Lidi nehadejte se. O tomhle tenhle topic neni. Budeme sa snazit aby sme vyhoveli kazdemu a vacsina hracov bola spokojna, i ked to nebude hned a asi sa kazdemu zavdacit nepodari.
1. Co pisal Theogil o druzinach. Nemyslel som to tak, ze jednotlivec nema sancu prezit alebo bude nak velmi znevyhodnovany. Len vravim, ze niektore dungeony su narocnejsie a preto pestra druzina to ma lahsie ich prekonat, ale moze to zvladnut aj jednotlivec, len sa bude musiet viac snazit.
2. Craft, suroviny, vydelek z nich atd. No stary craft bol hodne spatny. Bol zamerany na masovu vyrobu v style velkej fabriky a nic v zlom, ale po urcitej dobe uz pre mna nebolo zabavne nahadzat hromadu surovin do stroja, odklikat nake veci cez dialog a pak zas vybrat hromadu vyrobkov z neho von, tie pak odniest a predat. Novy craft bude zaujimavejsi, mozno komplikovanejsi a prepracovanejsi. Bude tam vacsia moznost skumania a objavovania ako co vyrobit a nie, ze kazdy remeselnik vyroby presne to iste. Proste vacsia variabilita. S tym bude suvisiet aj vykup veci, ktory bude fungovat pod ekonomickym model. Hadam vela nepokazim, ked prezradim aspon zaklad. Ak vela predavate tak ide cena dole, ak vela kupujete ide cena hore, zaroven by mala byt rozdielna cena podla oblasti napr. drevo bude drahsie v pusti, ruda lacnejsia v horach atd. Tak isto ak sa podari by mali obchodnici uchovavat veci ktore im hraci predaju a za urcity priplatok ich predavat dalej, cize bude mozne craft hodne naviazat. Takze znova podotknem majte trpezlivost a hadam uz coskoro sa objavia prve informacie a veci v hre.

Takze zatim zo surovin a ich predaja nepanikarte, vsetko sa este bude upravovat, zatial je to nastavene tak aby sa docasne nerozhodila ekonomika.
3. Predmety na znizenie vahy a podobne. No pokusime sa nieco vymysliet co by bolo ku spokojnosti vsetkym.
4. Sortiment veci jak v obchodoch tak v celej Thalii coskoro narastie. Na novych predmetoch sa uz pracuje a v najblizsej dobe bude moct ocakavat nove veci v hre.
S kludom piste dalsie pripomienky, napady a navrhy, len sa skuste nehadat. Thalia vzdy bola vzdy svetom ktory sa neustale vyvija a takym bude aj nadalej.
