Jedna výtka http://thalie.pilsfree.cz/hrani-podle-v ... avy-41.htm nedělej z toho další PB servr viz Démona
PS: moje hraní DD v partě : záměrně snižuju AC=> funguju jako ,,tank" nemlátí do střelců atd. Kompenzuje to regen (díky DD postoji mi zbývá slot na pásek regenu) a hodně HP!