A to sa tam predtym vyskytovali tyto banditi nonstop, teraz sa zjavuju len v noci a ty silnejsi len niekedy. Co este viac chcete?
dynamicky spawn
Re: dynamicky spawn
Hele viete z coho tu robite vedu? Z jedneho banditu na absolutne nizkom lvll, co ma jedno kuzlo paralyzi a pokial sa dobre pamatam tak takyto klerik sa vyskytoval aj predtym v tom skupinkovom spawne banditov odjakziva. Takze holt ti padlo blbe cislo a zakapal si potom ako si ich vytahoval po jednom. To je cela veda vasho preboosteneho banditu.

A to sa tam predtym vyskytovali tyto banditi nonstop, teraz sa zjavuju len v noci a ty silnejsi len niekedy. Co este viac chcete?
A to sa tam predtym vyskytovali tyto banditi nonstop, teraz sa zjavuju len v noci a ty silnejsi len niekedy. Co este viac chcete?
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: dynamicky spawn
Já co poslouchám od lidí, co hrajou na povrchu co se tam ted děje, tak sem rád že sem v podtemně (samozřejmě ne všichni) ta vaše "RP" hra stojí dost za nic v tom případě.
Mezi nejpoužívanější cestou z Ivory a Karathou přepadávají banditi, nikomu to nevadilo dokovat se tam neobjevil silný mág a jednoho RP hráče zabil, najedou se o to už můžou postarat stráře a snižuje to hratelnost a NPC by moli být označený. Místo toho aby jste zjistili jesli nejsou třeba stráže skorupovaný a schválně je tam nechávaj nebo to nějak vyřešili sami ve hře (mimochodem to může být i hezká RP aktivita ale to by vám bránilo asi v creepení a farmaření co?) tak si radši napíšete na forum "to je šptaně chci to pryč"
Řeší se to na 5 stránek stejná věc, píše se pořád to samí a když to WB, DM a ostatní hráče přestane bavit řešit tak se vám zas nelíbí že už reagujou podrážděně.. pokud to někomu uniklo, tak tohle je RP svět (fakt!) to znamená že hra se snaží býr ealná (podle možností) a když se něco děje, dá se to řešit ve hře, normálnim způsobem, ne že banda lidí naběhne k veliteli řekne co je šptaně a splašeně proběhne celou Karathou za svym úkolem a doufat že z toho něco kápne (potkal sem pár takovcýh jedinců před wipem kdy se dva hrající hráči snažili hrát RP a všechno v pohodě zkoumali a tři splašení creepeři zatim bez nás proběhli celej dung, vybrali loot a běželi na další)
// reaguju dost přehnaně tak doufám že se to někoho nedotkne ale už sem nenašel jinej způsob jak vám to vysvětlit.. chyby omluvte, píšu levou rukou a jde to blbě
Mezi nejpoužívanější cestou z Ivory a Karathou přepadávají banditi, nikomu to nevadilo dokovat se tam neobjevil silný mág a jednoho RP hráče zabil, najedou se o to už můžou postarat stráře a snižuje to hratelnost a NPC by moli být označený. Místo toho aby jste zjistili jesli nejsou třeba stráže skorupovaný a schválně je tam nechávaj nebo to nějak vyřešili sami ve hře (mimochodem to může být i hezká RP aktivita ale to by vám bránilo asi v creepení a farmaření co?) tak si radši napíšete na forum "to je šptaně chci to pryč"
Řeší se to na 5 stránek stejná věc, píše se pořád to samí a když to WB, DM a ostatní hráče přestane bavit řešit tak se vám zas nelíbí že už reagujou podrážděně.. pokud to někomu uniklo, tak tohle je RP svět (fakt!) to znamená že hra se snaží býr ealná (podle možností) a když se něco děje, dá se to řešit ve hře, normálnim způsobem, ne že banda lidí naběhne k veliteli řekne co je šptaně a splašeně proběhne celou Karathou za svym úkolem a doufat že z toho něco kápne (potkal sem pár takovcýh jedinců před wipem kdy se dva hrající hráči snažili hrát RP a všechno v pohodě zkoumali a tři splašení creepeři zatim bez nás proběhli celej dung, vybrali loot a běželi na další)
// reaguju dost přehnaně tak doufám že se to někoho nedotkne ale už sem nenašel jinej způsob jak vám to vysvětlit.. chyby omluvte, píšu levou rukou a jde to blbě
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: dynamicky spawn
fakt posledni prispevek...
1) jsou tu lidi, kteri maji jiny nazor nez ja, i lidi, kteri se mnou souhlasi, tak to berte na vedomi...
2)
tezko se da diskutovat, kdyz nedokazete prijmout argumenty, a co vic, ani se je nesnazite vyvratit a opakujete porad dokola to samy
3)
4) uz to fakt zamknete, nikam to nevede, presouvam diskusi na osobni sraz
1) jsou tu lidi, kteri maji jiny nazor nez ja, i lidi, kteri se mnou souhlasi, tak to berte na vedomi...
2)
ano a tvoje prispevky posunuji celou diskusi dalKrata wrote: Řeší se to na 5 stránek stejná věc, píše se pořád to samí
tezko se da diskutovat, kdyz nedokazete prijmout argumenty, a co vic, ani se je nesnazite vyvratit a opakujete porad dokola to samy
3)
nasel bych ve hre spoustu veci, ktere realne nejsou a je to tak prave proto, aby hratelnost a zabavnost byla co nejvetsiKrata wrote: tohle je RP svět (fakt!) to znamená že hra se snaží býr ealná (podle možností)
4) uz to fakt zamknete, nikam to nevede, presouvam diskusi na osobni sraz
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: dynamicky spawn
Naprosto souhlasim.. nikam to nevede
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: dynamicky spawn
pozor, nejde o reálnost ale o uvěřitelnostAznar wrote:nasel bych ve hre spoustu veci, ktere realne nejsou a je to tak prave proto, aby hratelnost a zabavnost byla co nejvetsi
Jak napsal Krata, tohle je RP svět. To můžeš brát jako absolutní argument
Vaillardo Vran:
Re: dynamicky spawn
Uz me s tim fakt zacinas lezt na nervy.Aznar wrote: tezko se da diskutovat, kdyz nedokazete prijmout argumenty, a co vic, ani se je nesnazite vyvratit a opakujete porad dokola to samy
1. Ten clerik u banditu tu je co server znam a nikdy se proti tomu nikdo nebouril. Nechapu, proc by to melo ted vadit.
2. Tou cestou vubec chodit nemusis.
3. Toho klerika jsem videl mockrat a rozpoznat od pohledu jde. Sorry ale velkej napis nad hlavou a ruzovej oblecek mit nikdy nebude.
4. Dynamickej spawn ma presne ten ucinek, jakej ma mit. Nikdy si nemuzes bejt jistej na co narazis. Me to prijde mnohem hratelnejsi, nez kdybych vzdy vedel dopredu, co me ceka.
Ted mi tedy prosim povez, jaky argumenty nedokazu prijmout.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: dynamicky spawn
no konecne trochu vecnejsi diskuse, asi to bude nekonecny vlakno
sry, ale ze to tak bylo driv neni argument, ted to proste nekomu vadit muze a jak vidis, tak i vadikucik wrote: 1. Ten clerik u banditu tu je co server znam a nikdy se proti tomu nikdo nebouril. Nechapu, proc by to melo ted vadit.
nemusim, muzu nedelat nic, umrit jinde nebo se odpojit ze hrykucik wrote: 2. Tou cestou vubec chodit nemusis.
na prvni pohled urcite rozeznatelnej neni a na druhej pohled uz si mrtvejkucik wrote: 3. Toho klerika jsem videl mockrat a rozpoznat od pohledu jde. Sorry ale velkej napis nad hlavou a ruzovej oblecek mit nikdy nebude.
kde sem rekl, ze mi tohle vadi?kucik wrote: 4. Dynamickej spawn ma presne ten ucinek, jakej ma mit. Nikdy si nemuzes bejt jistej na co narazis. Me to prijde mnohem hratelnejsi, nez kdybych vzdy vedel dopredu, co me ceka.
predevsim ten, PROC me hra nuti k tomu, abych nekde sedel na prdeli a nemohl delat nickucik wrote:Ted mi tedy prosim povez, jaky argumenty nedokazu prijmout.
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: dynamicky spawn
Jak te ksakru hra nuti aby si sedel nekde na prdeli a nedelal nic? Tym, ze niekde na ceste stoji jeden bandita? Nehnevaj sa ale to je totalna blbost.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: dynamicky spawn
hmm nevim co sem motas postavu na 10 lvlu, kdyz uz teda, ale vesmes si mi potvrdil moji myslenkukucik wrote:Tak to bych to tu asi nepsal nemyslis? To ti mam tu cestu popsat a zdokumentovat, kudy se mas pohybovat, aby na tebe nic nevybehlo?Kiri wrote: jo, lae riskovali ste uplne stejne nekde typuju u odbocky k orkum a dornovu lovisti, nabo pak na vychodni stezce nebo jak se to menuje kde se vobjevuji liti vlci....takez nevim co je lepsi
Fajn vlky obejdes bez problemu (pokud se vubec spawnou).
Orci? No promin ale pokud se nerozhodnes udelat si odbocku do jejich tabora, tak je ani neuvidis.
Pak te mozna budou ohrozovat svymi pohledy hranicari z Dornova utociste, ale i to jde s troskou umu a pevnyma nervama prezit.
Medvedi: Bud budes trochu klickovat, nebo holt toho jednoho az dva zabijes. Pokud se nerozhodnes navstivit jejich doupe, tak to taky neni takova tragedie.
Vlci: Mno...na desatym levelu uz by chudinka postava mohla jednoho takovyho pejska udolat, nebo ne?
Jezevci: Tak tady se lame chleba. Jezevce prezijou skutecne jen ti nejostrilenejsi bojovnici.
Konecne Ivorsti strazni - ty jsou pro nektere postavy jistou zahubou.
Co z toho plyne? Fakt je to naprosto nepruchozi.
Aha, takze chyba je v tom, ze chudinka postava na 10. levelu nezjistila, ze z Karathy vede vic cest? No to je fakt vazna chyba nastaveni hry.
// Pokud jste v tom postrehli trochu ironie, ctete spatne. Je ji tam totiz vic nez jen trochu.
Tim koncim. Tva Mana
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: dynamicky spawn
NeniDaanri wrote:Jak te ksakru hra nuti aby si sedel nekde na prdeli a nedelal nic? Tym, ze niekde na ceste stoji jeden bandita? Nehnevaj sa ale to je totalna blbost.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: dynamicky spawn
Tady je argument cokoli rekne ci napise DM/WB/boss atd. je to snad i v pravidlech. To, ze sou vsichni ochotni o tom diskutovat je asi jedinecnost Thalie, ne?OneHeart wrote:pozor, nejde o reálnost ale o uvěřitelnostAznar wrote:nasel bych ve hre spoustu veci, ktere realne nejsou a je to tak prave proto, aby hratelnost a zabavnost byla co nejvetsi
Jak napsal Krata, tohle je RP svět. To můžeš brát jako absolutní argument
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: dynamicky spawn
A dost...tohle nikam nevede. Bandita tam zostava, je odlisitelny od ostatnych a da sa obist ked je treba. Casom este pribudnu dalsie cesty okolo, a bude len na vasej sikovnosti ako sa vyhnete banditom. Viac k tomu nie je co napisat a topic sa zamyka a hadze do kosa.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: dynamicky spawn
Postavu na 10. lvl zminuje Aznar. Viz vise. Proto o ni mluvim.Kiri wrote: hmm nevim co sem motas postavu na 10 lvlu, kdyz uz teda, ale vesmes si mi potvrdil moji myslenkua beru to i stou ironii
:D:D:D
Tim koncim. Tva Mana:D:D
ad 1. Proc to tedy vadi ted, kdyz to driv nikomu nevadilo?
2. Jo to vsechno muzes. A misto blbejch kecu muzes taky jit alternativni cestou, ktera je o pet minut delsi.
3. Rozeznatelnej je. Za tim si stojim. Osobne ho nemam problemy poznat.
5. Jak te hra nuti sedet na prdeli a nedelat nic? Tim ze bys musel jit jinudy, nez se ti zrovna chce? Cekam kdy napises ze te hra nuti sedet na prdeli, protoze bys chtel jit do taamhletoho tezkyho dungu, ale nemas na to zatim schopnosti a nechce se ti shanet partu. Sorry ale fakt mi to zni uplne stejne.
//edit: Sorry poslal jsem to pozde. Kdyztak prosim do PM.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.