-RoF- wrote:Jsem našel na foru EQ, že by Naděžda?Ale chybí ji vousy
![]()
Chudáci trpaslíci.
*oklepe se* brrr ale je tomu tak je fakt ošklivá zrůda jedna
-RoF- wrote:Jsem našel na foru EQ, že by Naděžda?Ale chybí ji vousy
![]()
Chudáci trpaslíci.
Jo vzpomínám na jednu situaci ze hry....Koninho87 wrote:-RoF- wrote:Jsem našel na foru EQ, že by Naděžda?Ale chybí ji vousy
![]()
Chudáci trpaslíci.
*oklepe se* brrr ale je tomu tak je fakt ošklivá zrůda jedna
-RoF- wrote:Jo vzpomínám na jednu situaci ze hry....Koninho87 wrote:-RoF- wrote:Jsem našel na foru EQ, že by Naděžda?Ale chybí ji vousy
![]()
Chudáci trpaslíci.
*oklepe se* brrr ale je tomu tak je fakt ošklivá zrůda jedna
Naděžda volá na Vellaie "Otevřu si hospodu a tebe tam chcu jako číšníka"
Jack mluví k Naděždě "Dej tam obrázek svého ksichtu a věř, že tam nikdo nepříjde"
![]()
![]()
- Naďa

To ej myslím přesné-Tyr- wrote:a co tahle?![]()
krásnáAbsinthorix wrote: