dynamicky spawn

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by Daanri »

Hele viete z coho tu robite vedu? Z jedneho banditu na absolutne nizkom lvll, co ma jedno kuzlo paralyzi a pokial sa dobre pamatam tak takyto klerik sa vyskytoval aj predtym v tom skupinkovom spawne banditov odjakziva. Takze holt ti padlo blbe cislo a zakapal si potom ako si ich vytahoval po jednom. To je cela veda vasho preboosteneho banditu. :lol: :lol: :lol:

A to sa tam predtym vyskytovali tyto banditi nonstop, teraz sa zjavuju len v noci a ty silnejsi len niekedy. Co este viac chcete? :?
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: dynamicky spawn

Post by Krata »

Já co poslouchám od lidí, co hrajou na povrchu co se tam ted děje, tak sem rád že sem v podtemně (samozřejmě ne všichni) ta vaše "RP" hra stojí dost za nic v tom případě.

Mezi nejpoužívanější cestou z Ivory a Karathou přepadávají banditi, nikomu to nevadilo dokovat se tam neobjevil silný mág a jednoho RP hráče zabil, najedou se o to už můžou postarat stráře a snižuje to hratelnost a NPC by moli být označený. Místo toho aby jste zjistili jesli nejsou třeba stráže skorupovaný a schválně je tam nechávaj nebo to nějak vyřešili sami ve hře (mimochodem to může být i hezká RP aktivita ale to by vám bránilo asi v creepení a farmaření co?) tak si radši napíšete na forum "to je šptaně chci to pryč"

Řeší se to na 5 stránek stejná věc, píše se pořád to samí a když to WB, DM a ostatní hráče přestane bavit řešit tak se vám zas nelíbí že už reagujou podrážděně.. pokud to někomu uniklo, tak tohle je RP svět (fakt!) to znamená že hra se snaží býr ealná (podle možností) a když se něco děje, dá se to řešit ve hře, normálnim způsobem, ne že banda lidí naběhne k veliteli řekne co je šptaně a splašeně proběhne celou Karathou za svym úkolem a doufat že z toho něco kápne (potkal sem pár takovcýh jedinců před wipem kdy se dva hrající hráči snažili hrát RP a všechno v pohodě zkoumali a tři splašení creepeři zatim bez nás proběhli celej dung, vybrali loot a běželi na další)

// reaguju dost přehnaně tak doufám že se to někoho nedotkne ale už sem nenašel jinej způsob jak vám to vysvětlit.. chyby omluvte, píšu levou rukou a jde to blbě :lol:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: dynamicky spawn

Post by Aznar »

fakt posledni prispevek...

1) jsou tu lidi, kteri maji jiny nazor nez ja, i lidi, kteri se mnou souhlasi, tak to berte na vedomi...

2)
Krata wrote: Řeší se to na 5 stránek stejná věc, píše se pořád to samí
ano a tvoje prispevky posunuji celou diskusi dal :roll:
tezko se da diskutovat, kdyz nedokazete prijmout argumenty, a co vic, ani se je nesnazite vyvratit a opakujete porad dokola to samy

3)
Krata wrote: tohle je RP svět (fakt!) to znamená že hra se snaží býr ealná (podle možností)
nasel bych ve hre spoustu veci, ktere realne nejsou a je to tak prave proto, aby hratelnost a zabavnost byla co nejvetsi

4) uz to fakt zamknete, nikam to nevede, presouvam diskusi na osobni sraz 8)
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: dynamicky spawn

Post by Krata »

Naprosto souhlasim.. nikam to nevede
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by OneHeart »

Aznar wrote:nasel bych ve hre spoustu veci, ktere realne nejsou a je to tak prave proto, aby hratelnost a zabavnost byla co nejvetsi
pozor, nejde o reálnost ale o uvěřitelnost
Jak napsal Krata, tohle je RP svět. To můžeš brát jako absolutní argument :)
Vaillardo Vran:
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by kucik »

Aznar wrote: tezko se da diskutovat, kdyz nedokazete prijmout argumenty, a co vic, ani se je nesnazite vyvratit a opakujete porad dokola to samy
Uz me s tim fakt zacinas lezt na nervy.

1. Ten clerik u banditu tu je co server znam a nikdy se proti tomu nikdo nebouril. Nechapu, proc by to melo ted vadit.
2. Tou cestou vubec chodit nemusis.
3. Toho klerika jsem videl mockrat a rozpoznat od pohledu jde. Sorry ale velkej napis nad hlavou a ruzovej oblecek mit nikdy nebude.
4. Dynamickej spawn ma presne ten ucinek, jakej ma mit. Nikdy si nemuzes bejt jistej na co narazis. Me to prijde mnohem hratelnejsi, nez kdybych vzdy vedel dopredu, co me ceka.

Ted mi tedy prosim povez, jaky argumenty nedokazu prijmout.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: dynamicky spawn

Post by Aznar »

no konecne trochu vecnejsi diskuse, asi to bude nekonecny vlakno :mrgreen:
kucik wrote: 1. Ten clerik u banditu tu je co server znam a nikdy se proti tomu nikdo nebouril. Nechapu, proc by to melo ted vadit.
sry, ale ze to tak bylo driv neni argument, ted to proste nekomu vadit muze a jak vidis, tak i vadi
kucik wrote: 2. Tou cestou vubec chodit nemusis.
nemusim, muzu nedelat nic, umrit jinde nebo se odpojit ze hry
kucik wrote: 3. Toho klerika jsem videl mockrat a rozpoznat od pohledu jde. Sorry ale velkej napis nad hlavou a ruzovej oblecek mit nikdy nebude.
na prvni pohled urcite rozeznatelnej neni a na druhej pohled uz si mrtvej
kucik wrote: 4. Dynamickej spawn ma presne ten ucinek, jakej ma mit. Nikdy si nemuzes bejt jistej na co narazis. Me to prijde mnohem hratelnejsi, nez kdybych vzdy vedel dopredu, co me ceka.
kde sem rekl, ze mi tohle vadi?
kucik wrote:Ted mi tedy prosim povez, jaky argumenty nedokazu prijmout.
predevsim ten, PROC me hra nuti k tomu, abych nekde sedel na prdeli a nemohl delat nic
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by Daanri »

Jak te ksakru hra nuti aby si sedel nekde na prdeli a nedelal nic? Tym, ze niekde na ceste stoji jeden bandita? Nehnevaj sa ale to je totalna blbost.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by Kiri »

kucik wrote:
Kiri wrote: jo, lae riskovali ste uplne stejne nekde typuju u odbocky k orkum a dornovu lovisti, nabo pak na vychodni stezce nebo jak se to menuje kde se vobjevuji liti vlci.... :D takez nevim co je lepsi
Tak to bych to tu asi nepsal nemyslis? To ti mam tu cestu popsat a zdokumentovat, kudy se mas pohybovat, aby na tebe nic nevybehlo?
Fajn vlky obejdes bez problemu (pokud se vubec spawnou).
Orci? No promin ale pokud se nerozhodnes udelat si odbocku do jejich tabora, tak je ani neuvidis.
Pak te mozna budou ohrozovat svymi pohledy hranicari z Dornova utociste, ale i to jde s troskou umu a pevnyma nervama prezit.
Medvedi: Bud budes trochu klickovat, nebo holt toho jednoho az dva zabijes. Pokud se nerozhodnes navstivit jejich doupe, tak to taky neni takova tragedie.
Vlci: Mno...na desatym levelu uz by chudinka postava mohla jednoho takovyho pejska udolat, nebo ne?
Jezevci: Tak tady se lame chleba. Jezevce prezijou skutecne jen ti nejostrilenejsi bojovnici.
Konecne Ivorsti strazni - ty jsou pro nektere postavy jistou zahubou.

Co z toho plyne? Fakt je to naprosto nepruchozi.

Aha, takze chyba je v tom, ze chudinka postava na 10. levelu nezjistila, ze z Karathy vede vic cest? No to je fakt vazna chyba nastaveni hry.

// Pokud jste v tom postrehli trochu ironie, ctete spatne. Je ji tam totiz vic nez jen trochu.
hmm nevim co sem motas postavu na 10 lvlu, kdyz uz teda, ale vesmes si mi potvrdil moji myslenku ;-) a beru to i stou ironii :D:D:D:D
Tim koncim. Tva Mana :D:D:D
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by Kiri »

Daanri wrote:Jak te ksakru hra nuti aby si sedel nekde na prdeli a nedelal nic? Tym, ze niekde na ceste stoji jeden bandita? Nehnevaj sa ale to je totalna blbost.
Neni
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by Kiri »

OneHeart wrote:
Aznar wrote:nasel bych ve hre spoustu veci, ktere realne nejsou a je to tak prave proto, aby hratelnost a zabavnost byla co nejvetsi
pozor, nejde o reálnost ale o uvěřitelnost
Jak napsal Krata, tohle je RP svět. To můžeš brát jako absolutní argument :)
Tady je argument cokoli rekne ci napise DM/WB/boss atd. je to snad i v pravidlech. To, ze sou vsichni ochotni o tom diskutovat je asi jedinecnost Thalie, ne? :D
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by Daanri »

A dost...tohle nikam nevede. Bandita tam zostava, je odlisitelny od ostatnych a da sa obist ked je treba. Casom este pribudnu dalsie cesty okolo, a bude len na vasej sikovnosti ako sa vyhnete banditom. Viac k tomu nie je co napisat a topic sa zamyka a hadze do kosa.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: dynamicky spawn

Post by kucik »

Kiri wrote: hmm nevim co sem motas postavu na 10 lvlu, kdyz uz teda, ale vesmes si mi potvrdil moji myslenku ;-) a beru to i stou ironii :D:D:D:D
Tim koncim. Tva Mana :D:D:D
Postavu na 10. lvl zminuje Aznar. Viz vise. Proto o ni mluvim.

ad 1. Proc to tedy vadi ted, kdyz to driv nikomu nevadilo?

2. Jo to vsechno muzes. A misto blbejch kecu muzes taky jit alternativni cestou, ktera je o pet minut delsi.

3. Rozeznatelnej je. Za tim si stojim. Osobne ho nemam problemy poznat.

5. Jak te hra nuti sedet na prdeli a nedelat nic? Tim ze bys musel jit jinudy, nez se ti zrovna chce? Cekam kdy napises ze te hra nuti sedet na prdeli, protoze bys chtel jit do taamhletoho tezkyho dungu, ale nemas na to zatim schopnosti a nechce se ti shanet partu. Sorry ale fakt mi to zni uplne stejne.

//edit: Sorry poslal jsem to pozde. Kdyztak prosim do PM.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked