Máš bot za nejvtipnější zkomolení mého jména:))jachyra wrote:Rejtyho sme dostali na Slovensko! Na polcestu Slovensko-Plzeň ho tiež dostaneme
Takže .. čo tak dohodnúť zraz, ako Brean hovorila, na tej Vysočine na chate? To by bola krása! a nikoho by to nestálo tak hrozne veľa peňazí
A hlavne .. čisto Plzeňáci si môžu urobiť ten 1 denný zraz v reštauráciia čo tak my všetci ostatní na chate 3 dni?
Jinak Chlébské je třeba rezervovat včas, což znamená že pokud je zájem, tak se podívám a hodím termíny.
Je to u Bystřice pod Pernštejnem, mimochodem.
Velmi levné, velmi dobré místo se vším všudy. Chatky s postelemi, kuchyňka s mikrovlnkou, lednicí,
sprchy, společenská místnost 2x, místo na sednutí venku. Cena za noc vychází cca na 100-110 korun, pokud se nic nezměnilo.
http://chlebske.org/foto.html
Dalo by se to teoreticky i na velikonoce.
Jenže mám podezření, že Plzeňákům se nebude chtít:) A je třeba rezervovat opravdu včas, aby zbyly atraktivní termíny.
Takže, berte to jako návrh, pokud neprojde, do Plzně se stavím ráda.
Jediný problém je počet lidí. Aby nám dali celou základnu, musí nás být tuším minimálně 25. Celý flek pojme snad 40 lidí. Je možné si pronajmout i jen jednu chatku, ale to riskujeme, že tam budeme mít společnost. A to není ono.