Název chyby | Datum | Opraví | Stav
Určilo by se kdo by chyby moh přidávat (třeba podle práv na fóru). No a bylo by to hezky seřazeno podle abecedy přehledně pod sebou, po kliknutí by se zobrazil detailnější popis chyby. "Datum" by bylo datum vložení chyby, "Opraví" tam by se dalo vybrat kdo se zhostí opravy a "Stav" by nabýval hodnot např. "neopraveno" "opraveno"... dalo by se to promazávat a editovat. Asi by to bylo určitě přehlednější než na fóru. No jo no, zejtra se asi budu nudit tak mě napadaj různý věci