http://www.youtube.com/watch?v=-m2B5JsiO9c
Relax
Praha byla superxxxMajkyxxx wrote:http://www.youtube.com/watch?v=x3CNZ7iod9sMolly23 wrote:Další kousek do mého repertoárusousedi musej šílet, páč mě to moc baví! hehehe
http://www.youtube.com/watch?v=FToyVkqPW7Y
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Tímto postem nechci nijak schazovat tvou hudbu, proti DNB nic nemám... ALE!radekdnb wrote:DnB nejlepší!!!! d(-_-)b
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
radekdnb wrote:DnB nejlepší!!!! d(-_-)b
radekdnb wrote:neposlouchám Hip-Hop,disco nebo něco jinýho...prostě poslouchám DnB...neposlouchám od každýho něco..(nic ve zlém) ale priostě jsem jen na vlně DnB
Kde je pointa?radekdnb wrote:tak my to neber...je mi to celkem jedno...já vim co poslouchám
..(nic ve zlém)..
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁradekdnb wrote:žádná pointa není jen jsem zde napsal co poslouchám to je vše...jako každý jiný...
Ja mam pomaly mysleni no.....potrebuju vsechno vysvetlit polopate-darkvision- wrote:Pointa je asi taková že Radek poslouchá DnB? Řekl bych. To snad z toho chápe každej ne?
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni