Vtípky

Chcete se zasmát či pobavit ostatní?

Moderators: DM, WB

User avatar
Bruciacullo
DM Thalie
Posts: 2779
Joined: 20:49 21. Jan 2010
Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
Contact:

Re: Vtípky

Post by Bruciacullo »

Silničáři tentokrát nebyli zaskočeni!!!!!!!!! :mrgreen:
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"

QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.

"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith

DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Vtípky

Post by Molly23 »

Shaman88 wrote:Mám problém - připojím se do hry.
Po chvilce mi padne hra ale neopojí mě to ze hry ale moje postava zůstane ve hře.
Když se připojím do hry, jsem ve hře 2x.....

Nevíte co s tím?
Oh, jistě že vím!

Image
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Vtípky

Post by XŠevyX »

Molly23 wrote:
Shaman88 wrote:Mám problém - připojím se do hry.
Po chvilce mi padne hra ale neopojí mě to ze hry ale moje postava zůstane ve hře.
Když se připojím do hry, jsem ve hře 2x.....

Nevíte co s tím?
Oh, jistě že vím!

Image

Tímto se vyjasňuje Larethin kanón :lol: :lol: Zeptej se Shamana jak to dělá a pak můžeš zpívát kanón i o tisících hlasech :mrgreen:
=============
Seart
Amber
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5386
Joined: 18:45 22. Jan 2012

Re: Vtípky

Post by Amber »

XŠevyX wrote:Tímto se vyjasňuje Larethin kanón :lol: :lol: Zeptej se Shamana jak to dělá a pak můžeš zpívát kanón i o tisících hlasech :mrgreen:
Hm.... :) ne ne, nebudu mít přeci nějaké kopie, které by si volně pobíhaly po Thalii... :twisted:

Edit: :mrgreen:
Image
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.

Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Vtípky

Post by de Aers »

Objeven nový prvek
Romík (lat. Cikanium) - přestože mu bývá přiřazena chem. zn. Ci, nejedná se o prvek, ale pouze stabilní izotop india. Je hojně zastoupený na zemském povrchu.
Základní fyzikálně chemické vlastnosti: romík je hnědý, měkký, zapáchající poloblb. Jeho hustota 1,2g/cm3 je vyšší než hustota vody, to znamená že v ní neplave. Romík je hořlavý, vyniká značnou hydrofobií, naopak dobře vstřebává alkohol. Je magnetický - přitahuje železo, ale i barevné kovy. Atomy romíku se nevyskytují samostatně, ale vytvářejí homonukleární molekuly zvané klany, které mohou dále polymerovat do tzv. tlup.
Sloučeniny: derivátem romíku a india je Kumarin. Jedná se o prudký jed.
Využití: využití romíku v technické praxi je mizivé. Za 2.sv.války se používal pro výrobu mýdla, v současnosti má uplatnění pouze v sociálním inženýrství.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Vtípky

Post by Molly23 »

Pobavila mě historka od jedněch šermířů, možná ji také bude někdo znát ale...

Byl nějakej sjezd šermířů jo a jako byla tam bitva a frantíci přijeli s hliníkovejma zbraněma a zděšeně koukali, že se tam fakt jako těma zbraněma mlátěj. Jeden takový chudák v bitvě potkal čecha...

Frantík: *poklekl držíce meč obouma rukama na koncích zbraně se kryje a prosí* Aluminium! Aluminium!
Čech: :viking: Mě je jedno v jakého boha věříš!!! *prásk! a meč zlomil*
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Amber
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5386
Joined: 18:45 22. Jan 2012

Re: Vtípky

Post by Amber »

de Aers wrote: ...
Image
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.

Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Vtípky

Post by Prasokralik »

Molly23 wrote:Pobavila mě historka od jedněch šermířů, možná ji také bude někdo znát ale...

Byl nějakej sjezd šermířů jo a jako byla tam bitva a frantíci přijeli s hliníkovejma zbraněma a zděšeně koukali, že se tam fakt jako těma zbraněma mlátěj. Jeden takový chudák v bitvě potkal čecha...

Frantík: *poklekl držíce meč obouma rukama na koncích zbraně se kryje a prosí* Aluminium! Aluminium!
Čech: :viking: Mě je jedno v jakého boha věříš!!! *prásk! a meč zlomil*
Tuhle jsem slyšel s kyrisem :D

Když už jsme u šermířů, kdysi jsem u nějaké historicko-šermířské skvadry zaslechl taky povedenou historku. To když si jeden z nich vykloubil rameno a utíkal s tím k doktorovi. řekl mu prý - udělejte mi s tím co chcete ale opovažte se mi to vlastníma rukama rovnat. Po tom co se doktor dotázal, jak se mu zranění stalo a odpovědí bylo špatné krytí palcátu štítem, doktor chudák celý zbledl a to poslední co by ho napadlo, by bylo rovnání šermířova kloubu. Když odběhl do kanclu, k šermíři se obrátila sestřička a povídala něco ve smyslu:
"To víte, on měl pan doktor asi před půlrokem zlomenou čelist. Přišel k nám jeden takovej jako vy, ještě měl na vykloubené ruce takovou tu plechovou rukavici. Taky mu říkal, ať mu to nenarovnává, ale náš pan doktor si nedal říct a..."
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Vtípky

Post by kokosak »

de Aers wrote:Objeven nový prvek
Romík.
Možná sem citlivka, ale tohle mi vtipný nepřijde. Spíš je mi k blití. Asi že mi z části příbuzenstva za druhý světový mýdlo nadělali. Takže vocaď pocaď. :evil:
PUF!
Amber
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5386
Joined: 18:45 22. Jan 2012

Re: Vtípky

Post by Amber »

Včerejší diskuze... :D


Nalkanar: Víš, v kolik hodin má být slušné děvče v posteli?
Já: Nevím. V kolik?
Nalkanar: V osm, aby už v deset mohla být doma.

....

Já: Víš, v kolik hodin má jít slušné děvče spát?
Nalkanar: Nevím. V kolik?
Já: Ve dvě ráno, když ji server vyhodí při restartu.
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.

Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
User avatar
Ajax the Great
Poutník
Posts: 87
Joined: 18:48 16. May 2009

Re: Vtípky

Post by Ajax the Great »

To je supr ^^
Attachments
429320_317479851622131_195415293828588_832637_1379880690_n.jpg
Artorius Meynolds
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Vtípky

Post by Molly23 »

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Vtípky

Post by Bahnak »

Prasokralik wrote:Tuhle jsem slyšel s kyrisem :D
Ten pohled na "I" vyloženě bolí...
Ale nebudu SPAMovat forky tak jeden pošlu:
Taky se vám to občas stává? Nedávno mě kámoši vytáhli ven. Manželku jsem ubezpečoval, že přijdu před půlnocí, ale hodiny ubíhaly,pivo chutnalo a teklo příliš hladce. Okolo půl třetí ráno, ožratý jako sviňa, jsemse vydal domů. Jen co jsem vstoupil do bytu, naše kukačky v hale ožily a třikrát zakukaly. Napadlo mě, že by se manželka mohla probudit, tak jsem duchapřítomně ještě 9x zakukal. Byl jsem fakt hrdej na svou schopnost šikovně se vyhnout možným konfliktním situacím! Ráno, když se mě pak manželka ptala,kdy jsem se vrátil večer domů, tak jsem jí s klidem řekl, že o půlnoci. Nevypadala, že by něco tušila! WOW! "Jsem z toho venku"
zajásal jsem!! Potom mi ale oznámila, že budeme muset koupit nové kukačkové hodiny. Když jsem se zeptal proč, odpověděla: Tak si představ,že v noci třikrát zakukaly,potom řekly do prdele, ještě čtyřikrát zakukaly, odkašlaly si, třikrát zakukaly, chvíli se chechtaly, potom ještě dvakrát kukly a nakonec si prdly...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Vtípky

Post by Shaman88 »

kokosak wrote:
de Aers wrote:Objeven nový prvek
Romík.
Možná sem citlivka, ale tohle mi vtipný nepřijde. Spíš je mi k blití. Asi že mi z části příbuzenstva za druhý světový mýdlo nadělali. Takže vocaď pocaď. :evil:
Mě to třeba vtipný příjde, resp. celý tenn příspěvek je to krutá realita, se kterou se setkávám každý den. A jelikož s tím nemůžu nic dělat, tak mi nezbývá nic jiného než se tomu smát.....
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Vtípky

Post by de Aers »

kokosak wrote:
de Aers wrote:Objeven nový prvek
Romík.
Možná sem citlivka, ale tohle mi vtipný nepřijde.
A co já s tim mam dělat ? Mě to pobavilo, tak jsem to poslal dál.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Post Reply