Na jakých PC hrách ujíždíte?

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

User avatar
Ajax the Great
Poutník
Posts: 87
Joined: 18:48 16. May 2009

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Ajax the Great »

F.E.A.R. ; Diablo 2 lod ; WHO ; občas DotA ; Skyrim ; Heroes VI ; Jedi Academy
Artorius Meynolds
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Molly23 »

Ondřej Švára napsal:

"Zakoketovat si s babama patří mezi primární cíle každého zdravého samce i ve vzdálených galaxiích a na cizích planetách. Dokonce i ve stavu beztíže, cestujete-li zrovna vesmírem. Tvrdí to autoři Bonecraftu, 3D akční pornohry, v níž členové chlípné kosmonautí družiny pod velením ještě chlípnějšího kapitána Fort Wortha nutí do stavu "bez tíže" především svoje penisy."

To zní jako úplně totálně ujetá hra...
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Prasokralik »

Upřímně se divím, že za tuhle "hru" je blizzardi nežalovali.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Prasokralik »

de Aers wrote:Alan Wake
Pecka. Líbí se mi ve druhé kapitole jasná referenca na Maxe
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by de Aers »

No mě to ke konci přišlo už jen jedno a to samý dokola :) Ale ze začátku se mi to fakt líbilo :)
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Prasokralik »

To mě to přijde už teď, pořád jen střílet tři samý týpky dokola a dokola a dokola :D
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Prasokralik »

Tak jsem to dohrál a máš pravdu, ke konci to je už takové... meh

Dohrát to jen ze setrvačnosti a i když je jasné, že to pořádný závěr mít nebude, tak to jeden stejně chce vidět. I když teď se sám sebe ptám, jestli jsem radši neměl na youtube shlédnout walkthrough.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Nalkanar »

.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Prasokralik »

Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
johnny98-G
Mistr
Posts: 778
Joined: 19:35 14. May 2011

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by johnny98-G »

Tak jsem opet upadl do sparu Mass effect
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by -RoF- »

johnny98-G wrote:Tak jsem opet upadl do sparu Mass effect
Jak jsem psal kámošovi .... *Mává* ted víc jak tři dny o tobě nebudu vědět.
:D :D :D
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by pavad »

Ujíždět je asi silné slovo - ale výborná hra, doporučuji: Dwarf Fortress

Jen na vás je, zda budete kutat do hlubin pro vzácné kameny a kovy a trpaslíci již světlo dne neuvidí, nebo zda je necháte vystavět pevnost tyčící se nad pláněmi a osazenou katapulty, které promění "návštevy" goblinu a trollů ve skvělou příležitost pro "turkey shot day". Můžete si vybrat, zda potížisty budete řešit po trpaslicku - silou v oceli oděných veteránů (přímých zbraní je snad dva tucty typů), pastmi (je libo goboše rozsekat rotačními čepelemi či snad utopit ve vodě nebo v lávě? Asi v lávě, tak prosím, zatáhněte Vaše trpasličí veličenstvo za tuto páku.... Sssssss....) nebo propadly (Trpaslík 1: "Nepřátelé na mostě?" Trpaslík 2: "Ano pane!" Trpaslík 1: "Most zasunout!" Orci: "Grááááááááá..." Orčí těla: "Plesk."). Dozvíte se (jestli chcete), po čem trpasličí duše piští, tužby, myšlenky... (Autentícké myšlenkové dění trpaslíka, kterému jeho milovanou trpaslici ogři rozmlátili na kaši, jeho kamarád uklouzl a skutálel se z mostu do lávového jezera a jeho oblíbeného domácího mazlíčka mu rozsapala zombie vlka: "Cítím se osamělý, přišel jsem o svou manželku, kamaráda i pejska... Ale dal jsem si legendární večeři v hodovním sále naší pevnosti z drahokamy zdobených zlatých talířů a tak je všechno v cajku!").

Zde je odkaz na stránku s příběhy - velmi inspirativní čtení. :) http://poobar.wordpress.com/ Doporučuji hlavně kapitolu "War, July 9, 2007" a "Hammertime".

Stránky hry: http://www.bay12games.com/dwarves/features.html

Rozšířené grafické rozhraní: http://www.gamesetwatch.com/2009/11/sto ... rf_for.php

Varuji, jde velmi návykovou oddechovku.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Fryn »

pavad wrote:Ujíždět je asi silné slovo - ale výborná hra, doporučuji: Dwarf Fortress ...
Tak této hře se raději vyhýbám jako čert kříži. Obavy z toho, že bych ji příliš podleh, jsou celkem na místě :) , protože něco tak propracováného se jen tak nevidí (třebaže graficky hra vůbec neoslní - jestli se z hlediska dnešní doby dá vůbec mluvit o nějaké grafice).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by G-ladiator »

Tak Mass Effect 3 dohrán. lehký spoiler (označte): Hra je úžasná. Až na ten příšerný konec. A další informace, které BioWare postupně vypouští mi poněkud kazí chuť si ME sérii někdy znovu zahrát. Ale uvidíme, jak se to vyvine.
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Molly23 »

Ha! Tak se třeste protivníci ve šturmovikách... nastudoval jsem taktiku nejlepšího stíhače všech dob z knihy "Sejměte Hartmanna", ve hře jí zkusil a s velkým potěšením, že to má brutální efekt i ve hře jsem ji nacvičil. Opravdu se nedivím, že Erich sestřelil tolik strojů (352), protože to je ultimátní!!!

Taktika: 1) najít nepřítele
2) zhodnotit
3) zaútočit
4) zmizet / počkat

To jsou základní kroky, ale důležitý je ten útok. Pro nezkušeného pilota je to trochu oříšek. Snažíme se vyhnout soubojům v zatáčkách, to se vyplítvá hromada munice, nejlepší je přifrčet z převýšení za ocas nepřítele a začít palbu ze všech hlavní nejdříve ze 100 metrů. V takové blízkosti pokud nejste fakt střevo se prostě musíte trefit a efekt palby je zničující. Můžete si být celkem jisti, že ikdyž se z nepřítele nekouří, nebo mu něco neupadlo, takže jste mu hooodně ublížili. Pozoroval jsem případ, kdy jsem v Bf-109 G6 poslal krátičkou dávku do Il-2 M3, do míst chladiče na břiše mezi křídli (zranitelné místo). Nepozoroval jsem žádné poškození, ale posádka začala skákat ven. Další stroj to samé a nutno poznamenat, že Il-2 patřil k nejpevnějším strojům ve vzduchu. Další zajímavý experiment na francouzkém bojišti. P-36 vs Bf-109E. Bylo to v noci, dostal jsem se za ocas P-36 a poslal krátkou dávku. Neviděl jsem žádné poškození a věnoval se jiným strojům, až pak jsem si všiml, že jsem mu vyřadil motor.

Díky Karayo 1, ted budu strašné OP...

Image
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Post Reply