Hahahaaa-RoF- wrote:Jak by žena strávila den kdyby se stala mužem![]()
![]()
![]()
Nevím, jestli by mě tohle napadlo.. ale když by tím dnem byla sobota, tak bych spala do jedenácti a vstávala k uvařenýmu obědu!
Hahahaaa-RoF- wrote:Jak by žena strávila den kdyby se stala mužem![]()
![]()
![]()
Naše kočka zase umí dávat K.O.Molly23 wrote:včera jsem byl u kámoše co má kočku, která nenávidí cizí lidi a když je někdo na návštěvě tak ho neustále sleduje jako... Dávám na tebe bacha šmejde... a protivně knourá a mnouká.
Když jsem od něj odcházel, začala se mi otírat o nohy a kamarád "Hele tak nakonec nejseš až tak neoblíbenej"
já "či či či čííí" ... kočka se na mě koukla a vydala zvuk ne nepodobný vrzání dvěří chaloupky Bábi Zlopočasnéfakt nevím zda si mě s někým popletla nebo byla ráda že už padám
... ale rozesmálo nás to.

