K systemu
Re: K systemu
promin ale kouput levně tam a prodat draze tdy? to by pak bylo docela jednoduchý si vidělat
, vlastně si tady skoro píšeš o bug 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: K systemu
A jak chces donutit hraca aby tie peniaze co si pozicia vratil naspat? Hrac si poziacia hromadu penazi a DM ho ma potom nahanat, aby tie peniaze vratil naspat aj s nakymi urokmi? A co ked nebude chciet? Tak ho zabijem a hned mame na fore flames, ze DM zabija hracov. Urobis to systemovo, v ramci nakych vymahacov co budu lovit postavu? Zas tu mas flame, ze silne NPC zabijaju hracov. Formu poziciek by som nechal na hracov, jedna postava tu dokonca pred wipom taka bola.
A dat do bank nake zurocovanie penazi co tam vlozis...to som videl na inom serveri niekde a vsetci nato nadavaju, lebo totalne to rozhadze ekonomiku.
Kupit nieco a pak to predat spat drahsie nema zmysel, je to preda logicke, ze co niekde kupim a ked to chcem predat naspat tak to musi byt lacnejsie. Obchod musi mat zisk. To iste aj nakupovanie veci, kupis lacnejsie a predavas a nakou prirazkou, to je zisk toho obchodu. Stale to vsak mozes predat sam inemu hracovi za drahsie.
Ine veci ma k tomu bohuzial nenapadaju.
A dat do bank nake zurocovanie penazi co tam vlozis...to som videl na inom serveri niekde a vsetci nato nadavaju, lebo totalne to rozhadze ekonomiku.
Kupit nieco a pak to predat spat drahsie nema zmysel, je to preda logicke, ze co niekde kupim a ked to chcem predat naspat tak to musi byt lacnejsie. Obchod musi mat zisk. To iste aj nakupovanie veci, kupis lacnejsie a predavas a nakou prirazkou, to je zisk toho obchodu. Stale to vsak mozes predat sam inemu hracovi za drahsie.
Ine veci ma k tomu bohuzial nenapadaju.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: K systemu
Myslel jsem když jde parta někam spolu a někdo chcípne... když je to postava přítel, tak ho takhle odnesu ke knězi a poprosim ho o pomoc. Když je to někdo cizí, nebo někdo kdo jde s náma přestože se xkrát řekne že je to nebezpečný, tak jsem se pak za něj jen pomodlil a čau. Já nebrečim nad tim že na to nemam, ale píšu, že to jde udělat i jinak než platit. Vypadá to skoro stejně když ho tam dotahnu a projde si přes podsvětí jako když ho oživí. Toť můj názor k RP problému "kamarádi donesou a pak čumí s prázdnejma kapsama a nic nezmůžou".photter wrote:...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: K systemu
Ja uz fakt nevim o comu jde, to uz nejsou ani podnetne prispevky 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: K systemu
[quote="Daanri"]A jak chces donutit hraca aby tie peniaze co si pozicia vratil naspat?
Oživení na úvěr - jednoduše dokud nezaplatí, nepřičítají se mu žádné expy ani za čas, ani za potvory - systém z ARK 2
Oživení na úvěr - jednoduše dokud nezaplatí, nepřičítají se mu žádné expy ani za čas, ani za potvory - systém z ARK 2
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: K systemu
To bolo myslene na pozicku z banky a nie na ozivenie.
Nad podobnym systemom sa uvazoval, ale bojim sa ze by to viedlo k extremnemu looteniu aby dotycny peniaze ziskal co najskor a splatil tak svoj dlh. A ozivovanie na dlh sa mi z celkoveho hladiska teda vobec nepaci.
Nad podobnym systemom sa uvazoval, ale bojim sa ze by to viedlo k extremnemu looteniu aby dotycny peniaze ziskal co najskor a splatil tak svoj dlh. A ozivovanie na dlh sa mi z celkoveho hladiska teda vobec nepaci.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: K systemu
No moje hodná dobrácká postavička také už na zádech odtáhla neznámeho muže ke kněžímu a zaplatila , a šla a nic nevymáhala - třeba mi to panbůh (DM) přičte k dobru 
Menhiri Dierta
Re: K systemu
Uz vidim tech accountu na prehazovani penez...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: K systemu
pujcovani z banky by nemusel byt tak spatny napad
pokud by postava nezaplatila, tak dluh muze klidne vymahat i jina postava s tim, ze by dostala nejake procento z vymozene castky
a pokud by to doslo do nejakyho extremu a nebylo mozno z nekoho penize dostat, tak vzdycky muze zasahnout DM a zorganizovat treba verejnou drazbu veci ty dany postavy, z utrzenych penez by se zaplatil dluh plus neco navic jako naklady drazby a zbytek by se postave vratil...
pokud by to nepokrylo cely dluh, tak treba i kratkodobe vezeni, moznosti je dost a ve hre by to mohla byt docela sranda
pokud by postava nezaplatila, tak dluh muze klidne vymahat i jina postava s tim, ze by dostala nejake procento z vymozene castky
a pokud by to doslo do nejakyho extremu a nebylo mozno z nekoho penize dostat, tak vzdycky muze zasahnout DM a zorganizovat treba verejnou drazbu veci ty dany postavy, z utrzenych penez by se zaplatil dluh plus neco navic jako naklady drazby a zbytek by se postave vratil...
pokud by to nepokrylo cely dluh, tak treba i kratkodobe vezeni, moznosti je dost a ve hre by to mohla byt docela sranda
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: K systemu
slyšels někdy vo bílejch koních ?
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: K systemu
No bud to urobit cele systemovo alebo vobec, vznikali by tak zbytocne diery, lebo DM nemoze kontrolovat neustale vsetko.
Inac moznost RP pozicat si z banky, vzdy bola a hraci to pouzivali pokial sa pamatam, lenze v banke nepozicaju len tak hocikomu. Pozicat si niekde len tak na cierno, je mozne ale konci to vacsinou smrtou ak postava nesplaca, a DM ma naozaj aj ine veci na praci ako si viest splatkovy kalendar tej ktorej postavy.
Inac moznost RP pozicat si z banky, vzdy bola a hraci to pouzivali pokial sa pamatam, lenze v banke nepozicaju len tak hocikomu. Pozicat si niekde len tak na cierno, je mozne ale konci to vacsinou smrtou ak postava nesplaca, a DM ma naozaj aj ine veci na praci ako si viest splatkovy kalendar tej ktorej postavy.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: K systemu
No, to by nešlo, protože bankovní úvěr by systém vypočítával z toho, jak dlouho u té banky postava má účet, jak často a kolik na něj dává. Takže novej account by od banky nedostal vůbec nic, stejně jako ten, kterej je tu dlouho, ale nic tam neukládá nebo málo.Sorrow wrote:Uz vidim tech accountu na prehazovani penez...
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: K systemu
Jinak ten systém nákupu a prodeje jinde by mohl být docela veselej, protože by se ceny výkupu mohly měnit docela rychle:) Znáte přece ty hry, kde se třeba obchoduje mezi různejma hvězdnejma systémama, ne? Někde je levný železo a jinde zase drahý a levná cibule... ale jakmile se to naplní, tak se to zdraží:)
Ale to je jen takovej nápad do flames, aby bylo o čem mluvit přes den, ti kteří si stěžují, o čem tu píšeme by si měli uvědomit, v jaké sekci jsme zařazený:) Není to ani v návrzích a připomínkách, je to ve FLAMES!
Ale to je jen takovej nápad do flames, aby bylo o čem mluvit přes den, ti kteří si stěžují, o čem tu píšeme by si měli uvědomit, v jaké sekci jsme zařazený:) Není to ani v návrzích a připomínkách, je to ve FLAMES!
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: K systemu
slysel, o pravu i o zpusobech, jak ho obchazet neco malo vimphotter wrote:slyšels někdy vo bílejch koních ?
ale beru vyjadreni daanriho, ze by to kladlo asi moc velky naroky na DM
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: K systemu
Koukam ze je na case rozjet s Kirim tu lichvu...co Kiri?
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.