Některé trailery ale docela pobaví. Zdá se, že toto téma se jen tak nevyčerpá
http://www.youtube.com/watch?v=Py_IndUbcxc
Po přečtení Shamanova odkazu vzali za své i jakékoliv představy o nějaké morbidnosti (celkově si říkám, jestli to tvůrcům fakt stálo za to, tam toho Norrise dávat ...).Prasokralik wrote:No já ti nevím. V jedničce přežili všichni. nemyslím že to bude jiný.
Já na to čekám už od okamžiku kdy jsem o tom zaslechl nějaké serióznější informacekucik wrote:Ridley Scott? Tak na to bych snad i vyrazil do kina. Ale az srpen? Kdo na to ma cekat?


Já se teším neskutečně....dokonce i víc jak na Dextra. u Sherlocka si tak jistej nejsemJachym wrote:...
