Harfevník a purpurový drak

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Harfevník a purpurový drak

Post by Shaman88 »

Měl bych dotaz - zřejmě na kucika, nebo někoho kdo jedno z těhle povolání hrál.
Zajimá mě zda u těchto dvou povolání platí stejné pravidlo jako u ostatních prestižek - a to že všech 5 lvlů musí vzít hned po sobě?
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Harfevník a purpurový drak

Post by Nalkanar »

A zda existují vůbec trenéři... osobně jsem nepotkal a to mám povrchové trenéry zmáklé snad na vše (i BG, SD, PM)
.
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Harfevník a purpurový drak

Post by Molly23 »

Thalie wrote:Prestižní povolání:
Pokud si postava vezme Prestižní povolání (pán zbraně, pán smrti, vrah, atd.), bude postava moci k původnímu povolání až po 10 lvl. Tj. pokud si bojovník vezme pána zbraně, tak se k povolani bojovníka bude moci vrátit až po dosažení 10. úrovně pána zbraně.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Harfevník a purpurový drak

Post by Absinthorix »

Ale Harper scout ti naprosto nic nedá kromě 5 lvlů... to by byla naprostá ztráta. U ostatních prestižek to má smysl, ale u Harfeníka? To je 5 lvlů naprosto do pryč
Harper scouts are only able to attain five levels and may never become "epic" in the Harper scout class. They can, of course, gain epic levels in their other classes.
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Harfevník a purpurový drak

Post by Shaman88 »

Molly23 wrote:
Thalie wrote:Prestižní povolání:
Pokud si postava vezme Prestižní povolání (pán zbraně, pán smrti, vrah, atd.), bude postava moci k původnímu povolání až po 10 lvl. Tj. pokud si bojovník vezme pána zbraně, tak se k povolani bojovníka bude moci vrátit až po dosažení 10. úrovně pána zbraně.
Ano tohle jsem četl, ptám se jestli to platí i když má povolání maximální lvl 5.
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Harfevník a purpurový drak

Post by Molly23 »

Shaman88 wrote:
Molly23 wrote:
Thalie wrote:Prestižní povolání:
Pokud si postava vezme Prestižní povolání (pán zbraně, pán smrti, vrah, atd.), bude postava moci k původnímu povolání až po 10 lvl. Tj. pokud si bojovník vezme pána zbraně, tak se k povolani bojovníka bude moci vrátit až po dosažení 10. úrovně pána zbraně.
Ano tohle jsem četl, ptám se jestli to platí i když má povolání maximální lvl 5.
Má chyba, nikdy jsem harfeníka nejel :)
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Harfevník a purpurový drak

Post by Shaman88 »

Absinthorix wrote:Ale Harper scout ti naprosto nic nedá kromě 5 lvlů... to by byla naprostá ztráta. U ostatních prestižek to má smysl, ale u Harfeníka? To je 5 lvlů naprosto do pryč
Harper scouts are only able to attain five levels and may never become "epic" in the Harper scout class. They can, of course, gain epic levels in their other classes.
Naprosto nesouhlasím ! :)
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Harfevník a purpurový drak

Post by Absinthorix »

To je to až taková výhra bodíky a 3/4 ? Nebo je tam něco, co teď v pokročilou dobu nevidím? :)
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Harfevník a purpurový drak

Post by Shaman88 »

Absinthorix wrote:To je to až taková výhra bodíky a 3/4 ? Nebo je tam něco, co teď v pokročilou dobu nevidím? :)
Nejlepší jsou na tom asi to že za 2 neepické featy dostává 2 epické (pokud vezmeš harpera po epiku), kde můžeš dát třeba 2x epické zaměření na dovednost.
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Harfevník a purpurový drak

Post by Absinthorix »

No to jo... to jsem se ještě dočetl, ale když ho místo těch 5 lvlů pojedeš na 10 - a jde to vůbec?

Edit: Tak jsem to původně myslel - přece když dáš víc jak těch 5 lvlů, tak z toho nic už nemáš ne?
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Harfevník a purpurový drak

Post by Shaman88 »

Víš než 5 lvlů vzít nejde - 5 je maximum.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Harfevník a purpurový drak

Post by kucik »

U Harfeníka to neplatí z důvodů, co jsi psal - má jen pět levelů.
U PDK - Já myslim že na to povolání nikde ani neni trenér. Když přišel patch, tak jsme nějak nevymysleli, co to povolání vlastně bude dělat, jestli je k něčemu a jakej je jeho význam ve světě. Co to vlastně PDK je?

Návrhy vítány. Přidat trenéra asi neni problém.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Harfevník a purpurový drak

Post by Caehan »

No, V Cormyru byli purpuroví draci organizace, která fungovala jako armáda a udržovala pořádek. Purple Dragon Knight byl potom člen té organizace, co to dotáhnul na velitele - jednoduše jde o armádního důstojníka - proto má vlastnosti jaké má.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Harfevník a purpurový drak

Post by KaTo »

Rudý drak - aka RDD je sexuální mašina co na Thalii přefikla půlku Karathy.
"Růžový" drak - *rozkašle v dávivém záchvatu smíchu*, ne já to nemůžu napsat :oops: :oops: :oops: :oops: .
(no dobře, purpur je spíš fialový...ale s trochou...fantazie...božíčku :biggrin: , by mohl být i "růžový" :mrgreen: )
//stop spam a k tématu:

Rytíř řádu Purpurového draka - povolání a jeho skilly mi po RP stránce sedí k nějakém Vojevůdci, Rytíři, Aristokratovi.
Ovšem systémově je totálně na *obrázek Pikačua*, díky době trvání a počtu použití za rest. A pro Thalii díky jejímu systému restů obzvlášť.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Harfevník a purpurový drak

Post by Shaman88 »

Ano purpurový drak naprosto nic neumí.
To povolání by mělo být alespoň trošku posíleno.
Locked