JSD

Diskuze věcí netýkajících se Thalie a NWN.

Moderators: DM, WB

User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: JSD

Post by DenGrasse »

Nj, von taky říkal, že naprosto bezpečně poznaj cizince. Jednou prý chtěl letět se Samarkandu do Buchary (nebo naopak) aby si to tam prohlídl. Na místním letišti (byla to vnitrostátní, nejen vnitrosovětská, ale i vnitrostátní linka) si objednal lístek.
"Vy innostraněc" pravila neomylně baba lístkařka. (Upozorňuji že dotyčný mluví mimořádně kvalitně rusky a je od rodilého mluvčího k nerozeznání). "Něvozmožno!"
Bác! Zavřela mu okénko před nosem.

Tak přemýšlel, co bude dělat. Zrovna tam byla putovní výstavka karlovarského skla a on děla kurátora. Tak si "vypůjčil" jednu vázu (Moser stejně celou výstavku předem odepsal, neboť věděl, že soudruhům se bude líbit tak že si jí nechají), tu donesl na stanoviště autobusů a nějaký řidič ho do té Bucháry odvezl. Jel 300 km sám, řidič na něj celý den čekal a pak ho odvezl zase zpátky.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Post Reply