Ha.... poznala jsem všechny!Braenn wrote:Tak co, kolik jich poznáte?(Obrázek)
Edit: přece nebudu mimo téma vtípků....

Edit 2:
Odborník na slovo vzatý

Ha.... poznala jsem všechny!Braenn wrote:Tak co, kolik jich poznáte?(Obrázek)



Blbost, poslední jsou rafani z kačeřích příběhů!Desmond wrote:Poslední je Lucky Luke a bratři .. eh, jak oni se to jmenovali?
Šestka jsou ty dva maňásci ze Sesame Street, na jména si nevzpomenu
Kravina, je to Lucky Luke a ta banda bratrů proti který bojoval.Maya wrote: Blbost, poslední jsou rafani z kačeřích příběhů!
Souhlasím s DesmondemDesmond wrote:Kravina, je to Lucky Luke a ta banda bratrů proti který bojoval.Maya wrote: Blbost, poslední jsou rafani z kačeřích příběhů!
