Imunita na jed
Imunita na jed
Ačkoliv má druid na devátém levelu imunitu na jed, tak při oblacích jedovatého plynu u brouků a také při vybírání medu z úlů si moje druidka hází na výdrž proti jedu a dokonce dostala po zásahu jedem alergickou reakci.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Imunita na jed
Ano mam stejnou imunitu na nekouzlenej jed tuto chybu sem spozoroval taky, a to i od stipnuti vobri vosou, zmiji lesni atd...Takze mi prijde, ze tato dobornost je krapet scestna, ze? Nebo sem spatne pochopil jeji vyznam
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Imunita na jed
Zkuste mi napsat presny nazev featu a pri cem vsem to nefunguje.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Imunita na jed
Je to automatický feat druida na devátém levelu, venom imunity a v popisu se přímo píše - imunita na všechny jedy.
Zaznamenal jsem házení proti jedu jednak při boji s těmi brouky, co jsou ve dne poblíž ivory (ty smrdutky), jednak při vybírání medu z úlů. Tam jsem vyloženě dostal tu "alergickou reakci". U obřích vos si nejsem jistý, a u hadů mi to tuším fungovalo v pohodě. Jsem k dispozici k testování, jestli mne bude chtít nějakej DM zasáhnout třeba i otrávenou zbraní.
Zaznamenal jsem házení proti jedu jednak při boji s těmi brouky, co jsou ve dne poblíž ivory (ty smrdutky), jednak při vybírání medu z úlů. Tam jsem vyloženě dostal tu "alergickou reakci". U obřích vos si nejsem jistý, a u hadů mi to tuším fungovalo v pohodě. Jsem k dispozici k testování, jestli mne bude chtít nějakej DM zasáhnout třeba i otrávenou zbraní.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Imunita na jed
odolnost na jed, presny nazev neznam..
nemuzu do hry tedka...a je to vlastne pri jakemkoli setkani se s jedem...v popisu je, ze postava by mela mit odolnost na nekouzelnej jed. Takze vlastne krom nejakyho jedu od druida nebo tak nejak, by to melo ucinkovat na jakejkoli jed (zmije, asi kazda, skorpion, vobri vosa, vcelky v ulech atd, nic jinyho uz mi tedka nenapada
..., ale taky sem trebas spatne pochopil popis.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Imunita na jed
Feat jsem nasel. Hody to muze delat i tak, ale je otazka, jestli to postavu otravi.
Potroboval bych vedet pri cem doslo k otrave.
Vcely a co jeste?
Potroboval bych vedet pri cem doslo k otrave.
Vcely a co jeste?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Imunita na jed
Můžu udělat to, že půjdu otestovat nějaký jedovatý mrchy bez dalších ochran, aby se mi dostali na tělo. U hadů se přímo psalo, že mám imunitu, proto je mi divný, že se jinde prováděj hody.. kdyby dnes v noci (asi tak po desátý) měl nějaký DM čas, můžeme někde v klidu otestovat jedovatý potvory.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Imunita na jed
já myslim že není chyba v odbornosti, ale spíš v těch kouzlech... normálně imunita na jed funguje ale např. u oblaku z kruté zombie klesne postavě odolnost když se ve výpisu napíše neúspěch proti jedu, ale prakticky to jed být nemusí, stejně tak jako u brouků
jed ze zbraní by postavu otrávit neměl co si pamatuju z vlastních zkušenností
jed ze zbraní by postavu otrávit neměl co si pamatuju z vlastních zkušenností
Re: Imunita na jed
Podle toho co jsem zjistil, je rozdíl právě v projevu jedu - tato imunita funguje jen na jedy které se jako jed chovají(zásah skřetího střelce a neúspěšný hod na výdrž = jsi otráven + snížení vlastnosti)
V případě včel, brouků … byť se hází jako na jed(chyba při popisu), ale jedná se jen o hod na výdrž(při neúspěšným hodu nejste otráveni jen se vám sníží vlastnost), tedy nejedná se o jed(u brouků se to dá brát jako, že se dusíte, u včel nám prostě trochu nateče ruka ….)
Takhle to je většinou nastavený co vím a co jsem se doptal.
V případě včel, brouků … byť se hází jako na jed(chyba při popisu), ale jedná se jen o hod na výdrž(při neúspěšným hodu nejste otráveni jen se vám sníží vlastnost), tedy nejedná se o jed(u brouků se to dá brát jako, že se dusíte, u včel nám prostě trochu nateče ruka ….)
Takhle to je většinou nastavený co vím a co jsem se doptal.
Re: Imunita na jed
Takže technicky to chápu, ale co se in game týče, tak si myslím, že by se ta imunita na jedy měla vztahovat i na tohle, co si o tom myslíte? Prostě aby byl druid imunní na jed zmije a měl alergii na jed včely mi imho přijde blbost.
Ještě bych bral to dušení (a jinej popisek).... u brouků, dejme tomu.
Ještě bych bral to dušení (a jinej popisek).... u brouků, dejme tomu.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Imunita na jed
To už záleží jak na to budou koukat DM/WB, jsem za aby včely, vosy a jiné poletuchy patřili do imunity druida, naopak brouky (dusivé spóry) či zombie (mrtvolný zápach) bych z ní klidně vyloučen nechal. Jen jde o to zda to projde, jak je pracné to zohlednit a zda se do této úpravy někomu bude chtít. Myslím, že i bez toho by se dalo žít, ale to je zase na jiný povídání.Darien wrote:Takže technicky to chápu, ale co se in game týče, tak si myslím, že by se ta imunita na jedy měla vztahovat i na tohle, co si o tom myslíte? Prostě aby byl druid imunní na jed zmije a měl alergii na jed včely mi imho přijde blbost.
Ještě bych bral to dušení (a jinej popisek).... u brouků, dejme tomu.
T.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Imunita na jed
Osobne si teda myslim, ze u brouku to neni jed. Jestli myslis takovou tu brouci jeskyni na zapadnim pobrezi Karathy, tak ti snad jed nepouzivaji. Urcte zpusobuji nemoci a pouzivaji kyselinu. Pak tam byvaly nejake hody na fortitude, kdyz byla postava v tom mracnu. Vcely bych k tomuhle urcite zohlednil. Jenom doufam, ze nam druidi nezacnou plenit vosi hnizda.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Imunita na jed
ne, jedná se o brouky mnohem dřív, o dvě lokace, před těmi roháči. Hned za lokací, kde jsou v noci plivníci a ve dne zmije.
Co se včel týče, kdo jiný by měl mít tento "bonus" na včelařství, než právě druid? Já bych tam ponechal zranění za bodnutí, pokud je, ale ne tu "chemii":)
Co se včel týče, kdo jiný by měl mít tento "bonus" na včelařství, než právě druid? Já bych tam ponechal zranění za bodnutí, pokud je, ale ne tu "chemii":)
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Imunita na jed
Ale vzdyt rikam, ze ano.
,,Jenom doufam, ze nam druidi nezacnou plenit vosi hnizda." ... ve velkem stylu.
Napis tedy jmeno brouka a co vlastne dela.
,,Jenom doufam, ze nam druidi nezacnou plenit vosi hnizda." ... ve velkem stylu.
Napis tedy jmeno brouka a co vlastne dela.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Imunita na jed
jeden ten brouk je myslím smrdutka a druhý nějaký bombardér. Vypouštějí oblak, který způsobí, že máš hvězdičky kolem hlavy.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu