Flame 1

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Post by Zyga »

pěšo na pivko. to je taky zdravý a většinou i zábavný. :lol:
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by igor »

2Sylm: jasně, jako správnej druid chodim pěšky... nachozeno toho mam spousty, ale zas nejsem prskavka abych měl teleport a byl ve škole na druhej straně města za 20min :-D A vlastně... copa ve škole, už sem dosáh lvl kdy se škola nedělá :-))
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Post by Pajule »

ja koukam nez se lognu do hry kdo tam je , tim padem vidim jakej ma lvl, ale nejak to nepouzivam..

Hmm po zime sem lina dost :twisted: ale vydrzovky mam ve tride furt nejlepsi :D :D a v tom horku se taky nejak moc nepohybuju,to raci zalezu do stinu v lese :lol:
User avatar
Anurin
Poutník
Posts: 83
Joined: 10:40 20. May 2007

Post by Anurin »

Pardon, nečetl jsem to až dokonce ( celý tento topic) ale upřímně se směju pár věcem...... (možná to tu už zaznělo) ale ic informace co se objeví na phoru typu ja zabil to on zas onoho.. on je zloun, to je tam , tam prodavaj to a to.... atd.. by se měli hned smazat a nenechávat ani ve flamu, za druhé se směju vůbec tomuhle topicu protože ta hráčka si asi neuvědomuje, že když ji přepadnu s pistolí a nebude poslouchat a já budu prostě chladnokrevnej bídák tak ji odprásknu a ohánět se lvlama atd je prostě blbost... každý hraje tu svou postavu a každý ví nejlépe jak by se zachovala.. atd.. atd *balbola si pro sebe*
Jonny
Měšťan
Posts: 270
Joined: 17:42 27. Apr 2007
Location: Kolín
Contact:

Post by Jonny »

Zrusit tak levely, svet by byl krasnejsi... 8)

Takovyhle flejmy tady pamatuju nejmin dva...Neni to zbytecny, pro par expu?Anurin ma pravdu, clovek kterej se pri prepadeni bude branit, jde do rizika, ze spatne skonci...Stretu s ostrovanama tady bylo dost, a kdyz zajatci nedelali psi kusy, tak zadny smrti a flejmy nebyly. Chce to myslet na ten pud sebezachovy...Podporil bych ho schovanim tech levelu pri prihlaseni do hry...Kdyby to slo, byla by to super vec....Kdyz pak clovek nevi, s kym ma tu cest...I pro hrace to bude vic napinavy... :wink:
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Jonny wrote:Zrusit tak levely, svet by byl krasnejsi... 8)
Pracujem natom!
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

hehe, vyresi see akorat jedna dirka na derovanym tricku o ohromynch rozmerech ;-)
Locked