Bruciacullo wrote:
Inu stále to dokola omýlané měli by se zabavit sami za pomoci ostatních hráčů, ale jak ti potvrdí jenvětší creeperka na serveru pajky

i creep se dá oživit
Ano věřím. Koho nebaví svět a rozvoj postavy, těžko ho bude bavit cokoliv, i když by to před něj DMko nacpalo na zlatém podnosu.
Mě tento svět velice uchvátil a drzím se tu zuby nechty i přes počáteční neúspěchy a velké přešlapy (čímž neříkám, že bych je nyní už nedělal, ale snažím se je výrazně omezovat).
Na druhou stranu ber hráče, který také hledá svět s rozvojem postavy něco ve stylu DrD, vytvoří si postavu, vleze sem a nemluví s ním ani dvířka od chlíva. Tak sebere výzbroj, výjde si do hvozdu a sejme ho jezevec. Zkusí tedy kryptu a když už ho neukoušou krysy, tak zombíci jsou jistota. Řekne si Ok, půjdu tedy na západ. Tam narazí na ohnivé brouky, kteří ho přesvědčí o tom, že to také nebyl dobrý nápad.
Jak dlouho to takový hráč vydrží zkoušet, než ho svět komplet omrzí? On neví, jaký vlastně svět je, jak se v něm má chovat a silnější hráči se ho většinou neujmou, aby viděl svět z jiné perspektivy.
Questy by na toto mohlo být to pravé (krom té možnosti akademie, kde by měli možnost získat základní levely, ale to bohužel nějak neprošlo nebo to utichlo v nenávratnu).
Questy pro zkušenější hráče by pak mohly být sloužit na zkvalitnění jejich IC hry.
PS: myslím ale, že už ohledně toho bylo řečeno vše. Řízené questy zatím nejsou a nejspíš nebudou