DM: "...přeji krásný zbytek dne"
Rafael: "Vám také pane bože... ehmm Dm"
*načítání lokace podsvětí*
Jo tak v lokaci kde pasti nikdy nebyly a ted je tam řaeda epických pastí, je to hezké no.Prasokralik wrote:Rien: Ario nelez tam.
*rána elektrickou pastí*
*načítání podsvětí*
Vlezla... a kdo myslíte že jediný umřel? Svět je ku**a
To je dobře ne? Pořád tě aspon může něco překvapit. Aspon to není nuda.-RoF- wrote:Jo tak v lokaci kde pasti nikdy nebyly a ted je tam řaeda epických pastí, je to hezké no.Prasokralik wrote:Rien: Ario nelez tam.
*rána elektrickou pastí*
*načítání podsvětí*
Vlezla... a kdo myslíte že jediný umřel? Svět je ku**a![]()
Stane se
Svet se meni a my s nim-RoF- wrote: Jo tak v lokaci kde pasti nikdy nebyly a ted je tam řaeda epických pastí, je to hezké no.![]()
Stane se