Na jakých PC hrách ujíždíte?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Už updatuji tanky, ale stejně bych vám tam nejraději vlítl se štukou!
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Tak už tankistuju... jmenuju se Missak2312!
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
JJ tuším že jsem to tu už kdysi posílalBruciacullo wrote:http://www.totaljerkface.com/happy_wheels.php
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Fajné, já ti dnes napíšuMolly23 wrote:Tak už tankistuju... jmenuju se Missak2312!
Jinak včera v tankoch jeden psal že existují aj letadla
http://www.worldofplanesgame.com/en/
Ale já radši zůstanu zatím na zemi
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Já mám hroznej strach že to bude příšerná arkáda co se tváří jako simulátor... tyhlety masovky se totiž dělaj aby to hrálo co nejvíce osob, takže simulace by byla spíše průser. Dokonce ani na stránkách nepíšou, že by se o simulaci mělo jednat-RoF- wrote:Fajné, já ti dnes napíšuMolly23 wrote:Tak už tankistuju... jmenuju se Missak2312!.
Jinak včera v tankoch jeden psal že existují aj letadla![]()
http://www.worldofplanesgame.com/en/
Ale já radši zůstanu zatím na zemiTanky jsou mi bližší.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Molly23 wrote: Já mám hroznej strach že to bude příšerná arkáda co se tváří jako simulátor... tyhlety masovky se totiž dělaj aby to hrálo co nejvíce osob, takže simulace by byla spíše průser. Dokonce ani na stránkách nepíšou, že by se o simulaci mělo jednat. Vsadím se, že ta hra v životě neslyšela o turbolencích a vývrtkách a ... a... palivu, hydraulice, oleji, přehřátí motoru.... *dál vyjmenovává*
Proto jsem rád, že na ty tanky, je jen jednoduché ovládání. Člověk se nemusí mořit s tím, aby se učil co a jak se ovládá a hratelnost a zábava roste do závratných výšin
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Tak třeba šturmoviky (ikdyž mají pár nedokonalostí) jsou parádní a nikdy nebyl problém naučit nováčka ovládání během pěti minut. Pak už to je jen o zkušenostech... tím pak vynikne dobrý pilot. Ví jak nepřítele setřást, ví jak hlídat kamarády, ví co čekat od jakého stroje a využít toho, využívat slunce, převýšení, útočit ve správné rychlosti, formace... Není nic krásnějšího když tě někdo pronásleduje a jedním manévrem ho dostaneš do vývrtky a žuch
a je po něm... teda pokud se jedná o nic moc pilota. Proto musím vývrtky s kamarádama vypínat, také dát neomezenou munici, protože by jí všechnu vyplítvali aniž by mě trefili atd...
Pokud se bude jednat o arkádu, bude to úplně o tom samém jako u tanků. O stroji... v letadlech jde právě hlavně o pilota. Prostě profík na stíhačce z počátků války nemá problém rosekat 3 nic moc piloty v nejmodernějších strojích WW2. Vyjma tryskáčů, ty jsou rychlí, ale prostě ani s nima profíka nedovedou sestřelit.
Pokud se bude jednat o arkádu, bude to úplně o tom samém jako u tanků. O stroji... v letadlech jde právě hlavně o pilota. Prostě profík na stíhačce z počátků války nemá problém rosekat 3 nic moc piloty v nejmodernějších strojích WW2. Vyjma tryskáčů, ty jsou rychlí, ale prostě ani s nima profíka nedovedou sestřelit.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Tak ty tančíky jsou prostě klasická ždímačka času a peněz, nic víc a nic míň. Je to zábavné (alespoň chvíli) a nutí tě to zkusit další a další tančíky, vše stojí penízky které ale můžeš za reálné prachy doplnit. Příjemné (oproti jiným podobným vyžíračkám peněženek) je, že jsem zatím neviděl žádnou "super-speciální věc" jen pro platiče, takže majetní hráči sice mají nesporné výhody, ale zatvrdilý a dobrý player je klidně sejme tak či tak...
Simulace tudíž zde není na místě, jde o to aby tě to nutilo kupovat a upgradovat lepší a lepší stroje aby ses stal ještě lepším vrahem noobů.
Simulace tudíž zde není na místě, jde o to aby tě to nutilo kupovat a upgradovat lepší a lepší stroje aby ses stal ještě lepším vrahem noobů.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
úplně nádherně vystiženo Bahnáku...
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Mno, času rozhodně, peněz ne (aspoň ne těch reálnýchBahnak wrote:Tak ty tančíky jsou prostě klasická ždímačka času a peněz, nic víc a nic míň ...
O několik stránek dříve jsem psal, že se nejedná o žádný HC simulátor, ale určitě bych hru nestavěl na úroveň nějaké "arkády", na to se do hry zaneslo docela dost detailních věcí a zákonitosti. Celkově, na to že je to zdarma, je to velmi povedený (třebaže svou nápní jednoduchší) kousek a před jeho tvůrci smekám.Bahnak wrote:Simulace tudíž zde není na místě, jde o to aby tě to nutilo kupovat a upgradovat lepší a lepší stroje aby ses stal ještě lepším vrahem noobů.
Btw. i tady záleží minimálně v 70% na "pilotovi" (jmenovitě už kvůli rozděleným třídám tanků).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Bahňáku, proč mám takový blbý pocit, že hraješ WoT na US servru
? Bych čekal, že jako rodilý evropan budeš s náma ostatníma na tom evropském.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Mě to bahnáka našlo... teda pokud se jmenuje Bahnak
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Čert ví na co jsem klikl... stejně mě to až tak netáhne, je to jen zabíječka času kterého je málo...
Jinak ACC: Bahnacek
Ne že by to bylo užitečný když vlastně nehraju...
Jinak ACC: Bahnacek
Ne že by to bylo užitečný když vlastně nehraju...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Tak jsem narazil na videjko kde jsou postavy a dabéři ze hry Saint Row. Docela mě pobavilo, že si jsou postavy hodně i kolikrát podobné, nebo dokonce že někdo hraje sám sebe!
A velmi mě překvapila skvadra dabérů! Jeden ztracenej, wrestler, pornohvězda... hehe
http://www.youtube.com/watch?v=m11m-F6y ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=m11m-F6y ... re=related
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬