty věčně opakované mapy (počítám, že max tři), jsou díky tomu, že hraješ s tankem první třídy. Jakmile postoupíš dál, objeví se mapy nové.
Jinak ten první ruský tančík, který vypadá jako by na sobě měl klobouček, je na první řadu slušný stroj (i když osobně preferuji T1 Cunningham, kvůli jeho velmi dobré pohyblivosti a účinnému rychlopalnému kanónu).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Molly23 »

Mayo, jen pro upřesněnou tak tedy Il 2 Sturmovik 1946 a patch se snažím stáhnout tedka 4.11, páč se na něj moc těším! (nové hračky :D ) Ale zatím mám 4.10m nebo jak se to jmenuje.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by rosnicka »

kingdoms of amalur reckoning
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by G-ladiator »

Demo KoA mě absolutně nedokázalo zaujmout, ač jsem se těšil, protože trailer vypadal relativně lákavě.

Tak se místo toho těším na tohle :) Snad to dopadne lépe, než Game of Thrones strategie od těch samých vývojářů.
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by rosnicka »

ja to zkousim, je pravda ze mi vadi ze si to nemuzu vic oddalit a mate me pohyb kamery.. na to druhe jsem koukla a vypada to zajimave.. :wink:
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Post Reply