*muck*Braenn wrote:Darku, ty si jednu liskni. A dej si námahu s tímhle topicem aspoň na dvě minuty.
*rozhlédne se, ale nelískne si, nad tím jak to vymyslel se šibalsky usměje*
Už to vím.
*ve skutečnosti to jen na oko děla*
*muck*Braenn wrote:Darku, ty si jednu liskni. A dej si námahu s tímhle topicem aspoň na dvě minuty.
Kdy, kdy, tehdá co jsem psala "nechce někdo taky na výlet"?Derken- wrote:Héééj, kdy jste byli v Šárce?
Taky bych nebyl proti (a druhá hra by už myslím byla i o trochu něčem jiném), záleží jen na vyjádření majiteleBahnak wrote:...
Tu deskovku "Vládci podzemí" si rozhodně musíme zopakovat!
...
Jsem pro!Molly23 wrote:A co si někdy zahrát tohle?
*nejistě se rozhlédne a tiše přicupitá dovnitř*Molly23 wrote:A co si někdy zahrát tohle? (Obrázek)