Jinak to rozhodně pro mně není zvýhodnění. To bych se fakt bránil. Neboť moje postava teď prostě kvůli tomu po městě chodí. Souviselo to jen a pouze s roleplayingem.
Tohle je demagogie. Ne, to nechci říct. Odpověd se týkala Kucikovy poznámky, že +1 věci nejsou nutností. Tak nemíchej jablka s hruškami.Teesha wrote:takže chceš říct, že když budu hrát sám, mám nějaký nárok na zvýhodnění?Darien wrote:Já to tak jednoznačně vnímám. Ale dávám v úvahu věc, že pro postavy, které se pohybují spíš osaměle nebo ve dvojici, díky svému zaměření, mají tyto věci větší nutnost, než pro ty, co chodí v pěti a krejou si zadek:)