To sis ubalil jednu cigaretku s atributy-darkvision- wrote: Tsss! Pche! Alw na tohle nemá!
příroda +10
inteligence -2
moudrost -2
při použití: nadpřirozený vzhled
To sis ubalil jednu cigaretku s atributy-darkvision- wrote: Tsss! Pche! Alw na tohle nemá!
Tohle pasuje na mě Zachyzachy wrote:To sis ubalil jednu cigaretku s atributy-darkvision- wrote: Tsss! Pche! Alw na tohle nemá!
příroda +10
inteligence -2
moudrost -2
při použití: nadpřirozený vzhled
Jestli jo, přijdu si pro tebe já.Derken- wrote:Já bych měl dorazitMám to kousek od baráku
Tak doufám, že mi do toho zase něco nepřijde
to se tedy snaž!!!Derken- wrote:Já bych měl dorazitMám to kousek od baráku
Tak doufám, že mi do toho zase něco nepřijde
To zas bude opilejch pubertaku podel cestDerken- wrote:Jo.. a už na to koukámKámoška má oslavu sedmnáctek.. takže musim stihnout obě akce
Vidim to na 3 hodiny s NWN crew a pak přesun tam
![]()
Hej né, my jsme slušnýxxxMajkyxxx wrote:To zas bude opilejch pubertaku podel cestDerken- wrote:Jo.. a už na to koukámKámoška má oslavu sedmnáctek.. takže musim stihnout obě akce
Vidim to na 3 hodiny s NWN crew a pak přesun tam
![]()
![]()
Hle, už jsem si vzpomněl kde to jeBraenn wrote:Jestli jo, přijdu si pro tebe já.Derken- wrote:Já bych měl dorazitMám to kousek od baráku
Tak doufám, že mi do toho zase něco nepřijde