CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Post by nomis_b »

Udelal jsem tenhle topik, at se obecne muzeme se vsemi duegaury, Svirfnebliny, skrety a podobnou haveti z potemna nekde solidne pobavit, co byste celkove zmenili na podtemu. nemam na mysli napsat: chci aby v Hagolu fungovalo ohniste.. to uz je jina vec.. spis takovou nejakou souhrnou predstavu. Takze ja zacinam prvni :twisted:

1. Jsme zahrabani v jednom meste a dlouho se to tak nezmeni. Na povrchu jich je cela radka. prijde mi to hodne omezujici. Nekde sem slysel, ze pry se "zjednodusili" potvory na hlavnich tazich na povrchu, aby to podporilo cestovani. ne, ze bych chtel do Hagolu chodit na vychazky, ale kdybych se nekdy chtel podivat k trpaslikum, tak proste nemuzu. Proc nemuzou byt na hlavni otrokarske ceste v podtemnu taky nejak bezpecneji??

2. jsou v podtemnu opravdu jen tri mesta a z toho pro drowy jsou jeste ti mali hlubinni pulcici evil, takz e se k nim neda jit nic nakoupit ?? neslo by udelat nekde neco jako hornvo utociste, nebo jak se to jmenuje?? To sou drowove zalezli jen v jejich meste a nevytahnou paty?? aspon treba nejaky ohinek, s tremi drowy hranicary na lovu.. nebo neco..

3. rozmanitost potvor. Ja nevim, ale tem skretum delame neustalou genocidu. neda se treba do pdtemna pritahnout obycejny cerny medved a prepsat jeho nazev na hlubinny medved?? uz je stejne cerny, zivil by se treba lovenim miliony skretu..

4. stahovani - neda se opravdu vubec nic stahnout. ani ti skretici, ani stirgy, skorpioni, hakovi dasove.. nic. neslo by to nejak upravit?

5. chybeni lokaci pro low lvl je myslim obecne jasne.. to by se ale dalo vyresit tim zjednodusenim cesty mezi Charxasss a Hagolem, protoze by si tak postava mohla vybrat, kde zacne plenit.. (myslim napr. po doprovodu nejake jine vyssi lvl postavy do druheho mesta)

EDIT: ad zlehceni prechodu: mezi Karathou, Ivory a Doubkovem se myslim postava na 6 lvlu dostane celkem v pohode. U nas se nedostane ani pres 2 lokace smerem na Hagol, pricemz tipuju, ze tech lokaci je vic, nez mezi karathou a Doubkovem..
A zase se craftí...
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Post by Krata »

A hlášku typu "počkejte na podtemnácký WB" si můžete nechat :twisted:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Post by Rejty »

Krata wrote:A hlášku typu "počkejte na podtemnácký WB" si můžete nechat :twisted:
Nic jinyho vam nezbude. :wink:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Post by Kiri »

stejne sou to akora namsleny podrasy, pevninane jsou nadrazeni...mi napada, ze by se mohla vytvorit nejaka postava ala ada hitleru :D
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Post by photter »

už sem slíbil, že se potemňáckýho WBčkování ujmu, tak to taky dodržim, jen prosím vydržte, než se mi vrátí můj čtyryadvacetipalcovej monitor z opravy, na týhle náhradní sračce na to pomalu nevidim, dám vědět :wink:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Post by Rejty »

No vidite a mozna prijde i kouzelnik. :mrgreen: Tak nevahejte, zapnete taky tool a pomozte mu :!:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Post by DenGrasse »

no, matně si vzpomínám na BG2:SoA...

přidat náhodně se spawnujícího stříbrného draka, který na sebe může vzít jakoukoli podobu, útočí na drowy od pohledu a každou ranou uštědřuje instant kill?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Post by Zyga »

DenGrasse wrote:no, matně si vzpomínám na BG2:SoA...

přidat náhodně se spawnujícího stříbrného draka, který na sebe může vzít jakoukoli podobu, útočí na drowy od pohledu a každou ranou uštědřuje instant kill?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Se mi zda ze si tu nekdo rika vo pomaly odriznuti precnivajicich kousku :twisted: :twisted: :twisted:

Jinak bych mozna taky trochu zjednodusil tu cestu do hagolu, treba trosku poupravil ty sekace, jed s DC 26 a nevim jakou silou (naposledy me to hodilo na silu 16 primary a pak na 3 secundary dmg, to sem docela cumel 13 sily dolu mi pride dost tvrdy najednou, kor jestli se furt da chcipnout na vycerpani atributu jedem)
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Post by jiromir »

photter wrote:už sem slíbil, že se potemňáckýho WBčkování ujmu, tak to taky dodržim, jen prosím vydržte, než se mi vrátí můj čtyryadvacetipalcovej monitor z opravy, na týhle náhradní sračce na to pomalu nevidim, dám vědět :wink:
kup si brejle a už to rozjeď šéfe :mrgreen:

já jako taky už prohlížim možnosti podtemnyho tilesetu, ale pristi tejden mi zacina semestr tak se musim zabehnout v novym rozvrhu abych věděl jak bude čas a nálada..
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Post by DenGrasse »

Zyga wrote: Se mi zda ze si tu nekdo rika vo pomaly odriznuti precnivajicich kousku :twisted: :twisted: :twisted:

chudák stříbrný drak, von se tak těšil
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Post by photter »

jiromir wrote:kup si brejle a už to rozjeď šéfe ...
brejle mám, chyba bude jinde...ale první vlaštovky už se rejsujou, dneska sem opravil bankéřku :lol:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Post by jiromir »

photter wrote:
jiromir wrote:kup si brejle a už to rozjeď šéfe ...
brejle mám, chyba bude jinde...ale první vlaštovky už se rejsujou, dneska sem opravil bankéřku :lol:
paráda...konečně se nebudem muset šprajcovat.

Jinak bych rád poupravil magickou univerzitu. Jestli mě na to liuk pustí ;)
User avatar
skarbi
Rytíř
Posts: 649
Joined: 14:37 29. Aug 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Post by skarbi »

Musim souhlasit, že ta cesta je fakt dost tvrdá :? A ještě jedna věc, pro mě sice nepříjemná :D , ale musim uznat, že ta o dost těžší část byla spíš blíž k Charxassu..od nás to ve čtyřech ještě jakž takž šlo, ale tam je fakt celkem husto.. ne že by mi to vadilo, protože tam zas dlouho nepáchnu a vy si tam budete hnít :P :P Jen kuli nějaký pomyslný vyváženosti to tady zmiňuju :)
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Post by Krata »

u nás jsou nepříjemný nejvíc asi ty pavouci.. možná trochu štíři ale pak to jde :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Post by Rejty »

Upravena obtiznost nekterych monster v tunelu Bhulbhar.
Vedoucí týmu Thalie
Locked