Anketa : povolání
Re: Anketa : povolání
tak promiň, že mi jen přijde blbost zakládat spešl povolání "obyčejný člověk"
přijde mi, že tu každej už potřebuje systém nebo něco spešl..hm s podravem tvá máňa 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Anketa : povolání
RP podstata věci je, že můžeš mít přece povolání jaká chceš, ale jsi prostě "pan/paní ABC" a jakékoliv tituly ala paladin, kněz, zloděj, vrah jsou spíše otázkou činů postavy, nikoliv nutně jen povolání. Z tohodle hlediska je to povolání docela jen práce na víc, pro těch pár výjimek (snad jen davidsoft je opravdu takový jedinec, kdo by to hrál) co si chce zahrát "obyčejného člověka" a nechtějí si na to vzít lvly třeba bojovníka, zloděje, nebo tak něčeho.Kathermara wrote:No koukám, že to na Thalii funguje asi následovně: Někdo dá nějaký návrh. Polovina na to, že by to bylo fajn. Druhá polovina, že je to blbost nebo zbytečnost. A pak se to zamete pod koberec. Není divu, že už nikdo nemá chuť nic vymýšlet nebo organizovat.
EDIT: samozřejmě se tradičně mág prezentuje jako mág, kněz většinou jako kněz apod.
.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Anketa : povolání
Pokud někdo dá dobrý návrh, obvykle se objeví v modulu.Kathermara wrote:No koukám, že to na Thalii funguje asi následovně: Někdo dá nějaký návrh. Polovina na to, že by to bylo fajn. Druhá polovina, že je to blbost nebo zbytečnost. A pak se to zamete pod koberec. Není divu, že už nikdo nemá chuť nic vymýšlet nebo organizovat.
Jestli ti vadí že se ze stolu smetávají hovadiny, pak nevím co ti poradit. Možná, jdi hrát na Equilibrii, tam mají placos a jiné systémové kontroly na každou 3,14čovinu.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
- Kathermara
- Šlechtic
- Posts: 454
- Joined: 21:00 13. Jul 2010
Re: Anketa : povolání
Aha, tak pardon, že si dovoluju vůbec něco říct. Kdyby každý odešel, když někdo řekne "tak si běž hrát jinam" už by tady asi nikdo nezůstal. Ale proč to vůbec řeším, to nemá smysl.
EDIT:
EDIT:
Ok, fajn, neříkám, že ne (než mě z toho zas někdo nařkne). Ale jmenuj mi jediný takový dobrý uskutečněný návrh, protože zatím jsem nic takového nezažila. Možná jen čtu špatné topicy.Prasokralik wrote: Pokud někdo dá dobrý návrh, obvykle se objeví v modulu.
Chaotic Evil Mistress
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Anketa : povolání
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
- Kathermara
- Šlechtic
- Posts: 454
- Joined: 21:00 13. Jul 2010
Re: Anketa : povolání
To jsou změny ale nepoznám z toho, co se probíralo na foru atd.
No, radši toho nechme, je to stejně zcela mimo téma.
Chaotic Evil Mistress
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Re: Anketa : povolání
Mě to příjde smysluplné - když máš povolání které je v magii silnější než jiné.... máš povolání které v boji na blízko silnější než jiné, más povolání pro lukostřelce které je silnější než jiná povolání, tak proč nemáš povolání které je v craftu silnější než ostatní?
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Anketa : povolání
Ale taková povolání jsou. Když chci hrát kováře, naklikám mu odolnost nebo sílu, podle specializace, když hrnčíře, obratnost atd.Shaman88 wrote:Mě to příjde smysluplné - když máš povolání které je v magii silnější než jiné.... máš povolání které v boji na blízko silnější než jiné, más povolání pro lukostřelce které je silnější než jiná povolání, tak proč nemáš povolání které je v craftu silnější než ostatní?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Anketa : povolání
A kdyby mi dal tisicovku kazdy, komu reknu ,,dej mi tisicovku", tak nemusim chodit do prace. Pouceni: Lide rikaji ruzne veci, ale je jen na tobe, jestli je budes poslouchat. Obdobne to plati i naopak.Kathermara wrote:Aha, tak pardon, že si dovoluju vůbec něco říct. Kdyby každý odešel, když někdo řekne "tak si běž hrát jinam" už by tady asi nikdo nezůstal. Ale proč to vůbec řeším, to nemá smysl.
Kdyz prijdes mezi lidi a zacnes hlasat svuj nazor, to nejmensi, co se ti muze stat je, ze s tebou bude nekdo nesouhlasit. Pokud nesneses, ze s tebou nekdo nesouhlasi, nedoporocuju mluvit nahlas pred kymkoliv.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Anketa : povolání
Pokud by k povolani byly potrebne treba nejake specialni featy, tak asi ano....ale pokud se nepletu tak kraft jede pres vlastnosti......tudiz nechapu proc by si nekdo nemohl udelat rogunu pres charisma jako zlatnika treba.Shaman88 wrote:Mě to příjde smysluplné - když máš povolání které je v magii silnější než jiné.... máš povolání které v boji na blízko silnější než jiné, más povolání pro lukostřelce které je silnější než jiná povolání, tak proč nemáš povolání které je v craftu silnější než ostatní?
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
- Kathermara
- Šlechtic
- Posts: 454
- Joined: 21:00 13. Jul 2010
Re: Anketa : povolání
Tak díky za poučení, už jsem na to přišla dávno sama, ale nevadí. Šlo mi o to, že jakmile se někomu něco nelíbí hned ho pošleme jinam a celý problém je vyřešený. Bohatě by stačilo říct, že to prostě zůstane jak to je. Hráč se i bez "chytrých rad" už nějak zařídíkucik wrote:A kdyby mi dal tisicovku kazdy, komu reknu ,,dej mi tisicovku", tak nemusim chodit do prace. Pouceni: Lide rikaji ruzne veci, ale je jen na tobe, jestli je budes poslouchat. Obdobne to plati i naopak.Kathermara wrote:Aha, tak pardon, že si dovoluju vůbec něco říct. Kdyby každý odešel, když někdo řekne "tak si běž hrát jinam" už by tady asi nikdo nezůstal. Ale proč to vůbec řeším, to nemá smysl.
Kdyz prijdes mezi lidi a zacnes hlasat svuj nazor, to nejmensi, co se ti muze stat je, ze s tebou bude nekdo nesouhlasit. Pokud nesneses, ze s tebou nekdo nesouhlasi, nedoporocuju mluvit nahlas pred kymkoliv.
Jistě, nesouhlas je to nejmenší. Dokud se chováme všichni slušně, nic se neděje. Jen jsem řekla, jaký tady z toho mám pocit. Samozřejmě očividně všichni zase pochopili, že mi jde jen o ten jeden návrh, ikdyž mluvím obecně a že kolem sebe kopu protože si někdo dovolil nesouhlasit. Tak trochu si tu připadám jak s bandou supů, která se hned chytne nějaké maličkosti a nejlíp ji ještě překroutí.
Zatím nikam nejdu, pořád jsou tady lidé, kvůli kterým stojí za to hrát, ale na ty diskuze se fakt asi vykašlu. Z toho stejně vždycky vyjdu jako nejhorší osoba pod sluncem
Nicméně, zpátky k tomu "Obyčejnému člověku". Nijak extra potřebné to není, hráči si to nějak zařídí když chtějí. Otázkou celé ankety bylo jestli bychom chtěli speciální povolání. Šlo mi o to, že když už něco, tak jedno nebojové místo X nějakých speciálních typu malíř, služka, aspol. To je celý můj názor, tak.
Chaotic Evil Mistress
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: Anketa : povolání
Prasokralik wrote:Pokud někdo dá dobrý návrh, obvykle se objeví v modulu.Kathermara wrote:No koukám, že to na Thalii funguje asi následovně: Někdo dá nějaký návrh. Polovina na to, že by to bylo fajn. Druhá polovina, že je to blbost nebo zbytečnost. A pak se to zamete pod koberec. Není divu, že už nikdo nemá chuť nic vymýšlet nebo organizovat.
Jestli ti vadí že se ze stolu smetávají hovadiny, pak nevím co ti poradit. Možná, jdi hrát na Equilibrii, tam mají placos a jiné systémové kontroly na každou 3,14čovinu.
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Re: Anketa : povolání
Jeden takový návrh existuje: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =16&t=5168 Ale také si myslím, že je to výjimka. Většina úprav Thalie se vymyslí mimo fórum, a na fóru se o nich dokonce ani nedozvím.Kathermara wrote:Aha, tak pardon, že si dovoluju vůbec něco říct. Kdyby každý odešel, když někdo řekne "tak si běž hrát jinam" už by tady asi nikdo nezůstal. Ale proč to vůbec řeším, to nemá smysl.
EDIT:Ok, fajn, neříkám, že ne (než mě z toho zas někdo nařkne). Ale jmenuj mi jediný takový dobrý uskutečněný návrh, protože zatím jsem nic takového nezažila. Možná jen čtu špatné topicy.Prasokralik wrote: Pokud někdo dá dobrý návrh, obvykle se objeví v modulu.
OT: Obdivuji RoFa za to, že zvládne organizovat různé IC akce a doufám, že budou pokračovat, i když se o řadě z nich bez připojení do hry ani nedozvím.
Ester Krejčí -- Moje vinná réva, sestry Janů, Vojtěch Verner, Jana Zlomilová a další. Netradiční inteligentní seriál z prostředí gymnázia.
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]