CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
budou se dobře vyjímat...na náhrobcich...††† 
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
No tituly aj vyssie spolocenske postavenie je mozne ziskat, ale necakajte, ze ho ziskate len tak a hned. Je to vec na dlhsiu dobu a pre postavy, ktore sa zaujimaju o svet okolo seba a nie o dungy v divocine. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
No on je sice jeden zdroj vody ,,dole,, ale stejně..na tak velký město mi to přijde docela málohrusi wrote:Nevim jestli jsem se málo koukal, ale tak mi napadlo, že by nebylo špatný přidat do Hagolu pár zdrojů vody, protože se mi pořád běhat pro vodu ke koboltům nechce ...
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Zdroj vody pridame.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
DíkyDaanri wrote:Zdroj vody pridame.
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mi to neda,lae dokazes definovat takovou postavu? Celkem bych se rad vesel do te rovnovahy nebo co to bude...Daanri wrote:No tituly aj vyssie spolocenske postavenie je mozne ziskat, ale necakajte, ze ho ziskate len tak a hned. Je to vec na dlhsiu dobu a pre postavy, ktore sa zaujimaju o svet okolo seba a nie o dungy v divocine.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To chces napisat navod co mas presne udelat nebo co? Myslim, ze ked trochu zauvazujes zistis, ze je to vcelku individualne. Tituly sa davaju za vyznamne ciny.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
NO spis jak poznat, ze na hrdinsky cin mam, aby postava nechodila zbytecne, na predem odhadem nezvladatelnej fight nebo Q a smrtila se kvuli tomu stale dokola 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Myslenie je významový proces (dianie, činnosť), ktorý spočíva v metamorfózach kognitívnych významových útvarov, najmä pojmov.
Každé logické poznanie sa realizuje myslením. Myslenie je sprostredkovaný a zovšeobecnený odraz skutočnosti. Je to odraz podstatných vlastností príčinných vzťahov a zákonitých súvislostí v mozgu človeka. Myslenie je vlastnosť daná len a len človeku. Myšlienku nemožno vnímať zmyslovými orgánmi. Myšlienka je z ontologického hľadiska materiálna a z gnozeologického ideálna. Prostredníctvom myslenia sa tvoria pojmy, súdy, úsudky. Sú to základné pojmy myšlienkových procesov.
Súd je taká forma myšlienky, ktorá prostredníctvom vzťahov medzi pojmami potvrdzuje alebo vyvracia niečo o niečom.
Usudzovanie je myšlienkový proces pri ktorom z dvoch alebo viacerých súdov sa vyvodzuje nový súd. Poznanie vychádza z pocitov a vnemov, prechádza k logickému mysleniu a tvorí tak jednotný proces.
Každé logické poznanie sa realizuje myslením. Myslenie je sprostredkovaný a zovšeobecnený odraz skutočnosti. Je to odraz podstatných vlastností príčinných vzťahov a zákonitých súvislostí v mozgu človeka. Myslenie je vlastnosť daná len a len človeku. Myšlienku nemožno vnímať zmyslovými orgánmi. Myšlienka je z ontologického hľadiska materiálna a z gnozeologického ideálna. Prostredníctvom myslenia sa tvoria pojmy, súdy, úsudky. Sú to základné pojmy myšlienkových procesov.
Súd je taká forma myšlienky, ktorá prostredníctvom vzťahov medzi pojmami potvrdzuje alebo vyvracia niečo o niečom.
Usudzovanie je myšlienkový proces pri ktorom z dvoch alebo viacerých súdov sa vyvodzuje nový súd. Poznanie vychádza z pocitov a vnemov, prechádza k logickému mysleniu a tvorí tak jednotný proces.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
staci napsat 1 nebo 0, ae tohle sem zhruba tak chtel videtDaanri wrote:Myslenie je významový proces (dianie, činnosť), ktorý spočíva v metamorfózach kognitívnych významových útvarov, najmä pojmov.
Každé logické poznanie sa realizuje myslením. Myslenie je sprostredkovaný a zovšeobecnený odraz skutočnosti. Je to odraz podstatných vlastností príčinných vzťahov a zákonitých súvislostí v mozgu človeka. Myslenie je vlastnosť daná len a len človeku. Myšlienku nemožno vnímať zmyslovými orgánmi. Myšlienka je z ontologického hľadiska materiálna a z gnozeologického ideálna. Prostredníctvom myslenia sa tvoria pojmy, súdy, úsudky. Sú to základné pojmy myšlienkových procesov.
Súd je taká forma myšlienky, ktorá prostredníctvom vzťahov medzi pojmami potvrdzuje alebo vyvracia niečo o niečom.
Usudzovanie je myšlienkový proces pri ktorom z dvoch alebo viacerých súdov sa vyvodzuje nový súd. Poznanie vychádza z pocitov a vnemov, prechádza k logickému mysleniu a tvorí tak jednotný proces.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
I mě to na Thalii chybí, obzvlášť na fóruDaanri wrote:Myslenie je významový proces (dianie, činnosť), ktorý spočíva v metamorfózach kognitívnych významových útvarov, najmä pojmov.
Každé logické poznanie sa realizuje myslením. Myslenie je sprostredkovaný a zovšeobecnený odraz skutočnosti. Je to odraz podstatných vlastností príčinných vzťahov a zákonitých súvislostí v mozgu človeka. Myslenie je vlastnosť daná len a len človeku. Myšlienku nemožno vnímať zmyslovými orgánmi. Myšlienka je z ontologického hľadiska materiálna a z gnozeologického ideálna. Prostredníctvom myslenia sa tvoria pojmy, súdy, úsudky. Sú to základné pojmy myšlienkových procesov.
Súd je taká forma myšlienky, ktorá prostredníctvom vzťahov medzi pojmami potvrdzuje alebo vyvracia niečo o niečom.
Usudzovanie je myšlienkový proces pri ktorom z dvoch alebo viacerých súdov sa vyvodzuje nový súd. Poznanie vychádza z pocitov a vnemov, prechádza k logickému mysleniu a tvorí tak jednotný proces.
Vaillardo Vran:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
chmm jako Eli to bude stejne asi sumak ta se chce stat Lothianovou knezkou v Alrarielu , ale jde o to ze co ja vim tak na DH Angelus s Veronou(kral kralovna)meli na zacatku nizky lvl a sami si je museli na XPit a dyzak pri Q a ty tam jsou sic casto , ale ne se stejnyma hracema.Teda jde o to kde ten Q je a jestli tam ses.Kdyz mel jeden DM tedka envim kdo postavu normalne na acc toho kapitana pred wipem , tak dal snad 10lvl za den.Neberte jako narazku nekdo
.JA nerada beham po dungenehc a mozna proto mam vsechny postavy na nizkym lvl , i kdyz se mi povedl uz jeden epick ale ne tady...
Joo a uz vim co mi na thalii krapanek chybi.Udelat na forum (nevim jak to rict)kolonku kam by se davali detailny popisy postav.Je to dobra vec , vis potom (aspon jako hrac)co ta postava prozila a jaka je.TO by se mi taky libilo

Joo a uz vim co mi na thalii krapanek chybi.Udelat na forum (nevim jak to rict)kolonku kam by se davali detailny popisy postav.Je to dobra vec , vis potom (aspon jako hrac)co ta postava prozila a jaka je.TO by se mi taky libilo
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tohle by se mělo zjistit přes postavy
ne na foru
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mě třeba chybí možnost si z pavouka vytáhnou jedovej váček a následně jej použít, na dočasný otrávení zbraní.
Možná to bude v craftu, ale nemyslím, že by to měla být součást craftu...
Možná to bude v craftu, ale nemyslím, že by to měla být součást craftu...
Oloth Zhah Tuth Abbil Lueth Ogglin
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
no to je věc která mi taky dost vadila (před wipem). Že s takovejch klasickejch jedovatejch potvor alá pavouci a hadi nejde tahat ten jed. Nejsem teda názoru, že by z nich měl jít jen tak vytáhnout váček a někam to napatlat, ale jako kraftitelna surovina (a kraftitelna pomerne snadno)Arto wrote:Mě třeba chybí možnost si z pavouka vytáhnou jedovej váček a následně jej použít, na dočasný otrávení zbraní.
Možná to bude v craftu, ale nemyslím, že by to měla být součást craftu...
prec jenom v tom pavoukovi neni akorát pytlík s nejakym jedem, ze. Je to trochu promalklejsi, takze bych to prohnal kraftem, ale ne nejak moc...