jo to bylo super, vychechtal sem si kafe na klávesniciTeesha wrote:...
Poděkování
Re: Poděkování
Vaillardo Vran:
Re: Poděkování
To znám, jednou si na sraz veme ty hnědý klávesnice, to je taková příslušnost k davu. Nejhorší je když se to snažím udržet a teče mi to z nosu.OneHeart wrote:jo to bylo super, vychechtal sem si kafe na klávesniciTeesha wrote:...
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Poděkování
a přidávám poděkování Žoržovi, obyčejná výprava se změnila v neobyčejnou. Vyvážená síla NPC, to se u DM questů často nevidí.
A jeden odchycený skřetí sameček byl skvělej ..."Slá drou"
A jeden odchycený skřetí sameček byl skvělej ..."Slá drou"
Vaillardo Vran:
Re: Poděkování
sakra..to sem zase o něco přišel...že já to začnu brát osobně..ty Q, když tam nejsemOneHeart wrote:a přidávám poděkování Žoržovi, obyčejná výprava se změnila v neobyčejnou. Vyvážená síla NPC, to se u DM questů často nevidí.
A jeden odchycený skřetí sameček byl skvělej ..."Slá drou"
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Re: Poděkování
Jojo, taky diky Zorzovi, chudak skretik byl docela zklamanej kdyz uz myslel, ze narazil na nesla drou a vono...
jenom skoda ze sem musel nejspis tesne pred koncem pryc 
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Poděkování
jo moc se mi to líbilo, taky dík 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Poděkování
Diky zacinajicimu DM Matlafousek paradna zabava s detma moc pekny 
Re: Poděkování
Děti: Jo, já děkuju za popud k té hře. To hraní na Gandalfa vypadalo opravdu idylicky.
Nebojte se, nad Thalií se brzy sešeří...
Ad drowové: Omlouvám se, že to bylo občas dost chaotické, ale plánoval jsem původně jen malé zpestření. Nečekal jsem, že se to samovolně vyvine...a zároveň jsem se nechtěl moc vměšovat do záležitostí Podtemna, když v tom ještě nemám úplně jasno. Proto tak zarputile mlčící skřeťák.
Ad drowové: Omlouvám se, že to bylo občas dost chaotické, ale plánoval jsem původně jen malé zpestření. Nečekal jsem, že se to samovolně vyvine...a zároveň jsem se nechtěl moc vměšovat do záležitostí Podtemna, když v tom ještě nemám úplně jasno. Proto tak zarputile mlčící skřeťák.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: Poděkování
Chtel bych taky podekovat Zorzovi za jeho aktivitu. I nenapadne zapojeni do hry doda tomu RP zazitku vic i spozitkem ze hry...
mam pocit, ze tu je dalsi JiB
Diky
Diky
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
- Phantorris
- Šlechtic
- Posts: 341
- Joined: 13:36 07. Aug 2007
- Location: Plzeň
Re: Poděkování
Jo, diky DM Matlafouskovi! Posezení v Doubkově a popovídaní s Eleanor Potůčkouvou bylo moc fajn. A jídlo bylo taky výborný, hlavne ty bylinky
P.S. Zmoklá slepice me fakt rozesmála.
P.S. Zmoklá slepice me fakt rozesmála.
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Re: Poděkování
Proč mám pocit, že se to lehce týká i mé postavyBraenn wrote:Takže jak bych to..
*rozhlédne se a rychle vyvěšuje pomačkaný inzerát*
Starší, ale velmi dobře zachovalý drow s vlastní výzbrojí hledá stálou práci, ideálně mezi rebely. Podmínka: žádný česnek, společné koupelny a hlavně žádné drowky!
Díky oběma, chvílema jsem měla co dělat se nesmát
Dar´wysse by měli prohlásit za svatýho, kdo to má se zdravým rozumem vydržet?
P.S. Česnek dezinfikuje.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Poděkování
určitě netýkáFryn wrote:Proč mám pocit, že se to lehce týká i mé postavyBraenn wrote:Takže jak bych to..
*rozhlédne se a rychle vyvěšuje pomačkaný inzerát*
Starší, ale velmi dobře zachovalý drow s vlastní výzbrojí hledá stálou práci, ideálně mezi rebely. Podmínka: žádný česnek, společné koupelny a hlavně žádné drowky!
Díky oběma, chvílema jsem měla co dělat se nesmát
Dar´wysse by měli prohlásit za svatýho, kdo to má se zdravým rozumem vydržet?
.
P.S. Česnek dezinfikuje.
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Re: Poděkování
take se pridam jako jeden z dekujicich DM Matlafouskovi-moc pekna hra, s Betuš sem se docela nasmal 
nwn
Re: Poděkování
dekuji Icovi za pekny kvestik s obry, skoda jen ze se to nepodarilo diky padu servru dohrat.