Padl tu návrh na Brno, ale to samozřejmě nemusí být jediná možnost. Klidně si můžeme udělat sraz i někde jinde, pokud by mělo zájem více lidí z různých měst (nechť si zlé jazyky nechají narážky na toto označení
Tímto bych poprosil všechny zdejší Moravistánce i obyvatele havířského Slezska, kteří by měli zájem se někde srazit (a ne nutně v koloně na D1
Díky všem
EDIT: Samozřejmě rádi přivítáme i případné zájemce z civilizovaných Čech, pokud by měli zájem