Můj veřejný klíč již někdo používá

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Testrat
Nováček
Posts: 1
Joined: 20:03 09. Apr 2012

Můj veřejný klíč již někdo používá

Post by Testrat »

Doufám, že jsem ve správné sekci. :)

Při zadávání klíče acc na webu mi to vypsalo hlášku, že můj klíč už někdo používá. Nikde na webu ani na fórku jsem nenašel řešení (třeba jen neumím hledat), tak se tedy ptám.
Registrace na webu je prý udělaná pro to, abysme nebyli překvapeni, že má někdo stejný klíč jako my. Chybí tam už ale věta, kde by se mluvilo o tom, co dělat pokud někdo stejný klíč má (nebo alespoň odkaz někam, kde je vysvětlen další postup).

Předem díky. :)
(A omlouvám se, jestli je to blbý dotaz. :) )
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Můj veřejný klíč již někdo používá

Post by Nalkanar »

Ta věta tam chybí, protože ta situace nastává jen když máš nelegální verzi hry a musíš klíče generovat a někdo náhodou vygeneruje stejný klíč jako ty. Pokud máš originál, tak máš větší problém, než jen registraci na TH.
.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Můj veřejný klíč již někdo používá

Post by Shaman88 »

Nalkanar wrote:Ta věta tam chybí, protože ta situace nastává jen když máš nelegální verzi hry a musíš klíče generovat a někdo náhodou vygeneruje stejný klíč jako ty. Pokud máš originál, tak máš větší problém, než jen registraci na TH.
Tohle není pravda.
Generátory klíčů pro nwn nemají databázi klíčů ale přímo znají pravidla toho klíče.
Takže se stává normálně že ti generátor vygeneruje klíč který už má někdo registrovanej.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Můj veřejný klíč již někdo používá

Post by kucik »

Jinymi slovy:
Pokud mas legalni kopii hry, uvolnim klic.
Pokud nemas, vygeneruj si jinej klic.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Můj veřejný klíč již někdo používá

Post by Prasokralik »

Věcná. Nwn máš ze Score?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Locked