No, rád bych požádal o relevel, ale když jde i o pořadí úrovní, tak to budu chtít asi moc.
Pokud jste dočetli až sem, nejspíš nepotřebujete brýle... a také máte nejspíš příliš volného času.
Really?de Aers wrote:Relevel tu je... ale ...
Tak byl noKaTo wrote:Really?de Aers wrote:Relevel tu je... ale ...
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =38&t=4446
No ty rozhodně néé, Drápale !Koninho87 wrote:Na myšlení jsme tady my
že ne?de Aers wrote:No ty rozhodně néé, Drápale !Koninho87 wrote:Na myšlení jsme tady my