Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Plánované i proběhlé srazy.

Moderators: DM, WB

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Post by Rejty »

Šestý velký letní sraz Thalie 2012


Termín konáni: 27. - 29. července 2012

Místo konání: Tábořiště na Úterském potoce u Bleska


Sraz se bude tradičně konat na louce nedaleko Úterského potoka u Konstantinových Lázní. Kdo neví, kde to je, tak je to směrem od Plzně na Karlovy Vary. Louka je domluvená s hajným. Bude připraven přístřešek v případě nepřízně počasí. Poblíž je také vojenský bunkr upravený jako srub, takže zájemci mohou přespat i tam. Na celý víkend je připraven bohatý program a soutěže o hodnotné ceny. Hřebem celého víkendu bude návštěva opravdového a nefalšovaného hostince U Krkovičky!!! :twisted: Kdo by nevěděl, oč se jedná, stačí navštívit Ivory. :wink:


Jedou:

- Rejty, Fredy, Molly, Berserk +1, Igor, Awadar, Theogil, Kucik +1, Fox, Groll, Sobik, Sváča +1, Rudi +1, Miell + KaTo + 2, Melvik

ti, co jsou modře, už mají zaplaceno
zeleně - nechtějí jídlo


Neví:

-

Nejedou:

-

Napište pls všichni, kteří přijedete! Ať v tom máme přehled. Díky!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Post by Rejty »

Kdy, kde, jak:

Začátek:

Sraz se uskuteční na louce u Bleska nedaleko Konstantinových Lázní. Najít místo vám pomůže mapa. Tábořiště se nachází v přírodní rezervaci Úterského potoka. Přijíždět můžete 27. 7. 2012 (pátek) od 17:00, oficiální zahájení akce bude v 18:00. Účastníci se na místo dopraví buďto vlastním vozem a nebo se dá dojet i vlakem do Konstantinek, kde by vás někdo vyzvedl. Kdyby byly nějaké nejasnosti, tak se mi ozvěte na ICQ.

Konec:

Akce končí v neděli 29. 7. 2012 někdy odpoledne (cca. odhaduji kolem druhé hodiny). Bude možnost zůstat i déle, ale někteří to budou mit domů daleko, tak aby měli dostatek času na návrat domů.


Výbava:

Jidlo:

Jídlo si vezme každý s sebou, co uzná za vhodné. Na pátek večer bych doporučoval něco na opečení na ohni (buřty nebo klobásy). Potom snídani a oběd na sobotu, večer bude tradiční grilování u krkovičky. Přes den je možno si zajet na oběd do nedaleké vesnice. Na neděli si vemte snídani a oběd.

S sebou:

Jak už tu padlo tak spacák, karimatku / celtu a stan. Dále oblečení a obuv do přírody. Doporučuju si taky vzít repelent, komáři a jiný hmyz dokaží být opravdu otravní. Pláštěnka snad nebude potřeba, ale pro jistotu si ji vemte.

Speciální výbavou bude výzbroj. Každý si bude muset vyrobit nějakou zbraň, aby se mohl účastnit připravených aktivit. Nejjednodušší je si vyrobit meč z hokejky, štít z desky či prkem, řemdih (pomocí rukojeti z klacku, do které provrtáte díru a přivážete na provaz tenisák obalený molitanem či vatou a látkou. Meče potáhnete miralonem (což je taková izolace na trubky, tj. z podobnýho materiálu jako je karimatka). Ať už zbraň bude jakákoliv, musí byt dostatečně obalená, abyste nikoho neporanili. Kontrola zbraní bude provedena přímo na miste. Doporučeno je vzít si pracovní rukavice, abyste neměli odřené prsty. Středověký kostým a nebo oblečení v duchu Thalie je vítané.

Kdyby si někdo s výrobou neveděl rady, tak ať kontaktuje na ICQ mě.


Ubytování:

Spí se na louce, buď ve vlastním stanu nebo v připraveném přístřešku z plachet. Vemte si spacák, karimatku nebo celtu. Je tu ještě moznost domluvit spaní v penzionu v Konstantinkách, cena je cca. 250 Kč na osobu za noc. Doprava do místa ubytování je vlastní. Autem je to tam čtvrt hoďky a pěšky tak hoďku.


Program:

Aktivity:

Bude připravený program na celý víkend. Těšit se můžete na výstup na zříceninu hradu Falknštejn či Gudštejn, rytířský turnaj, bitvu a jiné zábavné aktivity. Nebyl by to sraz Thalie, kdyby chyběla všemi dobrodruhy oblíbená hospůdka u Krkovičky.

Večer u Krkovičky:

Hospůdka se nachází v Konstantinových Lázních. Pěšky je to hodinka cesty a autem něco kolem čtvrt hodinky. Na sobotu večer tu budou zamluvena místa a připravené grilování na zahrádce. Pivo zde toci chodovar, gambrinus 10, prazdroj 12, kozel světlý/černý a pak ještě nějaké lahváče a nealko pivo pro abstinenty :roll:. K dispozici bude i sud, ze kterého si budeme točit. Hostinským se pro celý večer tradičně stává Rejty. 8)

*Změna programu vyhrazena.*


Celková cena včetne večeře je *250* Kč. Peníze posílejte na účet napsaný níže a nebo osobně Rejtymu.

*Edit 1: Kdo nechce jídlo, pošle jen 100 Kč.

Číslo účtu: 217801159/0300. U příspěvku uveďte své jméno nebo nick ze hry. A to nejpozději do 15. července, protože pak to tam jedu natvrdo domluvit.


Těší se na Vás Rejty a celá Thalie!


Skupina na Facebooku: http://www.facebook.com/events/196626560449436/


*Edit 2:

Rozměry zbraní

Jednoruční meč - 90cm

Obouruční meč - 120cm

Jedenapůlruční meč - 100cm

Jednoruční sekera - 90cm

Obouruční sekera - 110cm

Válečné kladivo - 90cm

Palcát - 90cm

Řemdih - 40 + 35 cm (toporo + provaz s koulí)

Dýka - 40cm

štít (kruhový) - průměr 55 cm

Pokud chcete bojovat se dvěmi zbraněmi (jdou vždy jen dvě jednoručky) tak je maximální součet 130 cm (tzn. že jeden meč bude mít např. 70 cm a ten druhý 60).


*Edit 3:

Jak trefit na sraz
photter wrote:přesnější lokalizace:
silnice Plzeň - Vary (20, E49)
mezi Úněšovem a Bezvěrovem odbočit doleva na Konstantinovy Lázně (silnice 201)
neuhejbat, dokud silnice nekřižuje úterský potok v místě zvaném
starý mlýn - je to poslední bod, do kterýho je na mapě silnice (49°53'19.878"N, 13°1'6.331"E)
tam je třeba se rozkoukat a najít polňačku údolím Útrerskýho potoka po proudu - je to maličko offroad
sledovat polňačku cca 1,5 km, čumět doleva na louky a pokud by tam stála zřícenina srubu, může to bejt vono
srub - 49°52′55.48″N 13°01′43.26″E
pokud dojedete ke skupině stavení (Hlaváčkův mlýn), přejeli ste a vraťte se kousek
a přikládam mapy
Attachments
cesta na tábořiště.png
mapa-thalie.png
mapa-thalie2.png
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Post by Rejty »

Několik fotek z minulých srazů...

* Více fotek zde http://thalie.pilsfree.cz/srazy-a-setkani-167.htm
Attachments
278371_2244364678256_1522305247_32521323_1529719_o.jpg
292882_2384174253408_1522305247_32690191_1874590963_n.jpg
294057_2384171053328_1522305247_32690177_1224002572_n.jpg
308752_2384168853273_1522305247_32690172_491979526_n.jpg
317877_2384170373311_1522305247_32690175_2028564899_n.jpg
321092_2384172293359_1522305247_32690180_1589987975_n.jpg
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Post by Rejty »

Odemčeno! Můžete se začít hlásit! Neúčast nepřípustná!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Post by Molly23 »

Mollyšák se hláší!!! To abych se pustil do Bohdanova oblečku :). PS: Jídlo samozdřejmě chci!
Last edited by Molly23 on 12:53 10. Apr 2012, edited 1 time in total.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Miell
DM adept
Posts: 2581
Joined: 23:26 18. May 2010

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Post by Miell »

Já ještě nevím na jak dlouho.. ale ukázat se chci :ewink: Ale budu to muset dát i s přítelíčky :biggrin:
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC

https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Post by Pajule »

Hmm 21. - 28.7 mam LTV v Mlékojedech..:D takže hm tradičně nedojedu :D ale za rok třeba už jó, to bude řidičák :twisted: (snad)
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Amber
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5386
Joined: 18:45 22. Jan 2012

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Post by Amber »

Škoda. :roll: Já a Aulus jsme od 13. akorát do 29. července ve Skotsku/Irsku, bohužel...
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.

Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Post by Lord_Berserk »

Dorazim
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Post by Theogil I »

Trpasličí dvoujpěch taky.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Post by Sobik »

Opět dorazím. :)
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Post by Sobik »

Jo a můžu vzít vodní dýmku, byl by o ní zájem?
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Post by Molly23 »

Sobik wrote:Jo a můžu vzít vodní dýmku, byl by o ní zájem?
Byl! Já bych taky mohl vzít, ale jak to bude s tabákem nevim nevim, uvidíme dle financí :D
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Post by Sobik »

Molly23 wrote:
Sobik wrote:Jo a můžu vzít vodní dýmku, byl by o ní zájem?
Byl! Já bych taky mohl vzít, ale jak to bude s tabákem nevim nevim, uvidíme dle financí :D
Největší problém... Nejede někdo náhodou ještě před srazem do Egypta? :D
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Post by Rejty »

Nějakej tabák můžu vzít s sebou, pokud na to nezapomenu... :D
Vedoucí týmu Thalie
Post Reply