Berte to jako zpětnou vazbu "enviromentálně destruktivného emote questu" nezůčastněného hráče. Spousta zničených míst, snížená pestrost světa....
1. proč by se nemohl druid s jiným jménem vrátit na místo skonu svého mistra?
2. proc by zeierovci nemohli po čase vyhrabat svůj chrám a obnovit činnost? tenhle dung mne zvlášt mrzí za lowíky, protože jim tak "enviromentálně destruktivní emoteři" vzali fajn dung pro 6-8 lvl. zrovna tyhle lvl nahoře trpěj nedostatkem jakehokoliv creepu.
Argumentovat tím, že byl nějaký vývoj, je bezesporu správné, ale ono bývá nějaké pokračování. Ve světe by nemělo být a žili štastně až na věky..... blblbla Po nějakém čase, kdy emotivní destruktoři odešli, se vše vrátilo do starých kolejí.....tak většinou končí všechny příbehy.
Díky GM, že tam Morbiuse vrátili.
