Fryn+Braenn wrote:...fantasy od Vladimíra Šlechty...
Jak jsem na něj mohl zapomenout?!!! Aha, už vím, od Hořících přízraků jsem od něj neměl nic v pacičkách

a to budou tři roky, inu...sejde z očí sejde z mysli.
Mimochodem - kdo nezná, a hraje na Thalii, lze na jeho "fantazy půlku tvorby" nalákat na půlelfa Thompsona, který se z prvních povídek z "bezcharakterního" chaotic-neutrál/evil "lootera", přes neutrál evil "mstitele" stane takřka neutrálním "chrakterním" dobrem (skoro až zákonným dobrem

) v závěrečných povídkách cyklu.
Btw - trochu mi to připomíná Koináše (reklama na Žambocha, kterého jsem propagoval dříve
), který v jeho sérii začínal...a i končil podobně, byť tedy Koniáš končí (momentálně) o nějaký ten level (myšleno společenský
) jinde.
P.S.
Můj osobní oblíbenec (byť to byla jedna z vedlejších postav) byl (pra)starý elf Skjúwink (neměl zuby, byl šílený a přefikl každou na kterou se podíval

, pokud se tedy na nějakou obtěžoval podívat

).
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. -
neznámý vojín