Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Ajax the Great
- Poutník
- Posts: 87
- Joined: 18:48 16. May 2009
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
F.E.A.R. ; Diablo 2 lod ; WHO ; občas DotA ; Skyrim ; Heroes VI ; Jedi Academy
Artorius Meynolds
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Ondřej Švára napsal:
"Zakoketovat si s babama patří mezi primární cíle každého zdravého samce i ve vzdálených galaxiích a na cizích planetách. Dokonce i ve stavu beztíže, cestujete-li zrovna vesmírem. Tvrdí to autoři Bonecraftu, 3D akční pornohry, v níž členové chlípné kosmonautí družiny pod velením ještě chlípnějšího kapitána Fort Wortha nutí do stavu "bez tíže" především svoje penisy."
To zní jako úplně totálně ujetá hra...
"Zakoketovat si s babama patří mezi primární cíle každého zdravého samce i ve vzdálených galaxiích a na cizích planetách. Dokonce i ve stavu beztíže, cestujete-li zrovna vesmírem. Tvrdí to autoři Bonecraftu, 3D akční pornohry, v níž členové chlípné kosmonautí družiny pod velením ještě chlípnějšího kapitána Fort Wortha nutí do stavu "bez tíže" především svoje penisy."
To zní jako úplně totálně ujetá hra...
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Upřímně se divím, že za tuhle "hru" je blizzardi nežalovali.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Pecka. Líbí se mi ve druhé kapitole jasná referenca na Maxede Aers wrote:Alan Wake
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
No mě to ke konci přišlo už jen jedno a to samý dokola
Ale ze začátku se mi to fakt líbilo 
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
To mě to přijde už teď, pořád jen střílet tři samý týpky dokola a dokola a dokola 
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Tak jsem to dohrál a máš pravdu, ke konci to je už takové... meh
Dohrát to jen ze setrvačnosti a i když je jasné, že to pořádný závěr mít nebude, tak to jeden stejně chce vidět. I když teď se sám sebe ptám, jestli jsem radši neměl na youtube shlédnout walkthrough.
Dohrát to jen ze setrvačnosti a i když je jasné, že to pořádný závěr mít nebude, tak to jeden stejně chce vidět. I když teď se sám sebe ptám, jestli jsem radši neměl na youtube shlédnout walkthrough.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
- johnny98-G
- Mistr
- Posts: 778
- Joined: 19:35 14. May 2011
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Tak jsem opet upadl do sparu Mass effect
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Jak jsem psal kámošovi .... *Mává* ted víc jak tři dny o tobě nebudu vědět.johnny98-G wrote:Tak jsem opet upadl do sparu Mass effect
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Ujíždět je asi silné slovo - ale výborná hra, doporučuji: Dwarf Fortress
Jen na vás je, zda budete kutat do hlubin pro vzácné kameny a kovy a trpaslíci již světlo dne neuvidí, nebo zda je necháte vystavět pevnost tyčící se nad pláněmi a osazenou katapulty, které promění "návštevy" goblinu a trollů ve skvělou příležitost pro "turkey shot day". Můžete si vybrat, zda potížisty budete řešit po trpaslicku - silou v oceli oděných veteránů (přímých zbraní je snad dva tucty typů), pastmi (je libo goboše rozsekat rotačními čepelemi či snad utopit ve vodě nebo v lávě? Asi v lávě, tak prosím, zatáhněte Vaše trpasličí veličenstvo za tuto páku.... Sssssss....) nebo propadly (Trpaslík 1: "Nepřátelé na mostě?" Trpaslík 2: "Ano pane!" Trpaslík 1: "Most zasunout!" Orci: "Grááááááááá..." Orčí těla: "Plesk."). Dozvíte se (jestli chcete), po čem trpasličí duše piští, tužby, myšlenky... (Autentícké myšlenkové dění trpaslíka, kterému jeho milovanou trpaslici ogři rozmlátili na kaši, jeho kamarád uklouzl a skutálel se z mostu do lávového jezera a jeho oblíbeného domácího mazlíčka mu rozsapala zombie vlka: "Cítím se osamělý, přišel jsem o svou manželku, kamaráda i pejska... Ale dal jsem si legendární večeři v hodovním sále naší pevnosti z drahokamy zdobených zlatých talířů a tak je všechno v cajku!").
Zde je odkaz na stránku s příběhy - velmi inspirativní čtení.
http://poobar.wordpress.com/ Doporučuji hlavně kapitolu "War, July 9, 2007" a "Hammertime".
Stránky hry: http://www.bay12games.com/dwarves/features.html
Rozšířené grafické rozhraní: http://www.gamesetwatch.com/2009/11/sto ... rf_for.php
Varuji, jde velmi návykovou oddechovku.
Jen na vás je, zda budete kutat do hlubin pro vzácné kameny a kovy a trpaslíci již světlo dne neuvidí, nebo zda je necháte vystavět pevnost tyčící se nad pláněmi a osazenou katapulty, které promění "návštevy" goblinu a trollů ve skvělou příležitost pro "turkey shot day". Můžete si vybrat, zda potížisty budete řešit po trpaslicku - silou v oceli oděných veteránů (přímých zbraní je snad dva tucty typů), pastmi (je libo goboše rozsekat rotačními čepelemi či snad utopit ve vodě nebo v lávě? Asi v lávě, tak prosím, zatáhněte Vaše trpasličí veličenstvo za tuto páku.... Sssssss....) nebo propadly (Trpaslík 1: "Nepřátelé na mostě?" Trpaslík 2: "Ano pane!" Trpaslík 1: "Most zasunout!" Orci: "Grááááááááá..." Orčí těla: "Plesk."). Dozvíte se (jestli chcete), po čem trpasličí duše piští, tužby, myšlenky... (Autentícké myšlenkové dění trpaslíka, kterému jeho milovanou trpaslici ogři rozmlátili na kaši, jeho kamarád uklouzl a skutálel se z mostu do lávového jezera a jeho oblíbeného domácího mazlíčka mu rozsapala zombie vlka: "Cítím se osamělý, přišel jsem o svou manželku, kamaráda i pejska... Ale dal jsem si legendární večeři v hodovním sále naší pevnosti z drahokamy zdobených zlatých talířů a tak je všechno v cajku!").
Zde je odkaz na stránku s příběhy - velmi inspirativní čtení.
Stránky hry: http://www.bay12games.com/dwarves/features.html
Rozšířené grafické rozhraní: http://www.gamesetwatch.com/2009/11/sto ... rf_for.php
Varuji, jde velmi návykovou oddechovku.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Tak této hře se raději vyhýbám jako čert kříži. Obavy z toho, že bych ji příliš podleh, jsou celkem na místěpavad wrote:Ujíždět je asi silné slovo - ale výborná hra, doporučuji: Dwarf Fortress ...
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Tak Mass Effect 3 dohrán. lehký spoiler (označte): Hra je úžasná. Až na ten příšerný konec. A další informace, které BioWare postupně vypouští mi poněkud kazí chuť si ME sérii někdy znovu zahrát. Ale uvidíme, jak se to vyvine.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Ha! Tak se třeste protivníci ve šturmovikách... nastudoval jsem taktiku nejlepšího stíhače všech dob z knihy "Sejměte Hartmanna", ve hře jí zkusil a s velkým potěšením, že to má brutální efekt i ve hře jsem ji nacvičil. Opravdu se nedivím, že Erich sestřelil tolik strojů (352), protože to je ultimátní!!!
Taktika: 1) najít nepřítele
2) zhodnotit
3) zaútočit
4) zmizet / počkat
To jsou základní kroky, ale důležitý je ten útok. Pro nezkušeného pilota je to trochu oříšek. Snažíme se vyhnout soubojům v zatáčkách, to se vyplítvá hromada munice, nejlepší je přifrčet z převýšení za ocas nepřítele a začít palbu ze všech hlavní nejdříve ze 100 metrů. V takové blízkosti pokud nejste fakt střevo se prostě musíte trefit a efekt palby je zničující. Můžete si být celkem jisti, že ikdyž se z nepřítele nekouří, nebo mu něco neupadlo, takže jste mu hooodně ublížili. Pozoroval jsem případ, kdy jsem v Bf-109 G6 poslal krátičkou dávku do Il-2 M3, do míst chladiče na břiše mezi křídli (zranitelné místo). Nepozoroval jsem žádné poškození, ale posádka začala skákat ven. Další stroj to samé a nutno poznamenat, že Il-2 patřil k nejpevnějším strojům ve vzduchu. Další zajímavý experiment na francouzkém bojišti. P-36 vs Bf-109E. Bylo to v noci, dostal jsem se za ocas P-36 a poslal krátkou dávku. Neviděl jsem žádné poškození a věnoval se jiným strojům, až pak jsem si všiml, že jsem mu vyřadil motor.
Díky Karayo 1, ted budu strašné OP...

Taktika: 1) najít nepřítele
2) zhodnotit
3) zaútočit
4) zmizet / počkat
To jsou základní kroky, ale důležitý je ten útok. Pro nezkušeného pilota je to trochu oříšek. Snažíme se vyhnout soubojům v zatáčkách, to se vyplítvá hromada munice, nejlepší je přifrčet z převýšení za ocas nepřítele a začít palbu ze všech hlavní nejdříve ze 100 metrů. V takové blízkosti pokud nejste fakt střevo se prostě musíte trefit a efekt palby je zničující. Můžete si být celkem jisti, že ikdyž se z nepřítele nekouří, nebo mu něco neupadlo, takže jste mu hooodně ublížili. Pozoroval jsem případ, kdy jsem v Bf-109 G6 poslal krátičkou dávku do Il-2 M3, do míst chladiče na břiše mezi křídli (zranitelné místo). Nepozoroval jsem žádné poškození, ale posádka začala skákat ven. Další stroj to samé a nutno poznamenat, že Il-2 patřil k nejpevnějším strojům ve vzduchu. Další zajímavý experiment na francouzkém bojišti. P-36 vs Bf-109E. Bylo to v noci, dostal jsem se za ocas P-36 a poslal krátkou dávku. Neviděl jsem žádné poškození a věnoval se jiným strojům, až pak jsem si všiml, že jsem mu vyřadil motor.
Díky Karayo 1, ted budu strašné OP...

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬