Jen si myslím, že ta wis je hrubě podceněnáMaya wrote:
Vtípky
Re: Vtípky
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Re: Vtípky
To je v pořádku. Jedná se o obyčejné lidský dítě. Tam je WIS v pořádku. To jen ty máš doma dítě "Evil Baby of The Ninth Inner Circle of The Hell"Miell wrote:Jen si myslím, že ta wis je hrubě podceněná
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Vtípky
Kupodivu to jde snadno - já mám doma dva roztomilé andílky
, Miell dva evilní démonky
.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Vtípky
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Vtípky
Tak to je maso
ale tak nějak se mi tomu nechce úplně věřit.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Vtípky
to je fakt krutý....od ted do banky jen na kole a policie nemá šanci...ani na motorkách..
ale jet 100km na kole? ten by muselmit fakt namakaný nohy.. a nebo byl z nečeho posr*nej, že tak zdrhal
ale jet 100km na kole? ten by muselmit fakt namakaný nohy.. a nebo byl z nečeho posr*nej, že tak zdrhal

Re: Vtípky
Feministky z celého světa mají sjezd. Na pódium vystoupí anglická
feministka a povídá: "Přišla jsem domů, bouchla jsem do stolu a říkám:
Ode dneška nevařím. První týden nic nevidím, druhý týden nic nevidím a
třetí týden vidím svého muže vařit." Mohutný potlesk.
Vystoupí německá feministka a povídá: "Já jsem přišla domů, bouchla
jsem do stolu a říkám: Ode dneška neperu. První týden nic nevidím,
druhý týden nic nevidím a třetí týden vidím svého muže prát." Ještě
větší potlesk, posluchačky bouří nadšením.
Na pódium vystoupí česká feministka a povídá: "Přišla jsem domů,
bouchla jsem do stolu a říkám: Ode dneška už neperu ani nevařím. První
týden nic nevidím, druhý týden nic nevidím a třetí týden začínám vidět
na pravé oko."
-----------------------------------------------------------------------
Tři státy - USA, Rusko a Čína - se nemohly dohodnout, kdo má nejlepší
špiony. A tak se rozhodli, že je vyzkouší, jak si dokáží ochránit
tajné informace. Vzali si do parády Američana. Po dvou hodinách mučení
všechno přiznal. Číňan vydržel pět hodin a pak vše řekl. Tak Rusa
mučí, trápí den, dva, tři, a pořád ani slovo. Tak uznají, že je asi
nejlepší z nich, a ti hlavní se jdou podívat na něj do cely. A tam
vidí, jak Rus stojí u zdi, mlátí o ni hlavou a opakuje si: Sakra,
Borisi, vzpomeň si, nebo tě zabijou!
-----------------------------------------------------------------------
Přijde takhle jednou rus do českého obchodu a ptá se: Prosim vás, máte nějakej jabka?
Prodavač se usměje a říká: Ano prosim, obědnali jsme ty největší co nám nabídli!
Cha cha cha, to jsi mě teda rozesmál! To my u nás v rusku, máme 4x větší! Posmívá se českému ovoci rusák.
A brambory, pořádný, máte?
No samozřejmě pane, koukněte, to jsou kousky že jo?
Cha cha cha! Proboha, tomu řikáš brambory, to my u nás máme takovýhle kule. A ukazu velikost jejich brambor.
Prodavač se zamračí a zamíří do skladu. Vyjde s bednou s rajčaty a ramenem bouchne do rusáka.
Co děláš vole? křikne rusák
čech se jen usměje a říká: uhni vole, nesu rybíz...
-----------------------------------------------------------------------
Malej kluk si hraje na pískovišti u sídliště a najednou potřebuje čůrat. Tak teda jde ke křoví a najednou vidí policajta.
" Chlapečku, tady nemůžeš čůrat, ještě jednou to uvidím, tak ti to tam dole ustřihnu!" straší policista kluka.
Kluk si teda zase zapne kalhoty a jde si znova hrát.
Najednou vidí malou holčičku jak si kleká ke křoví. Rychle tam vběhne a křičí.
" Tady nemůžeš čůrat, támhle ten ti to... jo, aha, on už tady byl jak vidim..."
feministka a povídá: "Přišla jsem domů, bouchla jsem do stolu a říkám:
Ode dneška nevařím. První týden nic nevidím, druhý týden nic nevidím a
třetí týden vidím svého muže vařit." Mohutný potlesk.
Vystoupí německá feministka a povídá: "Já jsem přišla domů, bouchla
jsem do stolu a říkám: Ode dneška neperu. První týden nic nevidím,
druhý týden nic nevidím a třetí týden vidím svého muže prát." Ještě
větší potlesk, posluchačky bouří nadšením.
Na pódium vystoupí česká feministka a povídá: "Přišla jsem domů,
bouchla jsem do stolu a říkám: Ode dneška už neperu ani nevařím. První
týden nic nevidím, druhý týden nic nevidím a třetí týden začínám vidět
na pravé oko."
-----------------------------------------------------------------------
Tři státy - USA, Rusko a Čína - se nemohly dohodnout, kdo má nejlepší
špiony. A tak se rozhodli, že je vyzkouší, jak si dokáží ochránit
tajné informace. Vzali si do parády Američana. Po dvou hodinách mučení
všechno přiznal. Číňan vydržel pět hodin a pak vše řekl. Tak Rusa
mučí, trápí den, dva, tři, a pořád ani slovo. Tak uznají, že je asi
nejlepší z nich, a ti hlavní se jdou podívat na něj do cely. A tam
vidí, jak Rus stojí u zdi, mlátí o ni hlavou a opakuje si: Sakra,
Borisi, vzpomeň si, nebo tě zabijou!
-----------------------------------------------------------------------
Přijde takhle jednou rus do českého obchodu a ptá se: Prosim vás, máte nějakej jabka?
Prodavač se usměje a říká: Ano prosim, obědnali jsme ty největší co nám nabídli!
Cha cha cha, to jsi mě teda rozesmál! To my u nás v rusku, máme 4x větší! Posmívá se českému ovoci rusák.
A brambory, pořádný, máte?
No samozřejmě pane, koukněte, to jsou kousky že jo?
Cha cha cha! Proboha, tomu řikáš brambory, to my u nás máme takovýhle kule. A ukazu velikost jejich brambor.
Prodavač se zamračí a zamíří do skladu. Vyjde s bednou s rajčaty a ramenem bouchne do rusáka.
Co děláš vole? křikne rusák
čech se jen usměje a říká: uhni vole, nesu rybíz...
-----------------------------------------------------------------------
Malej kluk si hraje na pískovišti u sídliště a najednou potřebuje čůrat. Tak teda jde ke křoví a najednou vidí policajta.
" Chlapečku, tady nemůžeš čůrat, ještě jednou to uvidím, tak ti to tam dole ustřihnu!" straší policista kluka.
Kluk si teda zase zapne kalhoty a jde si znova hrát.
Najednou vidí malou holčičku jak si kleká ke křoví. Rychle tam vběhne a křičí.
" Tady nemůžeš čůrat, támhle ten ti to... jo, aha, on už tady byl jak vidim..."
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Vtípky
Tak co, kolik jich poznáte? 


Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Vtípky
Želvy Ninja (2), Southpark (3), Šmoulové (4), Asterix a Obelix (5), Donald a jeho synovci (7), zbytek takhle narychlo nevím..musel bych začít MYSLETBraenn wrote:Tak co, kolik jich poznáte?![]()
edit: Miell napovídá, že (1) jsou Simpsonovi.
Last edited by KaTo on 13:18 30. Mar 2012, edited 1 time in total.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Vtípky
Poslední je Lucky Luke a bratři .. eh, jak oni se to jmenovali?
Šestka jsou ty dva maňásci ze Sesame Street, na jména si nevzpomenu
Šestka jsou ty dva maňásci ze Sesame Street, na jména si nevzpomenu
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Vtípky
Creeper revenge
to mě dostalo
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
