Par dotazu novacka
Re: Par dotazu novacka
Flash golem je ložený nekromantický produkt. Kdyby tě chteli inkvizitoři upálit, vubec bych se nedivil.
Gnomi produkt je mondron.
Gnomi produkt je mondron.
Re: Par dotazu novacka
Presne v duchu toho, ze gnomove nevymysleli nikdy nic poradneho, hlavne ze to je slozite a dela to ramusKrysak wrote: Gnomi produkt je mondron.
Re: Par dotazu novacka
Škoda, vemu to co nařizují ikvizitoři *rejpe* kdy nám začnou omezovat povoláníKrysak wrote:Flash golem je ložený nekromantický produkt. Kdyby tě chteli inkvizitoři upálit, vubec bych se nedivil.
Gnomi produkt je mondron.
S bratrstvem oceli nikdy na věčné časy a nikdy jinak....ten s Leprou.
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Re: Par dotazu novacka
Tak pokud je chaotic good, tak je asi vše v pořádku.slencak wrote:Škoda, vemu to co nařizují ikvizitoři *rejpe* kdy nám začnou omezovat povoláníKrysak wrote:Flash golem je ložený nekromantický produkt. Kdyby tě chteli inkvizitoři upálit, vubec bych se nedivil.
Gnomi produkt je mondron.. IC/RP pomůcka je to (byla) hezká...dokonce je chaotic good. edit: přesvědčení zůstává podle posledního nwn přítelíčka
WIki říká toto:
http://nwn.wikia.com/wiki/Flesh_golem
Flesh golem
While flesh golems are not true undead, these ghoulish constructs are crafted from collections of stolen human body parts, stitched together into single composite form.
V každém případě by se mi takovýto emote precedent hodil. Mám nahoře mága, který omylem jede na nekromancii, a protože nechce být upálen, vůbec ji nepoužívá:)
Pokud mi pujde starčit ke kouzlu emotek *seslal iluzi kousla křiku banshee* a všichni mi to sežerou, budu jen rád;)
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Par dotazu novacka
wikina preci neni spolehlivy zdroj informaciKrysak wrote:Tak pokud je chaotic good, tak je asi vše v pořádku.slencak wrote:Škoda, vemu to co nařizují ikvizitoři *rejpe* kdy nám začnou omezovat povoláníKrysak wrote:Flash golem je ložený nekromantický produkt. Kdyby tě chteli inkvizitoři upálit, vubec bych se nedivil.
Gnomi produkt je mondron.. IC/RP pomůcka je to (byla) hezká...dokonce je chaotic good. edit: přesvědčení zůstává podle posledního nwn přítelíčka
WIki říká toto:
http://nwn.wikia.com/wiki/Flesh_golem
Flesh golem
While flesh golems are not true undead, these ghoulish constructs are crafted from collections of stolen human body parts, stitched together into single composite form.
V každém případě by se mi takovýto emote precedent hodil. Mám nahoře mága, který omylem jede na nekromancii, a protože nechce být upálen, vůbec ji nepoužívá:)
Pokud mi pujde starčit ke kouzlu emotek *seslal iluzi kousla křiku banshee* a všichni mi to sežerou, budu jen rád;)
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Re: Par dotazu novacka
Pro ověření teze o tom, jak inkvizice reaguje na flesh golema, doporučuji konzultovat inkvizitora. Stačí se producírovat s něčím takovým veŕejně a konzultace se jistě brzy dostaví 
PUF!
Re: Par dotazu novacka
Nicméně, to brzy může být IC i několik let...kokosak wrote:Pro ověření teze o tom, jak inkvizice reaguje na flesh golema, doporučuji konzultovat inkvizitora. Stačí se producírovat s něčím takovým veŕejně a konzultace se jistě brzy dostaví
Ester Krejčí -- Moje vinná réva, sestry Janů, Vojtěch Verner, Jana Zlomilová a další. Netradiční inteligentní seriál z prostředí gymnázia.
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
Re: Par dotazu novacka
A odpověď pro Jona:J.F.Payne wrote:Dříve nebyli PC inkvizitoři
davidsoft wrote:Nicméně, to "brzy" může být IC i několik let...![]()
.
Re: Par dotazu novacka
Tak víš co, ono se těžko něco dělá, když "protistrana" většinou přestane hrát.Nalkanar wrote:A odpověď pro Jona:J.F.Payne wrote:Dříve nebyli PC inkvizitořidavidsoft wrote:Nicméně, to "brzy" může být IC i několik let...![]()
![]()
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Par dotazu novacka
Měl bych dotaz. Včera se mi stala zajímavá věc, o které jsem zatím nemusel nikdy uvažovat. Stráže mi zabili vola a tak jsem musel naložit veškerou výstroj na sebe. Vracel jsem se do města, abych se nákladu zbavil, ale cestou mě napadli jezevci. Zlikvidoval jsem je a stáhnul. Když jsem tak učinil, zjistil jsem ale, že už nemám žádné místo v inventáři a tak kůže a maso z posledního zůstaly na místě. Potkal mě tam další hráč a říkal, že je toto zakázané a tvrdě postihované.
Jak to tedy je? Je zakázáno pokládat věci? Co třeba, když vykuchám šipku do kuše, kterou nepotřebuji a ani jsem nemohl předpokládat, že jí touto cestou získám (párkrát se mi to stalo a nechal jsem jí na místě. Ani ve snu mě nenapadlo, že by toto mohlo způsobovat nějaké komplikace).
Pokud to tak je, proč není toto upozornění napsáno v nějakých pravidlech, informacích pro začínající hráče nebo někde tučně zvýrazněno? Nikde se mi nic takového nepodařilo najít.
Jak to tedy je? Je zakázáno pokládat věci? Co třeba, když vykuchám šipku do kuše, kterou nepotřebuji a ani jsem nemohl předpokládat, že jí touto cestou získám (párkrát se mi to stalo a nechal jsem jí na místě. Ani ve snu mě nenapadlo, že by toto mohlo způsobovat nějaké komplikace).
Pokud to tak je, proč není toto upozornění napsáno v nějakých pravidlech, informacích pro začínající hráče nebo někde tučně zvýrazněno? Nikde se mi nic takového nepodařilo najít.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Par dotazu novacka
Jeho upozornění na pokládání věcí na zem bylo oprávněné, více zde ..... http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 901#p47901Barbar321 wrote:......
Pokud máš málo místa v invu, nos sebou lopatu. Když lopatu v invu použiješ a ukážeš na předmět v inventáři, tak se zemi vytvoří inventář, do kterého můžeš dát přebytečné věci jako jsou kůže a spol. Tohle server nezpomaluje a nevadí to pravidlům a vcelku se to často využívá, pokud není někde odpadkový koš.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Par dotazu novacka
Děkuju za upozornění a radu. Lopatu nosím, takže pokud jde takto "zakopávat" věci v nouzi, není důvod toho nevyužít. Mimoto je to dle mého soudu fakt dobré řešení.-RoF- wrote:Jeho upozornění na pokládání věcí na zem bylo oprávněné, více zde ..... http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 901#p47901Barbar321 wrote:......
Pokud máš málo místa v invu, nos sebou lopatu. Když lopatu v invu použiješ a ukážeš na předmět v inventáři, tak se zemi vytvoří inventář, do kterého můžeš dát přebytečné věci jako jsou kůže a spol. Tohle server nezpomaluje a nevadí to pravidlům a vcelku se to často využívá, pokud není někde odpadkový koš.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Par dotazu novacka
Měl bych ještě další dotaz. JDE JEN O ČISTOU TEORII.
Půjčil jsem si se svou hlavní postavou od pár hráčů nějaké peníze. Neznám sice ještě nějak do hloubky tento svět, ale byl jsem vesměs ujištěn, že pro vyspělejší postavy se jedná o relativně zanedbatelnou částku, kterou zde nechci z pochopitelných důvodů vytahovat (pro začátečníka se jedná však o dost).
Pokud bych teď tuto postavu odložil a začal s postavou novou, je možné touto novou postavou vrátit půjčené peníze? Chápu sice, že by se z pohledu RP jednalo o dvě naprosto rozdílné postavy, které nemají praktické právo na takový převod, ale z hráčského hlediska by mě to mrzelo, kdybych si jen peníze půjčil a nevrátil.
Nebo bych byl nucen využít jedné z možnosti, která mě nyní napadla a to ta, že bych musel postavu permanentně zrušit a požádat DM o vyplacení tohoto dluhu postavám?
Upozorňuju opět, že jde jen o teorii. Nehodlám postavu rušit . Jde mi jen o získání odpovědi na samotný princip záležitosti.
Půjčil jsem si se svou hlavní postavou od pár hráčů nějaké peníze. Neznám sice ještě nějak do hloubky tento svět, ale byl jsem vesměs ujištěn, že pro vyspělejší postavy se jedná o relativně zanedbatelnou částku, kterou zde nechci z pochopitelných důvodů vytahovat (pro začátečníka se jedná však o dost).
Pokud bych teď tuto postavu odložil a začal s postavou novou, je možné touto novou postavou vrátit půjčené peníze? Chápu sice, že by se z pohledu RP jednalo o dvě naprosto rozdílné postavy, které nemají praktické právo na takový převod, ale z hráčského hlediska by mě to mrzelo, kdybych si jen peníze půjčil a nevrátil.
Nebo bych byl nucen využít jedné z možnosti, která mě nyní napadla a to ta, že bych musel postavu permanentně zrušit a požádat DM o vyplacení tohoto dluhu postavám?
Upozorňuju opět, že jde jen o teorii. Nehodlám postavu rušit . Jde mi jen o získání odpovědi na samotný princip záležitosti.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Par dotazu novacka
mm jednoduše.. představ si že jsi ta postava ty... a to že ji přestaneš hrát si představ jako její smrt... (samozřejmě jen obrazně ne, že tu nějaký blbeček zase začne psát že ji třeba pak muže zase hrát)
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA