
Vtípky
Re: Vtípky
yes... sice to není nejlepší momentka. Ale než jsem se naučil jeho jméno,tak jsem řikal "a ten Krason, ten ..."



- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Vtípky
Já myslím, že to je tak trochu záměr 
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Vtípky
Krasoň pokud vím aspoň neohejbal vlastní sestru.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Vtípky
Tak to už je záměrná inverze stereotypu
I když Krasoň ze Shreka taky není zcela stereotypní.
Re: Vtípky
možná to je tím, že žádnou neměl...a Trůny ukazujou co by kdybyPrasokralik wrote:Krasoň pokud vím aspoň neohejbal vlastní sestru.

Re: Vtípky

I choose you Boobachu!
Re: Vtípky
Drowi sesle!


Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Vtípky
Kurňa, to je paráda! To bych mohl udělat jako maturitní práci
I když lepší je, když to člověk vymyslí sám.
=============
Seart
Seart
Re: Vtípky
tady je par pěkných hlášek z lamer.cz
<TeXaN> jakej ma maximalni dosah BT? v idealnich podminkach
<TeXaN> resp projde mi skrz zed a jeste 15m na zahradu?
<Unimatrix325> pokud BT znamena bitevni tank, pak ano
Komentář: #zcu@IRCnet
<Morituri> Ta tvoje mladá je divná
<Monty> Tady Tereza, proč jsem divná?
<Morituri> Ježiš sorry, já myslel jinou.
<Monty> JAKOU JINOU!!!
<a> dobrý den
<a> dost jste mě včera překvapil v té anketě
<a> přijďte za mnou, až budete moct, chci si s vámi promluvit
<b> Myslíte třeba o různých významech pojmu "anonymní dotazník"?
<a> Na TS mi nejde zvuk...
<b> A máš sluchátka ve správném jacku?
<a> Mě to tam strčil profík.
<b> To ti moc gratuluji. A máš sluchátka ve správném jacku?
<pavel> hele už mě to s*re. nebudu s tebou chodit kalit.
<hobbit> proč?
<pavel> protože pak ráno přijdeš do práce, a všem tam navykládáš ty svý lži o tom, co se tam dělo!
<pavel> a pak jim je ještě pustíš na videu!
<a> Mám problém. Jmenuju se Josef Novák
<b> Omlouvám se s tímto problémem vám nepomohu
Komentář: tech support
<Royce> Tak jsem byl v alfacompu reklamovat zdroj. Vyhazoval pojistky
<Royce> Přijdu tam, říkám že ten zdroj vyhazuje pojistky, tak chlápek že to zkusí
<Royce> vzal kabel, připojil zdroj, rána jak z děla, celý alfacomp zhasl
<Royce> lidi kolem výbuch smíchu se slovy "on to říkal", všude začaly pištět UPSky
<Royce> Chlápek potom neřekl ani slovo, a dal mi nový zdroj
<Royce> zítra jdu zkusit reklamovat monitor, snad si mě bude pamatovat
<TeXaN> jakej ma maximalni dosah BT? v idealnich podminkach
<TeXaN> resp projde mi skrz zed a jeste 15m na zahradu?
<Unimatrix325> pokud BT znamena bitevni tank, pak ano
Komentář: #zcu@IRCnet
<Morituri> Ta tvoje mladá je divná
<Monty> Tady Tereza, proč jsem divná?
<Morituri> Ježiš sorry, já myslel jinou.
<Monty> JAKOU JINOU!!!
<a> dobrý den
<a> dost jste mě včera překvapil v té anketě
<a> přijďte za mnou, až budete moct, chci si s vámi promluvit
<b> Myslíte třeba o různých významech pojmu "anonymní dotazník"?
<a> Na TS mi nejde zvuk...
<b> A máš sluchátka ve správném jacku?
<a> Mě to tam strčil profík.
<b> To ti moc gratuluji. A máš sluchátka ve správném jacku?
<pavel> hele už mě to s*re. nebudu s tebou chodit kalit.
<hobbit> proč?
<pavel> protože pak ráno přijdeš do práce, a všem tam navykládáš ty svý lži o tom, co se tam dělo!
<pavel> a pak jim je ještě pustíš na videu!
<a> Mám problém. Jmenuju se Josef Novák
<b> Omlouvám se s tímto problémem vám nepomohu
Komentář: tech support
<Royce> Tak jsem byl v alfacompu reklamovat zdroj. Vyhazoval pojistky
<Royce> Přijdu tam, říkám že ten zdroj vyhazuje pojistky, tak chlápek že to zkusí
<Royce> vzal kabel, připojil zdroj, rána jak z děla, celý alfacomp zhasl
<Royce> lidi kolem výbuch smíchu se slovy "on to říkal", všude začaly pištět UPSky
<Royce> Chlápek potom neřekl ani slovo, a dal mi nový zdroj
<Royce> zítra jdu zkusit reklamovat monitor, snad si mě bude pamatovat
___________________
Vellai Sarco - bělovlasý elf jehož skoro každý zná -aktivní
všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
"Na mě je spolech asi tak jako na odhad v opravně aut" Arnold J. Rimmer
"přestali sme kontrolovat nestvůry pod postelí,když sme si uvědomili že jsou uvnitř nás" autor neznámý
Vellai Sarco - bělovlasý elf jehož skoro každý zná -aktivní
všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
"Na mě je spolech asi tak jako na odhad v opravně aut" Arnold J. Rimmer
"přestali sme kontrolovat nestvůry pod postelí,když sme si uvědomili že jsou uvnitř nás" autor neznámý
Re: Vtípky
Detektor lži:
http://www.videacesky.cz/skece/detektor-lzi
http://www.videacesky.cz/skece/detektor-lzi
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.



