Par dotazu novacka

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Par dotazu novacka

Post by Krysak »

Flash golem je ložený nekromantický produkt. Kdyby tě chteli inkvizitoři upálit, vubec bych se nedivil.
Gnomi produkt je mondron.
-Tyr-
Nováček
Posts: 14
Joined: 00:50 22. Mar 2012

Re: Par dotazu novacka

Post by -Tyr- »

Krysak wrote: Gnomi produkt je mondron.
Presne v duchu toho, ze gnomove nevymysleli nikdy nic poradneho, hlavne ze to je slozite a dela to ramus :lol:
User avatar
slencak
Rytíř
Posts: 555
Joined: 23:13 14. May 2010
Location: Khar-Durn
Contact:

Re: Par dotazu novacka

Post by slencak »

Krysak wrote:Flash golem je ložený nekromantický produkt. Kdyby tě chteli inkvizitoři upálit, vubec bych se nedivil.
Gnomi produkt je mondron.
Škoda, vemu to co nařizují ikvizitoři *rejpe* kdy nám začnou omezovat povolání :lol: . IC/RP pomůcka je to (byla) hezká...dokonce je chaotic good. edit: přesvědčení zůstává podle posledního nwn přítelíčka
S bratrstvem oceli nikdy na věčné časy a nikdy jinak....ten s Leprou.
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Par dotazu novacka

Post by Krysak »

slencak wrote:
Krysak wrote:Flash golem je ložený nekromantický produkt. Kdyby tě chteli inkvizitoři upálit, vubec bych se nedivil.
Gnomi produkt je mondron.
Škoda, vemu to co nařizují ikvizitoři *rejpe* kdy nám začnou omezovat povolání :lol: . IC/RP pomůcka je to (byla) hezká...dokonce je chaotic good. edit: přesvědčení zůstává podle posledního nwn přítelíčka
Tak pokud je chaotic good, tak je asi vše v pořádku.
WIki říká toto:
http://nwn.wikia.com/wiki/Flesh_golem

Flesh golem

While flesh golems are not true undead, these ghoulish constructs are crafted from collections of stolen human body parts, stitched together into single composite form.

V každém případě by se mi takovýto emote precedent hodil. Mám nahoře mága, který omylem jede na nekromancii, a protože nechce být upálen, vůbec ji nepoužívá:)
Pokud mi pujde starčit ke kouzlu emotek *seslal iluzi kousla křiku banshee* a všichni mi to sežerou, budu jen rád;)
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: Par dotazu novacka

Post by xxxMajkyxxx »

Krysak wrote:
slencak wrote:
Krysak wrote:Flash golem je ložený nekromantický produkt. Kdyby tě chteli inkvizitoři upálit, vubec bych se nedivil.
Gnomi produkt je mondron.
Škoda, vemu to co nařizují ikvizitoři *rejpe* kdy nám začnou omezovat povolání :lol: . IC/RP pomůcka je to (byla) hezká...dokonce je chaotic good. edit: přesvědčení zůstává podle posledního nwn přítelíčka
Tak pokud je chaotic good, tak je asi vše v pořádku.
WIki říká toto:
http://nwn.wikia.com/wiki/Flesh_golem

Flesh golem

While flesh golems are not true undead, these ghoulish constructs are crafted from collections of stolen human body parts, stitched together into single composite form.

V každém případě by se mi takovýto emote precedent hodil. Mám nahoře mága, který omylem jede na nekromancii, a protože nechce být upálen, vůbec ji nepoužívá:)
Pokud mi pujde starčit ke kouzlu emotek *seslal iluzi kousla křiku banshee* a všichni mi to sežerou, budu jen rád;)
wikina preci neni spolehlivy zdroj informaci :wink:
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Par dotazu novacka

Post by kokosak »

Pro ověření teze o tom, jak inkvizice reaguje na flesh golema, doporučuji konzultovat inkvizitora. Stačí se producírovat s něčím takovým veŕejně a konzultace se jistě brzy dostaví :twisted:
PUF!
User avatar
davidsoft
Šlechtic
Posts: 326
Joined: 10:27 08. Mar 2011
Contact:

Re: Par dotazu novacka

Post by davidsoft »

kokosak wrote:Pro ověření teze o tom, jak inkvizice reaguje na flesh golema, doporučuji konzultovat inkvizitora. Stačí se producírovat s něčím takovým veŕejně a konzultace se jistě brzy dostaví :twisted:
Nicméně, to brzy může být IC i několik let... :| Alespoň dřív to tak bývalo.
Ester Krejčí -- Moje vinná réva, sestry Janů, Vojtěch Verner, Jana Zlomilová a další. Netradiční inteligentní seriál z prostředí gymnázia.
<Aktivita ve hře: neaktivní>
                                                                                                                                
[Desatero přikázání pro role-playera]   [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Par dotazu novacka

Post by J.F.Payne »

Dříve nebyli PC inkvizitoři :twisted:
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Par dotazu novacka

Post by Nalkanar »

J.F.Payne wrote:Dříve nebyli PC inkvizitoři :twisted:
A odpověď pro Jona:
davidsoft wrote:Nicméně, to "brzy" může být IC i několik let... :|
8) :lol:
.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Par dotazu novacka

Post by J.F.Payne »

Nalkanar wrote:
J.F.Payne wrote:Dříve nebyli PC inkvizitoři :twisted:
A odpověď pro Jona:
davidsoft wrote:Nicméně, to "brzy" může být IC i několik let... :|
8) :lol:
Tak víš co, ono se těžko něco dělá, když "protistrana" většinou přestane hrát.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Par dotazu novacka

Post by Barbar321 »

Měl bych dotaz. Včera se mi stala zajímavá věc, o které jsem zatím nemusel nikdy uvažovat. Stráže mi zabili vola a tak jsem musel naložit veškerou výstroj na sebe. Vracel jsem se do města, abych se nákladu zbavil, ale cestou mě napadli jezevci. Zlikvidoval jsem je a stáhnul. Když jsem tak učinil, zjistil jsem ale, že už nemám žádné místo v inventáři a tak kůže a maso z posledního zůstaly na místě. Potkal mě tam další hráč a říkal, že je toto zakázané a tvrdě postihované.

Jak to tedy je? Je zakázáno pokládat věci? Co třeba, když vykuchám šipku do kuše, kterou nepotřebuji a ani jsem nemohl předpokládat, že jí touto cestou získám (párkrát se mi to stalo a nechal jsem jí na místě. Ani ve snu mě nenapadlo, že by toto mohlo způsobovat nějaké komplikace).

Pokud to tak je, proč není toto upozornění napsáno v nějakých pravidlech, informacích pro začínající hráče nebo někde tučně zvýrazněno? Nikde se mi nic takového nepodařilo najít.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Par dotazu novacka

Post by -RoF- »

Barbar321 wrote:......
Jeho upozornění na pokládání věcí na zem bylo oprávněné, více zde ..... http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 901#p47901

Pokud máš málo místa v invu, nos sebou lopatu. Když lopatu v invu použiješ a ukážeš na předmět v inventáři, tak se zemi vytvoří inventář, do kterého můžeš dát přebytečné věci jako jsou kůže a spol. Tohle server nezpomaluje a nevadí to pravidlům a vcelku se to často využívá, pokud není někde odpadkový koš.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Par dotazu novacka

Post by Barbar321 »

-RoF- wrote:
Barbar321 wrote:......
Jeho upozornění na pokládání věcí na zem bylo oprávněné, více zde ..... http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 901#p47901

Pokud máš málo místa v invu, nos sebou lopatu. Když lopatu v invu použiješ a ukážeš na předmět v inventáři, tak se zemi vytvoří inventář, do kterého můžeš dát přebytečné věci jako jsou kůže a spol. Tohle server nezpomaluje a nevadí to pravidlům a vcelku se to často využívá, pokud není někde odpadkový koš.
Děkuju za upozornění a radu. Lopatu nosím, takže pokud jde takto "zakopávat" věci v nouzi, není důvod toho nevyužít. Mimoto je to dle mého soudu fakt dobré řešení.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Par dotazu novacka

Post by Barbar321 »

Měl bych ještě další dotaz. JDE JEN O ČISTOU TEORII.

Půjčil jsem si se svou hlavní postavou od pár hráčů nějaké peníze. Neznám sice ještě nějak do hloubky tento svět, ale byl jsem vesměs ujištěn, že pro vyspělejší postavy se jedná o relativně zanedbatelnou částku, kterou zde nechci z pochopitelných důvodů vytahovat (pro začátečníka se jedná však o dost).

Pokud bych teď tuto postavu odložil a začal s postavou novou, je možné touto novou postavou vrátit půjčené peníze? Chápu sice, že by se z pohledu RP jednalo o dvě naprosto rozdílné postavy, které nemají praktické právo na takový převod, ale z hráčského hlediska by mě to mrzelo, kdybych si jen peníze půjčil a nevrátil.

Nebo bych byl nucen využít jedné z možnosti, která mě nyní napadla a to ta, že bych musel postavu permanentně zrušit a požádat DM o vyplacení tohoto dluhu postavám?

Upozorňuju opět, že jde jen o teorii. Nehodlám postavu rušit . Jde mi jen o získání odpovědi na samotný princip záležitosti.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Bruciacullo
DM Thalie
Posts: 2779
Joined: 20:49 21. Jan 2010
Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
Contact:

Re: Par dotazu novacka

Post by Bruciacullo »

mm jednoduše.. představ si že jsi ta postava ty... a to že ji přestaneš hrát si představ jako její smrt... (samozřejmě jen obrazně ne, že tu nějaký blbeček zase začne psát že ji třeba pak muže zase hrát)
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"

QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.

"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith

DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Locked