Takový dobráky mám zrovna ráda, tři přímý zásahy do pásů a on je pořád na stovce! Běda jestli tě někdy potkám na protější straněMolly23 wrote:Né ale bylo vtipné když jsem jel uličkou a vyjeli na mě 4 tanky a jen to ciklaa pak chudáci začali panikařit a utíkat do uliček, protože já je ničil
... a dokonce i s 16hp jsem se nebál najíždět na nepřítele... to je kráááása!
World of Tanks
Re: World of Tanks
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: World of Tanks
Tak jako někdy můžeme dát spoluBraenn wrote:Takový dobráky mám zrovna ráda, tři přímý zásahy do pásů a on je pořád na stovce! Běda jestli tě někdy potkám na protější straněMolly23 wrote:Né ale bylo vtipné když jsem jel uličkou a vyjeli na mě 4 tanky a jen to ciklaa pak chudáci začali panikařit a utíkat do uliček, protože já je ničil
... a dokonce i s 16hp jsem se nebál najíždět na nepřítele... to je kráááása!
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Předpokládám, že mluvíš o AMX38, toho bych se tak nebál, když je po ruce něco rychlého. Pokud je to jeden na jednoho a neuděláš nějakou zásadní chybu, tak nemá toto AMX příliš velké šance. Zrovna tento typ tančíků se svým M3 Stuartem potkávám docela rád, nejsou moc pohybliví a jejich kanón taky není nic extra, takže se stačí jen dostat do jejich blízkosti a sledovat, jak se na vás neustále snaží natočit svou hlaveň, zatímco je zasypáváte jednou ranou za druhou (trochu to trvá, ale prostřelit jejich boční nebo zadní pancíř není zase takový problém).Molly23 wrote:Sakra tak tohle jako je na těch frantících hustýkoukejte kolik jsem dostal zásahů hehehe a to jsem přežil až do konce bitvy!!!
Věřím ale, že nižší třídy musí být z jejich pancéřování nešťastné (nejlepší je, když se potkájí dva stejné francouzké tanky, jejich děla jsou ze začátku opravdu mizerná, takže je to většinou hlavně taková cinkací symfonie).
Skutečný oříšek je až AMX40, s jejich navíc dost uhlazeným designem, kdy spousta střel má tendenci po nich neškodně sklouzávat.
Se můžeš podívat přímo na její profil na stránkách WoT (v sekci Community-Players), z toho se to dá odvodit.Molly23 wrote:Tak jako někdy můžeme dát spoluco máš za tančíky?
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: World of Tanks
Tak jsem procházel historická fota a teda on si člověk někdy uvědomí ty pěkelné rozměry...
Jagdtiger a pak ještě nějaká francouzká potvora
.
Jagdtiger a pak ještě nějaká francouzká potvora
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Cheche ti francouzi vážně byli jeblíMolly23 wrote:Tak jsem procházel historická fota a teda on si člověk někdy uvědomí ty pěkelné rozměry...
Jagdtiger a pak ještě nějaká francouzká potvora.
Jak psal Fryn, to by fakt trefil aj slepý.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: World of Tanks
Kluci, mám dotaz.
Zjistila jsem, že když sbírám zkušenosti na výzkum, potom v EU verzi každý tank sbírá své vlastní zkušenosti a nejde je použít jinam. V USA mám pocit, že to bylo jinak. Jde to někde nastavit? Mám hromadu zkušeností/kreditu (stříbrné hvězdičky) u LTraktoru a podobně, ale naprosto nevím, co s nima. Vše už mám koupeno a potřebuji ty body na výzkum u úplně jiného tanku.
Jdou ty zkušenosti nějak převést? Konverze mi nabízí jen ze zlata na expíky, ne naopak:( K čemu mi tam u těch malých tanků jinak jsou?
Zjistila jsem, že když sbírám zkušenosti na výzkum, potom v EU verzi každý tank sbírá své vlastní zkušenosti a nejde je použít jinam. V USA mám pocit, že to bylo jinak. Jde to někde nastavit? Mám hromadu zkušeností/kreditu (stříbrné hvězdičky) u LTraktoru a podobně, ale naprosto nevím, co s nima. Vše už mám koupeno a potřebuji ty body na výzkum u úplně jiného tanku.
Jdou ty zkušenosti nějak převést? Konverze mi nabízí jen ze zlata na expíky, ne naopak:( K čemu mi tam u těch malých tanků jinak jsou?
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: World of Tanks
K ničemu
, proto je lepší jet dvě větve a když jeden tank je v bitvě tak použít druhý, taky mám takhle bloknuté nějaké xp.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Hm....
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: World of Tanks
Jinak ty fotky tančíků jsem našel tady... mooooc zajímavá fota tam jsou, doporučuji. Možná jsem to tu už někde házel.
http://mg-34.com/index.php/photo-19391945
http://mg-34.com/index.php/photo-19391945
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Hej ty nedělo ve WoT jsou nějaké začarované, asi hraje moc takových těch nooo co se jim nedaří. Páč včera skoro každý tým lehl
Výher bylo fatk mizivé procento
.
Bráním jednu stranu, mám na kontě pár zničených a poškozených nepřátel, podívám se na druhou stranu, kde jela největší část našich tanků a tam jen sám Fryn, který přežil.
To jako už fakt porod někdy
Bráním jednu stranu, mám na kontě pár zničených a poškozených nepřátel, podívám se na druhou stranu, kde jela největší část našich tanků a tam jen sám Fryn, který přežil.
To jako už fakt porod někdy
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: World of Tanks
Tak jsem zjistila, že mě asi nejvíc baví dvojkové, max trojkové. Tam mám alespoň 50% šanci ,že mě to hodí do bitvy vyrovnané. Od koupě čtyřky jsem si zato několikrát mnohokrát hru, kdy já jsem byla sama čtyřka a účastno bylo i několik devítek. To není opruz, to je prostě nuda:(. Plus teda začínám mít dojem, že boj v četě zajišťuje automatickou pozvánku mezi velké tanky. Prej náhoda - jestli to není taková tanková bioware kostka!
Škoda že tam není víc her, nebo to nejde vybrat, že bych mohla být ve hře max v rozmezí tří levelů od mého. Nebo samé stejné jako já! Tuhle jsem jela mou oblíbenou Malinovku jen s dvojkama - a takhle se bitva už dlouho neužila, a jak vyrovnaná byla!
P.S. zkoušel jste někdo houfničku? Asi pojedeme druhou ruskou houfnicovou linii, protože s ní je docela dost srandy, úplně jiný styl hry!
Škoda že tam není víc her, nebo to nejde vybrat, že bych mohla být ve hře max v rozmezí tří levelů od mého. Nebo samé stejné jako já! Tuhle jsem jela mou oblíbenou Malinovku jen s dvojkama - a takhle se bitva už dlouho neužila, a jak vyrovnaná byla!
P.S. zkoušel jste někdo houfničku? Asi pojedeme druhou ruskou houfnicovou linii, protože s ní je docela dost srandy, úplně jiný styl hry!
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: World of Tanks
Fajné, tak ji pak vyzkoušímeMolly23 wrote:hurá... mám AMX 40
Jinak Braenn souhlasím.Braenn wrote:Tak jsem zjistila, že mě asi nejvíc baví dvojkové, max trojkové. Tam mám alespoň 50% šanci ,že mě to hodí do bitvy vyrovnané. Od koupě čtyřky jsem si zato několikrát mnohokrát hru, kdy já jsem byla sama čtyřka a účastno bylo i několik devítek. To není opruz, to je prostě nuda:(. Plus teda začínám mít dojem, že boj v četě zajišťuje automatickou pozvánku mezi velké tanky. Prej náhoda - jestli to není taková tanková bioware kostka!
Škoda že tam není víc her, nebo to nejde vybrat, že bych mohla být ve hře max v rozmezí tří levelů od mého. Nebo samé stejné jako já! Tuhle jsem jela mou oblíbenou Malinovku jen s dvojkama - a takhle se bitva už dlouho neužila, a jak vyrovnaná byla!
P.S. zkoušel jste někdo houfničku? Asi pojedeme druhou ruskou houfnicovou linii, protože s ní je docela dost srandy, úplně jiný styl hry!
Proto si nechávám tanky druhé a třetí třídy a to jest T-26 a T-46, je s něma sranda, teda pokud měto nedá mezi čtyřkové, ale i proti těm se něco dá nahrát.
S vyššíma tierama mám prostě problém že nastupuju proti tankům o 3-5 tierů výš a dostávám naprdel. Ted se na to zase dívám z druhé strany, když už mám 8 úrovnový, který dá ránu za 450-850hp, tak ty menší tanky lituju, když je smahnu na jednu ránu, už aj to KVčko
Jinak dle mě v těch četách to prostě byla náhoda, asi prostě hrálo málo hráčů na nižší úrovni a cpalo nás to mezi vysoké. Protože když si odešla z naší čety, tak nás to s frynem hodilo na špici
Jinak myslíš houfnici jako dělostřelectvo?
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: World of Tanks
Hehe missaku 
Jinak občas ted solidní haluze. Koupil jsem si Mardera jdu do první bitvy na stepích. Sundám T-46, tak si říkám pohoda, pak arty buch buch a zbyl mi jeden jedinný HP
Tak sem si říkal co už no. Ostřeloval jsem KV a to pak dorazil stuga.
Zbyli jsme 4 proti asi 6, tak sem si řekl, seru na to, jedu středem, začínají dopadat granáty arty. Narazím na jednu arty, dvě rány a mrtvá. Kroužím na CAPu a ted vidím z kopce na mě jede druhá arty, tak za jízdy vystřelím a mrtvá.
Jak jsem jen čuměl
.
Ale další hra za ISU-152 byla fajn, hlídám cestu, tiger předemnou rupl, vidím že jsme jen 3 proti 11, tak si říkám super, vidím jak na mě jede houf tanků, hezky mě obklíčili jak vosy, rychlá smrt
Jinak občas ted solidní haluze. Koupil jsem si Mardera jdu do první bitvy na stepích. Sundám T-46, tak si říkám pohoda, pak arty buch buch a zbyl mi jeden jedinný HP
Zbyli jsme 4 proti asi 6, tak sem si řekl, seru na to, jedu středem, začínají dopadat granáty arty. Narazím na jednu arty, dvě rány a mrtvá. Kroužím na CAPu a ted vidím z kopce na mě jede druhá arty, tak za jízdy vystřelím a mrtvá.
Jak jsem jen čuměl
Ale další hra za ISU-152 byla fajn, hlídám cestu, tiger předemnou rupl, vidím že jsme jen 3 proti 11, tak si říkám super, vidím jak na mě jede houf tanků, hezky mě obklíčili jak vosy, rychlá smrt
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*